Kožené brašničky na opasek dostupné v prodejnách v Praze

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#1 » úte 12. úno 2019, 00:59

Máte tipy na nějaké prodejny v Praze, kde mají nějaké kožené brašnička na malé pistolky, které se připínají na opasek? Raděj bych prodejnu, kde mohu vyzkoušet, než e-shop.
Celkem by asi ušlo něco na takový způsob:
https://style.kmsaddlery.cz/Pouzdra-na- ... na-pistoli
ale jak říkám, rád bych si to osahal přímo na prodejně.

Když mám na sobě třeba džíny a košili, většinou nosím v kapse u kalhot, protože mi připadá, že profláknutá nylonová kapsička Falco, kterou také mám, působí jak pěst na oko. Nosím jí tedy spíš do přírody nebo pod dalším oděvem.
Občas ale z nějakého důvodu nechci nosit v kapse, a rád bych našel koženou brašničku, nejlépe černou, která působí civilnějí než to Falco.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#2 » úte 12. úno 2019, 05:56

Jestli to mas na denni noseni, tak by se podle me vyplatilo zainvestovat a nechat si ji udelat primo na miru. Jednak podle tela a druhak podle pistole. Nevim jak tady, ale treba na Chronomagu je nekolik hodne sikovnejch sedlaru, co vyrobky z kuzi vseho druhu delaji moc hezky a je s nima domluva...



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#3 » úte 12. úno 2019, 09:08

Moc dobrou zkušenost mám s:

http://www.sedlarstvi-brasnarstvi.cz/

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#4 » úte 12. úno 2019, 09:16

sody, mívají tam nějaké hned ke koupi, nebo to je všechno zakázkový výroba?

antonspelec: myslím, že když to je brašnička a ne vnitřní opaskové poudro, asi není nutné nechat si jí dělat přímo na míru podle těla nebo podle zbraně.
Většina těch malejch brašniček je asi dělaná, aby do ní pasovaly pistolky jako LCP, Bodyguard atd..

O kolik je vlastně dražší zakázková výroba proti něčemu, co bejvá normálně skladem. Tipuji, že tak dvakrát?



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#5 » úte 12. úno 2019, 09:54

Hele netusim, to se lisi clovek od cloveka a taky podle materialu, velikosti apod.
No zalezi, jak to mas...pokud mas na skyty noseni jen jednu zbran a neplanujes ji menit, tak ja osobne bych si to nechal udelat presne na rozmer zbrane a na telo. Ale je to samozrejme kazdyho vec



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#6 » úte 12. úno 2019, 10:43

Hotových výrobků tam měli dost, ale je fakt, že po brašničkách jsem nekoukal.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#7 » čtv 14. úno 2019, 09:49

Hodně dělá obecně podíl ruční práce. Já si pouzdra dělám sám a je to několik dní práce s materiálem. Ale kdybych koupil už nabarvenou kůži, lisoval ji v profi lisu a šil na stroji, tak cena klesne - a rozdíl mezi "na míru" a "na sklad" bude u takové taštičky minimální, protože stejně bude mít celkem standardní rozměry.

Jiná story je u pouzder, kdy "na míru" může znamenat jinou konstrukci pouzdra než standardní a to je pak samozřejmě zcela jiná story, kde časovou úsporu lze získat jen finálním strojovým šitím a všechen zbytek bude vyžadovat ruční práci.



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#8 » sob 25. kvě 2019, 18:00

Zdar
Nechal jsem si ušít brašnu na opasek u brašnářky.Jsem nadmíru spokojený.Tahám na opasku glock 19.Skryté nošení je vzhledem k mým proporcím až nepříjemné.Tlačí to fest do břicha.



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#9 » sob 25. kvě 2019, 18:01

Tak pošli fotku

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů