CZ 512 tactical

Dlouhé zbraně .22LR


Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#16 » pon 12. čer 2017, 17:48

Ověsit jí nechci, mám tam jen optiku a možná bych zkusil laser.
Jinak ano, Motol měl svého času jednoho takového velmi sebejistého prodavače (který mi tvrdil, že můžu normálně .22LR Ruger 22/45 LITE vybít natažený úderník jen tak cvaknutím na prázdno) Vůbec ho netrápilo, že to mlátí na hranu nábojové komory :-( (manuál to mimo jiné výslovně v tomto případě zakazuje) No, ten už tam není.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#17 » pon 12. čer 2017, 20:18

Tak oprava, na upozornění jedno člena jsem uvedl chybnou informaci. Můj Ruger Lite 22/45 má nejspíš v závěru stop pin pro úderník, takže při zmačknutí na sucho nepoškodí hranu nábojové komory.
Tímto se musím aspoň zde tiše omluvit prodavači. Já měl doposud .22LR kde rána na sucho byl problém.



petrfett
Příspěvky: 1

Příspěvek#18 » úte 3. říj 2017, 20:31

Ahoj,hledal jsem tu něco o malorážce CZ 512 a nenašel jsem skoro nic.Ale protože se mi moc líbyla stejně jsem si jí pořídil.
Zatím jsem toho moc nenastřílel jen na krátkou vzdálenost spíš destrukce než přesnost a ten 25raný zásobník je pecka.Na střelnici Magnum Praha 25m s dvojnožkou to byla paráda,300 ran s optikou i bez,prostě to co jsem si přál.Používám zásobník na 10 nábojů kovový a naprostá spokojenost.
Rád se podělím se zkušenostmi co se týče zbraně,nábojů a přesnosti.Tak jestli jí někdo má??Ozvěte se!!
Petr. :geek: :!: ;)



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#19 » úte 3. říj 2017, 23:31

Mám ji cca 4 roky, zatím vystřílených asi 6000 ran. Dosud naprostá spokojenost.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#20 » pon 9. říj 2017, 07:54

Mam verzi 512 tactical. Až na tu děsnou rozborku ok. Někde tu je mnou založené vlákno, včetně fotek.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#21 » pon 9. říj 2017, 08:39




albion66
Příspěvky: 25

Příspěvek#22 » pát 27. říj 2017, 16:15

Mám ji a střelba se SB HV je úchvatná. Super flinta. Optika a bipod a na 50 metrů trefím oko. :-)



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#23 » pát 27. říj 2017, 18:35

Znám sice lepší než SB za stejný peníze, ale pokud ti sedí tahle značka, pak je to ok. Mě strašně zasírají hlaveň a vše kolem.



konyx
Příspěvky: 3

Příspěvek#24 » ned 12. lis 2017, 22:06

Zdravím, máte někdo u verze CZ 512 tactical problém s 25 raným zásobníkem ? předem musím říct že mám i 10 ran v plastu a tam se problém neobjevuje u 25 raného plně nabitého se sem tam stává že se náboj "nabodne" na náběh do komory a do náboje se zařeže drážka a kulka se deformuje. posílal jsem to do zbrojovky a tam pro jistotu vyměnili zásobník ale problém zůstal stejný. odskoušené na SB,CCI , winchesrer a dalších každý náboj cca po 100ks jinak používám SB nebo SB HV. Za případnou radu děkuji.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#25 » ned 12. lis 2017, 22:24

Bojím se, že 512 tactical moc lidí mít nebude, aby byli nějaké širší zkušenosti. Mě osobně ani jeden ze 4 zásobníků na 25 ran problém nedělá, stejně tak 10 ranný. To co popisuješ jsem měl pouze na Rugeru 22/45 Lite (4") tam zlobilo kde co.



konyx
Příspěvky: 3

Příspěvek#26 » úte 14. lis 2017, 20:28

Děkuji. Jediný nápad který jsem měl by bylo spilovat nájezd tak aby vrchol náběhu byl pod středem náboje a tudíž se neměl jak seknout ale problém je že zbraň je jednak v záruce a jednak s tím nenám žádnou zkušenost a takže asi zůstanu u 10ranného zásobníku.. ale děkuji za zkušenost ;-)

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#27 » stř 15. lis 2017, 10:36

Ďalšou možnosťou je laborovať so sklonom náboja vo vývodkách zásobníka a počas jeho pohybu do komory. Klasické 5- a 10-ranové zásobníky majú podávač z plechového pásika, ktorý sa dá "ladiť" prihýbaním paciek - viď priložený obrázok.

CZMagazineadjustment_zps8271e262.jpg


25-ranový zásobník má zrejme podávač z plastu, ale nemusel by byť veľký problém "prototypovať" si modifikácie buď na 3-D tlačiarni alebo jednoducho z drevenej doštičky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



konyx
Příspěvky: 3

Příspěvek#28 » stř 29. lis 2017, 08:21

Děkuji za radu.



Slupek
Příspěvky: 8

Příspěvek#29 » pát 1. úno 2019, 13:46

Ahoj. Taky jsem koupil tactical. Ale když jsem chtěl pověsit bipod, začaly komplikace. Příprava na rail lištu sice nějaká je ve formě děr se závitama, bohužel to je všechno. Výrobce lištu jako doplněk nenabízí. Navíc v přední části, kde by mi bipod pasoval nejvíc, zavazí šroub spojující hlaveň a hliníkové tělo. Nemá někdo tip kde sehnat rail lištu, aniž bych musel převrtávat díry, popřípadě jinak upravovat? Děkuji



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#30 » pát 1. úno 2019, 19:29

Slupek - jdeš na to blbě (jako já na začátku) kašli na weaver lištu a dej bipod rovnou na pin.
Standartně se prodávají s "vrutovým" závitem do dřevěné pažby. Já si vyrobil pouze s metrickým závitem.
tady je natočen do lišty (jiná zbraň) zůstal mi. Pro foto ho vytáčet nebudu. Ale Harris díky tomuhle přehazuju mezi 3 zbraněma.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostů