Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#751 » stř 9. led 2019, 22:15

Indian píše:Sborez: SFP9 nosím teď v zimě v taštičce Falco. Venku kdybych měl hrabat pod bundu a pod svetr v případě NO, tak ta taštička je asi pohotovější. A tak ani ten rozměr sfp9 nevadí. A v IWB se dá taky dost dobře nosit. Vyzkoušeno.

Fakt jsem to hodně zvažoval. SFP9 je skvělá zbraň, ale volím SK verzi. Vyzkouším a uvidím, všude jí chválí. Doufám, že narazím i na kusy bez tý příšerný vůle. Dám vědět. Třeba jsem potkal jen špatnou sérii.



Xaw
Příspěvky: 112

Příspěvek#752 » stř 9. led 2019, 22:16

Mám nastříleno pár tisíc a nosím opravdu pořád - vakl na závěru je do 1mm a ničemu nevadí ani nechrastí při nošení. Zamčení hlavně je 100% a to je myslim důležitější.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#753 » stř 9. led 2019, 22:21

Xaw píše:Mám nastříleno pár tisíc a nosím opravdu pořád - vakl na závěru je do 1mm a ničemu nevadí ani nechrastí při nošení. Zamčení hlavně je 100% a to je myslim důležitější.

To s tebou souhlasím. Fakt myslím, že jsem viděl dva kousky, které jsou asi ještě v limitu, ale já si je nekoupím. Ten pocit byl fakt blbej. Není to levná zbraň a nechci aby klechtala při každém pohybu. Jinak jsem přesvědčený o kvalitě.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#754 » čtv 10. led 2019, 09:31

No, v mé počáteční volbě jsem si nekoupil Glock, protože jsem viděl škvírou mezi rámem a závěrem skrz pistoli. Tak mi to přišlo tak jaksi "nestrojařské". Koupil jsem SFP9. No a později taky G43 - placatku na "lehčí" nošení hlavně v létě, když je člověk jaksi víc "odstrojený". A už mi ten "průhled" přes zbraň nevadí, protože vím, že to ničemu nevadí. Možná to tak nějak podobně může být i s hodnocením "vaklu" na SFP9SK.



23newman
Příspěvky: 2

Příspěvek#755 » sob 12. led 2019, 21:36

SFP-SK nosím už cca. 9 měsíců, nechtěl jsem se už tahat s velkou P30, tu mám na střelnici. Lehká vůle tam mezi tělem zbraně a závěrem je, tak cca. 0,5-0,8 mm, ale nic hroznýho. Vůle mezi tělem zbraně a závěrem je trošku znatelnější, když zbraň není natažená, když je nadrcnuto, je to lepší, takže další argument pro to nosit náboj v komoře.. :lol: Při nošení se to nijak neprojevuje, respektive nic nepozoruji. Jinak zbraň jako taková pro mne lepší než velká P30, ani mi nevadí krátký desetiranný zásobník a horší úchop. Usilovně jsem sháněl botky na zásobníky, na konec jsem zjistil, že na přesnost střelby to má minimální vliv (alespoň u mne). Takže za mne spokojenost, nemělnil bych.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#756 » stř 16. led 2019, 20:09

Tak jsem se stal dnes hrdým majitelem nové SFP9SK. Děkuji Hawkovi za super přístup, kafe a skvělé předvedení a vysvětlení zbraní. Nakonec jsem si koupil to, co jsem měl vybrané. Vůle v závěru dvou zbraní, které jsem viděl neznatelné oproti těm, co jsem viděl v Armedu. I když se asi vůle s časem zvětší, asi :-) Ale jsem spokojený a těším se na první zkušenosti ze střelnice.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#757 » stř 16. led 2019, 20:13

Tak přeju hodně radosti na střelnici :-)
Koupil sis něco, co můžou dědit tvoji potomci.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#758 » úte 22. led 2019, 05:40

Včera proběhla registrace zbraně v Jihlavě. PZ vydán během 15 minut, takže dnes poprvé v kydexovém pouzdře od Ongear u sebe a odpoledne na střelnici. Už se těším :-)



Smil
Příspěvky: 3

Příspěvek#759 » úte 29. led 2019, 21:44

Dva roky mám SFP 40. Co se pistole i ráže týká, byla to láska na první pohled. Nenosím,
chodím pouze na střelnici. Koupil jsem s prodlouženým zásobníkem na třináct ran.
Spokojenost veliká. Chodíme spolu se synem, ten má ČZ 75 9mm.
Když si vystřelím z jeho, přijde mi HK měkčí ve zpětném rázu.

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#760 » stř 30. led 2019, 19:33

Dobrý den,

chystám se koupit s největší pravděpodobností SFP9 SK. Rád bych dokoupil samozřejmě nějaké příslušenství. Určitě botku na malíček a kydex pouzdro, asi IWB. Nebo máte zkušenosti třeba s koženým pouzdrem? Můžu poprosit o doporučení?

Dále mě zajímá kde nebo u koho ji koupit. V historii jsem zaznamenal, že u Armed mají nějaké vůle. Pokud to sem nejde nasat, prosím info do SZ.

Předem díky



Smil
Příspěvky: 3

Příspěvek#761 » stř 30. led 2019, 20:13

Záleží odkud jsi. Já jsem z Kladna a kupoval jsem v Lounech u Hlavaty. Spokojenost.

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#762 » pát 1. úno 2019, 11:52

Jsem z Tábora. Máme tu Armed. Ale dle zkušeností Sboreze se jim vyhnu. (Jinak tam normálně nakupuji a spokojenost).

Narazil, jsem na hunting bazaru na inzerát pána, který to vozí přímo od výrobce z DE, nemá s ním někdo zkušenost? Ta cena od něj je lákavá, ale servis a případné reklamace by byly asi problém.



Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#763 » pát 1. úno 2019, 12:01

Já zase nechci aby to vypadalo, že pomlouvám Armed. To ne, jen jsem zvolil prodejce, který má dostatek informací ke zbraním, které prodává a specializuje se na jednu značku. Jinak Armed OK. O nabídce pana Keinzmeiera jsem ti psal do SZ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#764 » pát 1. úno 2019, 12:15

pokud chceš i doplňky+zkušenosti, zajeď za Hawkem do Prahy (asi bych se předem vyptal, jestli má skladem)... musíš si ale rozmyslet co vlastně chceš

ušetřit => inzerát (proč myslíš, že by jím nabízená bouchačka neměla vůle, což je jediné na co si Borez postěžoval)
jistotu => armed/hawk (armed je velkej hráč a hawk staví na prozákaznickém přístupu)
vybrat si nejlepší kus => objeď všechny, kdo mají skladem (do vzdálenosti úměrné Tvému zájmu)
služby navíc => hawk

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#765 » pát 1. úno 2019, 12:19

Sborez píše:Já zase nechci aby to vypadalo, že pomlouvám Armed. To ne, jen jsem zvolil prodejce, který má dostatek informací ke zbraním, které prodává a specializuje se na jednu značku. Jinak Armed OK. O nabídce pana Keinzmeiera jsem ti psal do SZ.

Sent from my iPhone using Tapatalk


Jasně, však píšu, že tam taky kupuju. Co se týče p. Keinzmaiera, tak spíš čekám nějaké další zkušenosti od ostatních. SZ jsem četl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů