Smith Wesson MP15-22

Dlouhé zbraně .22LR


Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#181 » čtv 10. led 2019, 20:51

20190110_201951-2016x1512.jpg


Dnes dorazilo další míření na plivátko :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pabloroy
Příspěvky: 10

Příspěvek#182 » sob 12. led 2019, 23:49

Zdravím všechny,

taky jsem čerstvým majitelem 15-22 Sport a je to láska na první pohled.

Nevzal jsem MOE verzi, protože jsem chtěl výbavu vybrat sám. Koupil jsem pogumovanou pažbičku origo MOE+ pískové barvy. Je skvělá, pěkná, měkce padne do dlaně. Pažbu jsem koupil taky pískovou - airsofťáckou napodobeninu MOE (za cenu originálu lze mít optiku a dva zásobníky :D ), sedí na tubusu jako ulitá, jen ta barva není úplně ono, ještě pátrám dál, ale nejdůležitější pro mě je, aby se nekvedlala.

První včerejší návštěva střelnice ukázala schopnost soustřelu 1-2 cm na 25 m (s oporou, s holo kolimátorem, střelivo SB Std), což mě těší.

Z 25 mm hliníkové trubky jsem si vyrobil klíč na povolení/utažení/demontáž předpažbí - jak se ukázalo, bylo to z fabriky utažené dost, ale jeden nikdy neví - aspoň jsem demontovanou hlaveň očistil od toho továrního sajrajtu. Vložil jsem do trubky jako vložku zahradní hadici, která má vnitřní průměr stejný jako průměr hlavně, což klíč krásně vystředí a hlaveň chrání před poškrábáním.

Mám objednané QD doplňky - M-Lok očko na předpažbí, oko na tubus, 1/2 bodový pás - díky za inspiraci, Choze! Tip: namísto mirelonové izolace na trubky by možná vypadal líp kus černé gumy uříznutý ze staré duše na kolo.

To Choze:
Jak jsi udělal to bílé/červené vybarvení vlisovaných nápisů? Čistá precizní práce, vypadá to docela efektně.
Už nejsi spokojen s (pseudo)Trijiconem, že ten Eotech? Já mám noname nekrytý holosight, je fajn, ale asi bych chtěl i optiku. Mám strach objednat ten Trijicon, nemá stavitelnou optickou korekci, tak abych viděl ostře - v jedné airsoft prodejně jsem viděl podobný a obraz v něm byl rozplizlý až hrůza. Odkud jsi, že bych naň mrknul? Předem dík za odpovědi.

pabloroy



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#183 » ned 13. led 2019, 10:08

Díky, ACOG mě neomrzel, sem s ním nadmíru spokojen. Písnu ti SZ.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#184 » ned 13. led 2019, 10:16

Prosim o tu SZ taky. Nakupko uz mam, sem na cekacce na flintu a premejslim, jestli ten ACOG nevzit do foroty...



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#185 » ned 13. led 2019, 11:05

Ja ten Acog doporucuji. Mam ho na V-AR v 9mm a luxus. I na uzavrene strelnici je cerveny bod dostatecne videt. Takze ho nakonec ani na SW nepouzivam. P.S. na 25m s HV strelivem jsem prostrelil panvicky se silou dna okolo 3-4mm. Cekal jsem, ze se to odrazi a ono to slo skrz...



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#186 » ned 13. led 2019, 11:22

A jak zbrani sluší :lol:

20181026_185026-2016x1134.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#187 » ned 13. led 2019, 16:54

Docela mě kluci serete :lol: já ze stolice na 50m lítal po všech čertech (100mm kružnice)



pabloroy
Příspěvky: 10

Příspěvek#188 » ned 13. led 2019, 20:28

to Mat: přiznám se, že po tvé anabázi jsem měl strach, ale asi jsi slizl Černého Petra za všechny. Stejně mi pořád vrtá hlavou, v čem byl problém - jestli něco nesedělo ve slícování polymerových výlisků a hlaveň i navzdory utažení matice cestovala?? Nebo optika/montáž špatně seděla na plastové liště?? Z výroby zprasený vývrt?? Zmršené ústí hlavně?? Každopádně, nedáš tomu 2. šanci? (granát prý do stejného kráteru dvakrát nepadá) :D .

to Choze: Panečku, je to ale krasavice... Odkud máš ten "držák" na předpažbí? Taky o něm uvažuju. Je to jen na parádu, nebo se ti s tím líp střílí?

to izerS18: ta pánvička asi nebyla ocelová že :D , ale i tak dobrý, vyzkouším, na vyřazené nádobí jsem zatím střílel jen ze vzduchovky :lol:

Jo a jak jsem psal, že jsem si hned vyrobil klíč, abych otestoval usazení a dotažení hlavně, tak jsem si taky hned zvětšil díru v záslepce předpažbí, aby byla hlaveň plovoucí, jinak by mohlo mít vliv použití dvojnožky, silný úchop předpažbí apod.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#189 » ned 13. led 2019, 21:39

Ten drzak vypada jako tenhle:

https://www.prodej-zbrani.cz/prislusens ... 3581p.html

ale pochybuju, ze za nej dal kolega litr...to asi taky bude z Ali, ne?



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#190 » ned 13. led 2019, 22:10

Pabloroy - mám zpět odzkoušenou 512. Klasiku, už ne tactical s šílenou rozborkou. Výsledky viz samostatné vlákno zde. Druhou semi nevyužiji



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#191 » pon 14. led 2019, 06:34

antonspelec píše:ale pochybuju, ze za nej dal kolega litr...to asi taky bude z Ali, ne?

Přesně tak. Alík za 8dolarů :) Logo Magpul za dalších 800 sem nepotřeboval. To už je lepší zbytek investovat do zásobníku z Brownells :D



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#192 » pon 14. led 2019, 19:32

Hod sem prosim odkaz, vzal bych to taky i stim ACOGem...a mozna i vertikalni rucku...predpokladam, ze to jde rovnou na predpazbi M-Lok...tak bych to zkusil i na V-ARku...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#193 » úte 15. led 2019, 21:00

Pokousel jsem se hledat rozkres upperu tehle malorazky kvuli moznemu splaseni praskajicich uderniku primo v USA, ale narazim porad na info, ze ho SW neposkytuje...nicmene v poslednim prispevku tohoto diskuzniho vlakna je alespon rozkres upperu:

http://smith-wessonforum.com/smith-wess ... agram.html

Udernik asi bude polozka #15 firing pin s cenovkou 13 USD.

Zajimalo by mne, zda je stavba upperu stejna u aktualni verze zbrane, protoze rozkres je evidentne k te verzi prvni. Mohl by prosim nejaky vlastnik aktualni verze provest rozborku upperu a potvrdit, ze se shoduje s nakresem?



supernemo
Příspěvky: 24

Příspěvek#194 » čtv 24. led 2019, 23:25

Včera sem přihlasil novej kousek. Večer pár ran na vyzkoušení. Dneska sme šli s kámošě že nastřelim kolimator a trochu zakropime. Po cca 150 výstřelech nešlo vystřelit, spoušt jak kdyby nebylo nataženo pak třeba při třetím promáčknutí vystřelila. Uvolnil se celej spoušťák a s kladivem se dá pěkně hejbat respektive se kejve sám. Asi se v tom nebudu šťourat a odnesu to na reklamaci.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



supernemo
Příspěvky: 24

Příspěvek#195 » čtv 24. led 2019, 23:30

Ještě jedna
335E473A-23F3-4CF5-8274-B8033A1065F5.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů