Dersol s.r.o. - Reloading Solař



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#61 » stř 19. pro 2018, 21:01

Nezkousel, ale dostaval jsem z nich penize za nedodane zbozi, ktere jsem zaplatil dopredu (mistni thread jsem si precetl az po tom). Nakonec jsem to z nich dostal, ale musel jsem jim holt furt volat a trvalo to dva mesice ...



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#62 » čtv 20. pro 2018, 18:51

Já toho parch... a teď musím žalovat. Dluží mi 25 tis. za předem zaplacenou pažbu, kterou nikdy nedodal a dělá, že mrzne. Pořád to odkládám, ale teď už budu tu žalobu muset poslat. Čekám, že skončí v insolvenci než to dotáhnu do konce, ale budu muset lenost přemoct i když si od toho žádné peníze neslibuji. Aspoň už dál nebude otravovat život jiným slušným lidem.



Andrej
Příspěvky: 2

Příspěvek#63 » pon 24. pro 2018, 19:40

Také mi dluží 23 tis za nedodanou pušku. Od července mi vrací peníze, naposledy slíbeno 15.12.. Dál jsem ho k soudu a také trestní na PČR. V lednu začnu trochu orgány "povzbuzovat" ať jsou činné.Hodně zdaru.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#64 » úte 25. pro 2018, 00:01

Dejte hromadnou žalobu



Andrej
Příspěvky: 2

Příspěvek#65 » úte 25. pro 2018, 20:55

Podle vseho ma se soudy velke zkusenosti a ja porad nechapu proc doted neni odebrana licence.Kdy prodaval jabka na trhu, tak uz nema zivnostak. Tady jsou jen zbrane a naboje. Smutne.



Balls are balls
Příspěvky: 4

Příspěvek#66 » pon 11. úno 2019, 17:31

V září 2018 jsem u nich objednával několik doplňků na AR15 celkově za 5 321 Kč. Část dorazila hned za týden, ale na zbylé doplňky čekám doteď. Komunikace úplně zamrzla. Není to nic v porovnání s 25k, nebo 30k, ale i tak je to dost otravné.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#67 » pon 11. úno 2019, 19:02

Na jinem foru se šušká, ze by mel Solar brucet v base. Ale je to jen JPP, takze to nemusi byt pravda.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#68 » pon 11. úno 2019, 19:16

Pokud by byl v base, tak by nemohl mít zbrojní licencí.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#69 » pon 11. úno 2019, 19:29

Vzdyt rikam, ze to neni overene. Ale! Prestal se ucastnit zavodu a nikdo o nem nic nevi. Taky uz zbrojni licenci mit nemusi. Kazdopadne s jeho systemem "obchodovani" uz bylo na case, aby ho nekdo konecne zabasl.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#70 » úte 12. úno 2019, 08:52

Mám ho zadaného do permanentní lustrace přes jednu aplikaci. Momentálně mi to nahlásilo "zlepšení" platební morálky z průměrných 24 na 20 dní po splatnosti. Nutno říct, že apka funguje na základě statistických informací. Tedy pokud někomu dluží víc peněz delší dobu a jiným platí, už je to trestný čin, protože úmyslně neplatí své závazky a zvýhodňuje některé věřitele. Asi pomůže opravdu jen trestní oznámení a žaloba, případně se spojte alespoň několik věřitelů a podejte na něj návrh na insolvenci.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#71 » úte 12. úno 2019, 08:59

Kdyby se někdo chtěl spojit ohledně trestka (protože se opravdu domnívám, že se jedná o úmysl) tak mě kontaktujte. Když to budeme podávat na PČR po jednom, tak z toho nic nebude.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#72 » úte 12. úno 2019, 09:33

Na PČR bych to ani nepodával, ale rovnou na Státní zastupitelství. Oni to samozřejmě na PČR předají k šetření, ale ti si už nedovolí to jen tak shodit pod stůl (vyzkoušeno).
Co se týká Solaře, pokud je tam tr.čin zvýhodňování věřitele a navíc třeba v kombinaci s porušením Insolvenčního zákona (předlužení), tak by mu mohlo hrozit hrubé porušení povinností člena statutárního orgánu a tím pádem ručení za škody i svým osobním majetkem.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#73 » úte 12. úno 2019, 09:49

To s tím ručením vlastním majetkem je pravda - viz insolvenční zákon a zákon o obchodních korporacích.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#74 » úte 12. úno 2019, 11:22

Možnosti jsou různé, živím se tím.



rozumbrada
Příspěvky: 1

Příspěvek#75 » čtv 21. úno 2019, 09:15

Tak je pro info, co se mi podařilo zjistit, když jsem po panu Solařovi pátral z důvodu neuhrazeni pohledávek. Dělá obecního policajta v obci Želešice. Takže žádná basa :oops:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti