Střelba z brokovnice na Praze 10

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#16 » ned 10. bře 2019, 17:35

Škoda, dělají pak ostudu nám všem ...



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#17 » pon 11. bře 2019, 02:48

:evil: Přesně tak,....tenhle Scooter man teda předvedl obrovskou nekázeň,která vrhá hodně špatné světlo....První nekázeň bylo usednutí na Scooter po ,,chlastu,, a k tomu co následovalo se raději nebudu vyjadřovat , protože bych možná použil nějaká ,,nehezká,,slova....



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#18 » pon 11. bře 2019, 02:52

A samozřejmě před první sklenkou mělo být vše (Glock a brokovnice )uzamčeno v trezoru :twisted:

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#19 » pon 11. bře 2019, 08:47

https://twitter.com/pavelsafr/status/11 ... 0127862784

Certifikovaná sluníčka si už na tom dělají kampaň...



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#20 » pon 11. bře 2019, 09:14

Tak zrovna tenhle debil bude dělat chytrýho?
Wiki - V srpnu 2015 byl Pavel Šafr pravomocně odsouzen k čtyřměsíčnímu trestu vězení s podmíněným odkladem a zákazem řízení na 18 měsíců za řízení v opilosti. V listopadu 2014 totiž podle soudu řídil opilý a hádal se s policií.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#21 » pon 11. bře 2019, 11:07

Twitterove vlakno je celkem vyzivne.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#22 » pon 11. bře 2019, 11:13

...a zcela očekávaně, bohužel. My nemáme žádné nové argumenty, ale každý takový exces je nový argument pro odpůrce. Jim stačí "Vidíte? Já to říkal..." A přesně tohle teď dělají a fakt, že takových incidentů je za rok minimum, pro ně není argument: "Odepřeme to právo všem, i kdyby to mělo zachránit jen jeden život..."



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#23 » pon 11. bře 2019, 11:47

Ten Twitter to je mazec,ale hlavně pan Šafr je opravdu ,,kousek,, V každém případě pan novinář Šafr se tam vyjadřuje řekl bych až drze(as tak byl vychován) Ty urážky si mohl nechat domů pod polštář,až bude večer proklínat tenhle ,,ošklivý zlý svět,,...




Ano novinář Pavel Šafr se měl dle dostupných informací např( Idnes.czRevue 20.9 2015) zamknout v autě,neuposlechl výzvy, postup policie označil za skandální,protože se k němu snažila dostat do auta,a on tam pouze telefonoval....odběr krve odmítl :lol: prý si vzal ,,jen,, Xanax na uklidnění(to je logické pane novinář,když jsem nepil tak odmítnu krev??? :lol: (k soudu nepřišel,všichni svědci lžou,když tvrdí,že sotva chodil .....Prostě klasické SLUNÍČKO :mrgreen: Z Reflexu po roce prý odešel protože tam neměl SVOBODU :o ....zdroj například (Idnes.cz zprávy )6.5 2014. Prostě si budu dělat co chci,neuznávám žádné autority,jsem jen já já já a ostatním co ten řád dodržují a jsou zákonadbalí občané , kteří ale mají ,,jiné koníčky,, které já neuznávám to dám pořádně sežrat,a všechno jim zakážu (dost nebezpečná filozofie) :!: ....Omlouvám se za OT, ale musel jsem reagovat :roll:

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#24 » pon 11. bře 2019, 12:17

Vždy platí, podle sebe soufím tebe. Pan Šafr se chová jako manipulátor. Paní Černochová a další to velmi vtipně komentují. Doporučuji přeříst. Je tam i pár zajímavých argumentů.

Uživatelský avatar
Rick Grimes
Příspěvky: 217

Příspěvek#25 » pon 11. bře 2019, 15:37

Twiter vidim poprvé a nějak jsem se prokousal i dál, kde se vyjadřuje Dolejš. Jo komouš se nezapře.



sedljanextra
Příspěvky: 34

Příspěvek#26 » pon 11. bře 2019, 16:01

Int1m1thy píše:Obrázek

Obrázek


Hm, zdá se mi to nebo má ten G19 vylaserované značení? Já měl za to že Glock dělá značení ražením.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#27 » pon 11. bře 2019, 16:06

To je bílým lakem na nehty. Bárbíny a Kenové si ty Géčka takhle barví, protože to pak líp střílí. Stejně tak ta barevná spoušť. Prý na to letí holky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti