Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#1051 » sob 12. led 2019, 18:13

JJ už je to pár týdnů. Přistálo mi to v mailu. Hajzli. .) měsíc po tom, co jsem si objednat Q5 combo. .) hihi no uvidime. Mozna casem doplnim :)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#1052 » sob 12. led 2019, 19:57

Bojím se ceny, když za plasťák chtěli co za Shadow 2.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#1053 » sob 12. led 2019, 22:57

JJ zacne na 50k. Ale třeba překvapí. :)



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#1054 » ned 13. led 2019, 19:03

Predobjednavky v us za 1400 neco dolaru. V evrope pravdepodobne stejna suma v eur.

Odesláno z mého MI PAD 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#1055 » ned 13. led 2019, 19:05

Hmm tak to by bylo docela slušný. Uvidíme. :)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1056 » pát 25. led 2019, 20:59

To Bicek 21.12.2018: tak ten důlek je selhač z nedovřeného závěru. Stalo se mi totéž na mém g43. Novém, s málo odstříleným . Chtělo to jen protáhnout vedení. A stalo se mi to když byla zbraň studená při prvním zásobníku. Až se zahřála tak bez problémů. Asi se to zabíhá. Musím si to ještě vyzkoušet a nastřílet víc.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#1057 » čtv 4. dub 2019, 09:50

Vytáhnu zase pár starších postů...
- Z původní mušky mi vypadla fosforeskující tečka k otázce:
Kdo instaloval světlovodná mířidla? Jaké jsou reálné zkušenosti po čase používání? Jaká doporučíte? Světlovodná Zendl? Jaké jsou nejlépe viditelné barvy? Případně jaká jiná a kde nakupovat?
- Co se týče textury pažby, občas mám problém, že se mi v ruce lehce pohne úchop:
Zkoušel někdo lepit Talon Grip? Reálné zkušenosti? Životnost? Zlepšení úchopu?

Co se týče zbraně, cca 2000 výstřeů - hlaveň jako zrcadlo a bez jediné závady!



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#1058 » ned 5. kvě 2019, 08:52

ValdaM píše:Vytáhnu zase pár starších postů...
- Z původní mušky mi vypadla fosforeskující tečka k otázce:
Kdo instaloval světlovodná mířidla? Jaké jsou reálné zkušenosti po čase používání? Jaká doporučíte? Světlovodná Zendl? Jaké jsou nejlépe viditelné barvy? Případně jaká jiná a kde nakupovat?
- Co se týče textury pažby, občas mám problém, že se mi v ruce lehce pohne úchop:
Zkoušel někdo lepit Talon Grip? Reálné zkušenosti? Životnost? Zlepšení úchopu?

Co se týče zbraně, cca 2000 výstřeů - hlaveň jako zrcadlo a bez jediné závady!


Mám na PPQ světlovodná mířidla Zendl. Myslím si, že poměr cena/výkon jsou ideální. Koupil jsem červenou mušku a zelené hledí, po třech letech úplná spokojenost, žádný problém.
https://www.guns-trade.cz/svetlovodna-miridla-zendl-na-pistole-walther-muska-cervena-hledi-zelene-ks75798

Mám i Truglo TFX na G43, výhodou je kombinace světlovodů a tritiových kapslí. Nevýhodou více než dvojnásobná cena...
https://www.guns-trade.cz/svetlovodna-miridla-truglo-tfx-fiber-optics-zelena-pro-p99-ppq84922

S Talon Grip zkušenosti nemám...



Gemini
Příspěvky: 10

Příspěvek#1059 » sob 25. kvě 2019, 10:31

Vezmu to postupne:

- take mi vypadla tecka z hledi. Opraveno v Armedu (kde jsem kupoval) ihned na pockani v ramci zaruky, rovnou vymenili cele hledi za nove.
- ppq ma snad nejlepsi uchop co znam, proto jsem si ho vybral. Presto, zkusil jsem Talon grip gumovej a jsem nadsenej! Mam velky ruce, takze jsem mirne zvetseni jen uvital. Kazdopadne kver opravdu klouze vyrazne min, takze za me super. Zadny opotrebovani jsem nezaznenal, zatim.
- hlaven - uplne v pohode. Mam verzi ze serie F.... a vypada to ze to proste byl problem nejake konkretni drivejsi serie. Nastrileno cca 5k a zcela bez problemu.

O svetlomouse taky uvazuju, uvidim :)

Za me proste super kver! 8-)



Wolverene
Příspěvky: 1

Příspěvek#1060 » sob 25. kvě 2019, 20:44

uvažuji o koupi PPQ SC nebo P10 S. Není někdo v Ostravě kdo má PPQ SC a nechal by vyzkoušet?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#1061 » ned 26. kvě 2019, 06:44

Sc ma plastove vnitrnosti v zaveru, ktere uz nekomu delaly potize. Tady myslim neni o cem premyslet. P10S.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#1062 » ned 26. kvě 2019, 07:45

Wolverene píše:uvažuji o koupi PPQ SC nebo P10 S. Není někdo v Ostravě kdo má PPQ SC a nechal by vyzkoušet?


Kdybys měl cestu do Prahy, tak není problém. Rád nechám ošahat a vyzkoušet. Nicméně pokud vezmeš velké PPQ, tak je to dost podobný "zážitek". S velkým 15 ranným zásobníkem, se SC chová víceméně stejně. A to se bude shánět o dost snáz :)



Karel.M
Příspěvky: 1

Příspěvek#1063 » sob 5. říj 2019, 20:18

Někdo ochotný v okolí Olomouce prosím, kdo má PPQ M2? Rád bych si pistoli prohlédl a zjistil víc. Díky.



arci
Příspěvky: 15

Příspěvek#1064 » úte 18. úno 2020, 21:14

SansLogique píše:Tak update - s použitím trochy brunátného násilí už to funguje. Jinak ten ohnutej konec jsem při pokusu o narovnání ulomil, protože je to spečenina, utesaná v konjukci smrku, borovice, zinku a cínu nebo čeho, což jsem věděl už dřívějška, kdy se sám od sebe bez pokusu o jakoukoliv rozborku ulomil hajzlík, zdvihající záchyt při prázdným zásobníku (viz. X stran zpět a ostatně chybí i na tom videu kompletní rozborky). Vono ten záchyt funguje i bez druhý půlky, kterou já k ničemu nepotřebuju a zatím to tam beztak drží jak přibitý. Uvidíme s live ammo.
BTW, něco z vyjádření chlapíka z Apexu, když jsem jim psal: "Sorry to hear about the issue with your PPQ. The takedown / slide stop lever needs to replaced for everything to function properly. Walther is VERY aware that they screwed up by over engineering that component; even the Walther technicians are cracking frames and having difficulty disassembling and reassembling the firearms."
Stručnej překlad - i ve Waltheru vědí, že to dokurvili a i přímo technici Waltheru zhusta zkurvěj rám zbraně a nejsou schopný to rozebrat a dát dohromady.


jen drobnej update pro majitele PPQ k tomuhle problému. walther zveřejnil komplet videa s rozborkou, s velikostma vyrážečů apod. a trik u záchytu je ten, že ho vyrážíte velkými údery s prázdným zásobníkem v rámu (tj. v nadzvednutý pozici).

odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=5pSM2Euo-Xg&t=678s

užívejte PPQ a nenechte si to znechutit lidma, který tomu nerozumí a zbraň rozebírají silou ;)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#1065 » stř 19. úno 2020, 10:10

Díky za odkaz, je pravda, že pokud někdo neví jak na rozebrání zbraně a mlátí do všeho možného hlava nehlava jako hluchý do vrat a jak si usmyslí, tak se nemůže divit, že se něco pokazí...
Každý komplikovanější výrobek vyžaduje při rozebírání a sestavování jisté postupy, znalosti a přípravky.
Včera jsem rozebíral kvůli pravidelnému čistění kávovar a bez přípravků to nejde, naštěstí mi ochotný pracovník servisu ukázal co je potřeba k tomu mít a jak to použít, asi čtyři speciální udělátka jsem si vyfrézoval a vyrobil a jde to, bez toho by to skončilo destrukcí několika dílů - a to je jen blbý automat kávovar a ne pistole...

Dodatek: ten maník na videu rozebral PPQ velmi elegantně, prostě to chce vědět jak a čím...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů