Ruger LCP II

Glock a spol.


honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#16 » ned 18. lis 2018, 08:12

Pratele, po vcerejsku na strelnici nesu dobre zpravy. 100 ran s jednou zavadou. Hned na zacatku pri rychlopalbe. Bylo to zpusobeno povolenym uchopem, protoze pak jsem si to velmi hlidal a nebyl jediny problem.

Porad zasnu z toho, ze z te pistolky na nejakych 10m strilim rychlopalbou lepe, nez z vetsiho Waltheru PPS.
Ta spoust mi fakt sedla
Na obr nize 2x 6 ran rychlopalba 10m
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#17 » pon 31. pro 2018, 12:55

Pěkné:-) Já se s tou svou zatím snažím srovnat, je to opravdu malé do ruky.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#18 » pon 31. pro 2018, 13:22

Zkousel jsem na jedne predvadecce a horsi pistoli co se strelby tyka jsem snad v ruce nedrzel-neda se to poradne chytit, kouse, kope. Plastikovy Walthery jsou proti tomu parada a to mi prijdou jako des a hruza. A navic za tyhle penize? To uz radsi nejakej malej, starej a ocelovej Walther...a jeste nejaka ta zlatka zbude.

Ale na pokoukani je to moc pekna pistolka, to jako zase jo...



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#19 » ned 13. led 2019, 17:31

Za mne OK, na nošení třeba v kapse ideální, střílí velmi přesně, díry dělá solidní:) Jen jsem musel přijít na to, jak si ji chytit, kopání není nijak hrozné, mám kompakt CZ 75 D a přijde mi to tak srovnatelné, kousnutí závěrem podle mne nehrozí. Dobře se mi z ní střílí i jednoruč, nijak z ruky nevyjíždí, rukojeť je zdrsněná tak akorát. Jak je psáno kousek výše, na chrlení tisíců ran na IPSC to není, ale kdyby bylo nedej bože potřeba, tak na zatěžkání močáku případného delikventa olovem to bohatě stačí. Jen je škoda, že mají v základu jen jeden zásobník, náhradní od MecGar stál litr, ale funguje taky dobře. Mile mne překvapilo zpracování jak vnějšku, tak i vnitřku, žádné zjevné kurvítko jsem nenašel, jen rozebírání mohli udělat na nějakou tu páčku, jak je to teď moderní. Mám li to za sebe nějak shrnout, tak je to bezvadná zbraň na kapesní nošení, velikostí ne o moc větší, nežli Kevin, s daleko příjemnější spouští, nicméně před pořízením doporučuji osobně zkusit vystřelit, přece jen každý očekává a preferuje něco jiného:)



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#20 » ned 13. led 2019, 18:25

Diky za shrnuti. Kolik jsi vystrilel a ceho? Nejake potize s nevyhozenymi nabojnicemi, apod?



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#21 » ned 20. led 2019, 15:36

Zatím je dvěma stovkám S&B, bez závad.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#22 » ned 20. led 2019, 17:52

Pokud byste nekdo mel problem s vyhazovanim, staci opravdu lehce vylestit brusnou pastou na valecku nebo 2000 smirglem nabeh do komory a komoru (pred vrtanim!).
Bez problemu. Slape jak hodinky.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#23 » stř 23. led 2019, 11:45

Včera 50 bez závady i přes solidní mráz, zkoušel jsem střelbu i nabíjení v látkových rukavicích a šlo to překvapivě dobře. Jen dolování z toho kapesního pouzdra bylo trochu těžší a o poznání pomalejší, opaskové vnitřní by bylo možná lepší. Zkoušel jsem i dvojstřely na figuru z deseti metrů s vytažením z kapsy co nejrychleji, na moje poměry docela dobré.
IMG_20190122_150407.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#24 » stř 23. led 2019, 20:20

Hezky vysledek!
Za me, na svoje urceni, vynikajici pistolka.
Tesim se na nejaky kapesni LOS.
Tahani z kapsy nic moc. Hodne zalezi na velikosti a hloubce kapsy. Mam ji s laserem a k nemu bylo kozene vnitrni AIWB a na taseni mnohem lepsi.
Pro kapesni hovori absolutni pohodli a utajenost.
Do budoucna zajedu k Ondrovi Hroskemu (OnGear) a necham si udelat vnitrni kydex na miru. Ten naboj v komore mi jde s kydexem proste nejlepe dohromady.
Jinak ja byl v nedeli taky v mraze a dal jsem si rychlopalbu na 15m. Vysledek me uspokojil.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#25 » stř 23. led 2019, 21:55

:thumbup: :!: Losík chci zkusit taky, jen jesli bude 2x6 stačit, ve fóru o malých pistolích na LOS tady vedle píšou o pěti až šesti náhradních zásobnících:-)



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#26 » stř 23. led 2019, 22:05

Kdyz se moc netrefujes, tak mas furt malo zasobniku. :-D
Jednou jsem jel na LOS mala pistole do Dobran s W PPS. Nazev byl “6 ran a dost”, tak jsem vydedukoval, ze mi staci jeden 7 ranny zasobnik a jeste mam rezervu.
Pak jsem cumel, kdyz tam kolegove vyndavali 4, 5 zasobniku a ja na to “na co to jako mate” :-)
No, dopadl jsem celkem dobre, asi prvni tretina s ten 7ranny zasobnik stacil.
Takze Dobrany jsou kazdy rok pro kapesni pistole jako G42, LCP, apod. S tim tam muzes urcite bez problemu.
Jinak kazdy LOS ma divizi Pi a MPi. Vejdes se do MPi, ale nevyhodou je nizsi energie 9Br, kde hrozi u Popperu, ze nespadne. Sam s tim nemam zkusenost (vzdycky 9L), tak to bude taky premiera.
Jinak mam 3x 6+1. Jeden jsem uz dokoupil.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#27 » pát 25. led 2019, 11:47

Aktualne skladem v Prodej-zbrani.cz na Motole.

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#28 » stř 13. úno 2019, 09:47

O LCP II jsem četl, že má SAO spoušť. To je celkem neobvyklé, protože většina kapasních pistolek je spíš DAO. Jakej je z toho pocit? Asi bych se necejtil příliš dobře nosit zbraň s SAO spouští bez pojistky s nábojem v komoře.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#29 » stř 13. úno 2019, 10:24

Což o to, spousta SAO zbraní nemá pojistku ... ale ono to nemá ani blokaci úderníku!



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#30 » stř 13. úno 2019, 11:26

Spoust na strileni je nadherna, krasne citelna, tvrda tak akorat. Dela z tehle pistolky neco, s cim se da presne trefofat a opakovat vystrely velmi efektivne.
Mam ji 4 mesice a nosim s nabojem v komore - v kapesnim pouzdre nebo s klipem a triggerguardem.
Kdyz udelate rozborku a podivate se, jak je resen spoustovy mechanismus a blokace kladiva, nemam obavu z jeho nechteneho uvolneni ani pri padu.
Ano, byl bych radsi, aby zde byla blokace uderniku. Presto to nepovazuju za nebezpeci a ostatni vlastnosti tehle pistole to prebiji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ygraine a 12 hostů