Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#1021 » stř 26. zář 2018, 12:46

Spíše došlo tím mlácením k deformaci, proto se mi zdálo, když by to nešlo lehce vyklepnout, lepší a šetrnější vytlačit to ven lisem, viz výše.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1022 » stř 26. zář 2018, 14:08

To je blbost.
Nicméně vůbec nejlepší na tom je, že to s tím Apexem NEFUNGUJE! Nejde ani normálně nasadit závěr a koliduje to s tou rozbornou kravinou. Takže všem vřele doporučuju PPQ v kombinaci s Apexem za 5 litrů.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1023 » stř 26. zář 2018, 17:52

Tak update - s použitím trochy brunátného násilí už to funguje. Jinak ten ohnutej konec jsem při pokusu o narovnání ulomil, protože je to spečenina, utesaná v konjukci smrku, borovice, zinku a cínu nebo čeho, což jsem věděl už dřívějška, kdy se sám od sebe bez pokusu o jakoukoliv rozborku ulomil hajzlík, zdvihající záchyt při prázdným zásobníku (viz. X stran zpět a ostatně chybí i na tom videu kompletní rozborky). Vono ten záchyt funguje i bez druhý půlky, kterou já k ničemu nepotřebuju a zatím to tam beztak drží jak přibitý. Uvidíme s live ammo.
BTW, něco z vyjádření chlapíka z Apexu, když jsem jim psal: "Sorry to hear about the issue with your PPQ. The takedown / slide stop lever needs to replaced for everything to function properly. Walther is VERY aware that they screwed up by over engineering that component; even the Walther technicians are cracking frames and having difficulty disassembling and reassembling the firearms."
Stručnej překlad - i ve Waltheru vědí, že to dokurvili a i přímo technici Waltheru zhusta zkurvěj rám zbraně a nejsou schopný to rozebrat a dát dohromady.

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#1024 » stř 5. pro 2018, 16:48

SansLogique píše:To je blbost.
Nicméně vůbec nejlepší na tom je, že to s tím Apexem NEFUNGUJE! Nejde ani normálně nasadit závěr a koliduje to s tou rozbornou kravinou. Takže všem vřele doporučuju PPQ v kombinaci s Apexem za 5 litrů.


Já Apex v kombinaci s PPQ doporučuji určitě, koupil jsem ho použitý na netu, montovali mě ho v Armedu v Praze, funguje úžasně do teď :-)



Praguepatriot
Příspěvky: 1

Příspěvek#1025 » sob 8. pro 2018, 20:06

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám walther ppq, který mě zlobí! :) Pokud mám zásobník naladovany deseti a více náboji, tak po dostrileni zůstane závěr vzadu jak má. Stejně jako když dam prázdný zásobník(y) a natahnu závěr. Ale když mám v zásobníku jen jeden nebo dva náboje, tak se závěr po dostrileni nezasekne!!! :x
Mám 4 zásobníky a dělají to všechny.
Díky za rady a nápady!



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#1026 » úte 11. pro 2018, 10:38

Nebrzdis si palcem zachyt zaveru? PPQ ho ma blbe tvarovanej. Zkus to strilet jen jednou rukou.



jamesek
Příspěvky: 48

Příspěvek#1027 » úte 11. pro 2018, 11:13

Taky bych to viděl na palec střílející ruky. U mne v pohodě, ale jak ho půjčím kamarádovi, zvedá/mačká si záchyt. Je zvyklý z větší pistole a tam se mu ten palec vejde, tady ne. Já to řešil u menší pistole a pravej palec holt nedávám nad levej ale přes něj. Voala, záchyt funguje.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#1028 » úte 11. pro 2018, 15:22

Také bych to viděl na palec. Mám PPQ SC a tam je to extra problém dobře poskládat ruce. Chce to mít, alespoň u mě, úplně vykloněný palec levé ruky ven. Jedině tak zůstane záchyt vzadu po dostřílení.

Uživatelský avatar
bicek
Příspěvky: 13

Příspěvek#1029 » pát 21. pro 2018, 09:06

Zdravim. Take jsem se stal majitelem PPQ 5 inch. Po prvnim strileni jaem si nechal namontovat svetlovodna miridla Zendl. Miri se mi s nimi o dost lip, nez s puvodnimi. Mam vystrileno 115 ran a uz jsem nel jedno selhani. Zbran cvakla a nic. Chvili jsem pockal, vyhodil zasobnik, vybil naboj a na zapalce byl jen malinkej dolicek dost mimo stred. Kdyz jsem ten naboj po par ranach znovu nabyl,tak uz normalne vystrelil.
Nenapada nekoho co se mohlo stat? Me napada jen,ze by byl naboj nejak spatne natazenej,ale moc si neumim predstavit jak.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1030 » pát 21. pro 2018, 09:35

Prasklej úderník? Tedy jako uštípnutý jeho koneček?

Uživatelský avatar
bicek
Příspěvky: 13

Příspěvek#1031 » pát 21. pro 2018, 10:03

Snad ne. Po tehle udalosti zbran strilela dal bez problemu. Jen premyslim co mohlo zapricinit tu zavadu.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#1032 » pát 21. pro 2018, 11:27

Co to jsou za naboje..? Naboj mohl mit delsi OAL (obzvlast u prebijenek) a nepatrne se seknout na prechodovem kuzelu a zaver tak nedojel do predni polohy.

Uživatelský avatar
bicek
Příspěvky: 13

Příspěvek#1033 » pát 21. pro 2018, 12:19

S&B novy. Mozny je vsechno,treba byl o kousek delsi. Na podruhe ten naboj uz ale vystrelil bez problemu.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1034 » pát 21. pro 2018, 12:27

A jaký nechal napodruhé otisk úderník v zápalce?

Uživatelský avatar
bicek
Příspěvky: 13

Příspěvek#1035 » pát 21. pro 2018, 12:48

20181213_190921~01.jpg
Uplne normalni. Velkej a na stred.
Pridavam foto zapalky po selhani a po vystrelu
20181214_013851~01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů