Nakup v CZUB se slevou pro ozbrojene složky.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#46 » sob 5. led 2019, 11:23

:-D To myslis vazne, ako ze ked si civil vybera CZtu tak mu daju dobry kus a ked vytiahne sluzobak, ze chce zlavu, tak mu ju vytrhnu z ruky a z pod pultu vyberu zbran 2. triedy?
A zaruku upravuje obciansky zakonnik, nie Ceska zbrojovka. Keby CZUB chceli naozaj poistit aby s nimi spekulanti nevmrdavali, tak napriklad to urobia tak, ze zlavu vyplatia po predlozeni zbrane po 1 roku uzivania.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#47 » sob 5. led 2019, 11:31

Zkušenosti s nákupy jsou jiné.... Kdo nakupoval na služebák, mohl by vyprávět, a několik takových jsem slyšel. Ne že by mu ji vytrhli z ruky, ale např. byla již zamluvena, ale na druhý den mu přichystali jinou atd.... Anebo mu zašli do skladu pro jinou apod... Sleva není nikdy zadarmo....



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#48 » sob 5. led 2019, 12:03

Ad převedení záruky při prodeji zbraně - zákon na to pamatuje, je třeba při prodeji sepsat smlouvu o postoupení pohledávky.



Baske
Příspěvky: 51

Příspěvek#49 » sob 5. led 2019, 12:38

Nakupoval jsem na služebák a ne jednou, nikdy jsem nezaznamenal snahu o podstrčení zbraně 2. kategorie. Jak v Praze, tak v Brodu se ke mne chovali korektně a vsřícně.



Baske
Příspěvky: 51

Příspěvek#50 » sob 5. led 2019, 12:39

slevu na další zbraň můžeš uplatnit opět po několika letech, mne ji dali po pěti letech opět



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#51 » sob 5. led 2019, 12:52

Urban legend. Kamos pocul od znameho ze jeho kamosovi sa stalo... :-D
Mam dost znamich, co na zlavu pre OZ nakupovali a nezaznamenal som ze ba bol problem. Skor sa stane ze predajca natlaci neskusenemu zakaznikovi nieco, coho sa nevie zbavit. Ale nema to nic spolocne so zlavou.



Tom1
Příspěvky: 69

Příspěvek#52 » sob 5. led 2019, 16:49

No, milovníku zbraní,
...myslím, že teď již krmíte trola. Jak píše MRBLUE, záruku upravuje zákoník a pokud má ČZUB politiku slev pro ozbrojené složky, je to její vůle. S nákupem jsem neměl problém ani v Praze ani v UB. Po každé na stole leželo pět zbraní, které jsem si "ošahal" a pak jednu odnesl...a o slevě jsme se bavili až u pokladny.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#53 » pon 27. led 2020, 15:36

Tak sleva je zrušena...



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#54 » pon 27. led 2020, 19:30

Protože se s tím kšeftovalo. Dalo se to čekat.



ekonomek
Příspěvky: 1

Příspěvek#55 » pát 13. bře 2020, 18:39

Tak jestli je to pravda s tou slevou tak je to velice nemilé, chtěl jsem jít do CZ P10 S,M a využít slevy, tím pádem pro mě nákup u CZ padá. Zřejmě bude moje první zbraň Glock.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#56 » pát 13. bře 2020, 19:44

Ano, sleva je zrušená, potvrdil mi to policista na odboru zbraní. Rozpouštěl se blahem z Canika a HS.

(Glock je fajn, ale myslím, že i když vylepšuje a gen5 se drží asi nejlíp, tak už je za zenitem. Pitomě silný lučík, co dělá mozoly na prostředníku je opruz)



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#57 » sob 14. bře 2020, 07:05

Ekonomek> To si fakt vybiráš zbraň podle toho, která je ve slevě?

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#58 » sob 14. bře 2020, 11:44

@kolemjdoucí: Zase to koresponduje s jeho nickem. :D Nic proti, taky rád sáhnu po výhodnější ceně. Mj. nakonec u mě jako první taky vyhrál Glock.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#59 » pon 16. bře 2020, 14:54

Já myslím, že zrovna v podnikovce v Praze by se dala nějaká sleva dohodnout. rozhodně by záleželo na prodavači, ale v době po viru se bude každá firma chtít trochu nakopnout po dlouhém strádání.
Já tam onehdá slevu dostal, protože jsem to měl domluvené (slíbené) od jednoho jejich ne úplně nízko postaveného zástupce a probíhalo to asi tak, že jsem kouknul na pušku, souhlasil s koupí a před platbou sdělil prodejci, že by to mělo být se slevou od pana X. Ten byl nejdřív překvapený (já myslel, že dotyčný tam zavolal předem, protože jsem to s ním dlouho řešil, ale ono ne), pak zavolal na nějaké (marketingové?) oddělení a tam mu to odsouhlasili. Ani nevolali tomu danému člověku, pokud si to pamatuji správně. A to se nejednalo o slevu pro ozbrojené složky, nicméně byla v podobné výši - nakonec i o trochu vyšší.
Dovolím si tedy spekulovat, že pokud bys tam došel ještě s jedním (ale čím více tím lépe) kolegou se sboru a že máte opravdový zájem, už dávali nákupáky, ale pak se tvářili strašně překvapeně, dohadovali se, slibovali jak to budete všude vychvalovat atd, tak by to šlo. Ale jde o to, za kolik scének to každému stojí, no...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů