CZ P-10C



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2176 » stř 13. bře 2019, 13:26

Kosatka444: Jsem to chtěl zkusit no střílelo se z toho pěkně . Jakou myslíš díru ?



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2177 » stř 13. bře 2019, 14:53

kosatka444 píše:Přesně kůli zmetkum CZUB se jejich výrobkům vyhýbám - Když unich kupuješ vychválí to nejlépe jak můžou a pak to začne 1 reklamace pak 2 ruklamace atd ...... Měl jsem 6 zbraní z CZUB jediná co jsem nikdy nereklamoval je SA58 jinak kulovnice, brokovnice pistole vše mělo vady od prasklých pažeb po různé závady ale vždy to byla jediná příčina a to hodně špatná výstupní kontrola a tedy že projdou i zmetky z výroby Takže pokud chceš utratit peníze kup zbraň nedávej je někam kde si za ně pořídíš jen problémy a starosti. Ale za 25 let střílení to taky poznáš čeho se vyvarovat



boha jeho obcasny "zmetek" ma kazdy vyrobce, od toho ta reklamace existuje ...

pokud nechces koupit nic co by se mohlo "potento" tak se hlavne vyhni treba Glockum ... na netu najdes hafo "jedna pani povidala" jak se jim to rozsypalo samo od sebe atd ...

pro nechapajici je to ironie, i znacka znama svou EXTREMNI spolehlivosti ma na konte peknych par reklamaci, ale ono je "in" nadavat na vyrobce jen podle jmena ...

osobne mam od CZUB doma tri kousky vcetne P-10ky a s zadnou z nich nebyl sebemensi problem

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#2178 » stř 13. bře 2019, 16:49

Asghaad: boha jeho obcasny "zmetek" ma kazdy vyrobce, od toho ta reklamace existuje ...

To mas urcite pravdu :D Bohuzel vyrobky od CZUB to maji obracene, maji obcasny "dobry kus"

Dle informace, maji reklamacni oddeleni pretizene, i prestoze tento rok pribylo nebolik dalsich pracovniku, na tomto oddeleni. Cim to asi bude ? :D

Jinak ty ceny, co tu pisete jsou zajimave, ale pokud mate nekdo znameho primo ve fabrice, tak vas CZ P10C vyjde na 9000,-Kc. A to je fakt :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#2179 » stř 13. bře 2019, 17:13

Kulervouce zajímavé. Jakým způsobem za 9 kKč? Kupovat nechci zajímá mě to.



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#2180 » stř 13. bře 2019, 17:28

Mají nárok na 1 zbraň jednou za rok... ;-)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2181 » stř 13. bře 2019, 19:12

OtravnyPomeranc: Mas nejake statistiky kolik jaky vyrobce ma treba reklamaci na tisic prodanych pistoli?

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#2182 » stř 13. bře 2019, 19:35

vgj píše:uvidime: Cena Brutto, tj. bez DPH 23 %


cena brutto je s DPH

cena netto je bez DPH



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#2183 » stř 13. bře 2019, 19:43

Panove, no tak! :mrgreen:

Svet se holt asi deli na ty, co maji permanentni kliku - treba koupi prvni vubec prodanou P10C v Opletalce a maji presne nula problemu do dnesnich dnu a pak ty, co dovedou koupit hned nekolik zmetku v rade od jednoho vyrobce.
To chce docela trpelivost.
Zavidim vam ji. Ja bych nad Zbrojovkou davno zlomil hul. :lol:

Obcas dovedu kousnout porodni bolesti a ladeni od puskare u nekterych specialit, ktere zde na trhu nejsou zrovna obvykle, ale tohle bych fakt nedal.

Navzdory nekterym varovanim mistnimi CZUB fans, jsem, po nekolika kusech exotiky, opet koupil neco z jeji produkce.

Uvidime kolik ran vydrzi novy prirustek, nez se rozpadne, nebo zemre jinou hrozivou smrti. :lol:

Bohuzel doslo k omylu pri dovozu a tak namisto budget varianty kolimatoru, ktera by pro mne byla adekvatni, mi na tom pristal Trojicon RMR gen 2.
Co jsem mel nebozak delat??? :D
Holt mi snad taky chvilku vydrzi, nez se za ty penize odbelha do vecnych lovist (20-30k ran? uvidime)

Kazdopadne stesti s rychlou reklamaci P10ky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#2184 » stř 13. bře 2019, 20:16

Asghaad ---- ukážu ti kolik má syn v obchodu reklamaci na produkty CZUB, doprodáváme poslední várku a konec, samy myslivci už berou raději tikky.

Tak jako se CZUB chlubý ze jejich pušky safary jsou v africe vychvalovány, my jezdíme do JAR co rok a žádnou jsem tam v životě neviděl a navíc kvalita materialu je ta tam.
Co se týče gloku -- záruka na 40 000 ran nebo dva roky no a co vím komu vydrzela tolik CZ pistole aby neulít záchyt záveru nedej boze ze 10 000 je si nyslim CZ životnost hlavně no možná trochu vic :D

Zbraně mě neuč dělal sem v armádě a u pak u policie 27 let se zbraněma nehledě nato že teď uz jen pomáhám synovy v obchdě se zbraněma



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#2185 » stř 13. bře 2019, 20:19

radim78 když už joupiš od CZUB zbraň a nechceš jinou, dej ji hned Zendlovi ať ti ji upravý a bude chodit spolehlivě.
Ale za ty prachy se dá koupit kvalitnější zbraň, popřípadě došetři, věř že se ti to vyplatí, nejsi jedinej, zajdi na vedlejší veby kolik je reklamaci na CZUB



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#2186 » stř 13. bře 2019, 20:23

radim78 když už joupiš od CZUB zbraň a nechceš jinou, dej ji hned Zendlovi ať ti ji upravý a bude chodit spolehlivě.
Ale za ty prachy se dá koupit kvalitnější zbraň, popřípadě došetři, věř že se ti to vyplatí, nejsi jedinej, zajdi na vedlejší veby kolik je reklamaci na CZUB



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2187 » stř 13. bře 2019, 20:25

To je dost vseobecne tvrdenie.
Ake modely konkretne, aka verzia, kolko predanych kusov celkom, po akom pocte vystrelov, pri akej starostlivosti, ktore komponentny na tom ktorom modeli po kolko ks vystrelov priemerne?

Povedat - CZUB su zle a maju same vady je udaj hodne, hodne vycucany z prstu bez akychkolvek dat a dokazov. Keby to bolo tak zle tak v USA nepreda CZ uz ani prd. A div sa, predavaju stale.

CZUB lovecke zbrane? Tie su robene v turecku ako total low cost, tak co sa divit. od turka nie je dobry ani kebab.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#2188 » stř 13. bře 2019, 20:30

Machead píše:...
Keby to bolo tak zle tak v USA nepreda CZ uz ani prd. A div sa, predavaju stale.
...

V USA sú CZ považované za low-cost polotovar (a vzhľadom na cenu tam a tu je to fakt low-cost!) a prakticky každá kúpa je automaticky podrobená faceliftu napr. CGW a podobne.



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#2189 » stř 13. bře 2019, 20:33

Každá má něco, sám jsem se zde vyjádřil poněkud kriticky ke kvalitě polymerů z produkce CZUB. tedy k P-10

Co se týče CU-USA mel sem možnost porovnat a veř mi že zbran vyrobaná v kansas je kvalitnejsí. Mám i kulovnici CZ 550 v 505 gobbs a je dobra ale rok výroby je 12 jeste zbytky kvalitní poldi ocele ne to co je dnes



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#2190 » stř 13. bře 2019, 20:55

Kosatko nerozporuju Tvou zivotni zkusenost.

Ne nadarmo se CZUB rikavalo zavody priblizneho strojirenstvi. :)
To byl obecne problem cele RVHP a nevadilo to tak u Kalacha, ktery vyrobis kladivem, pilnikem a sroubovakem (nezkousejte to, lehce prehanim)

V cem si nejsem jistej, ze dneska je to takova katastrofa, jak se obcas traduje.
S P10C mam jen pozitivni zkusenosti.
Jejich moderni malorajdy mi taky prijdou super.

Kulovnice neposoudim, zatim mne miji, ale co se probuh muze vys... na mauser zaveru?

Reklamace nevznikaji nahodou, to se neda okecat.

Ja mam nastesti s novou produkci CZUB jen pozitivni zkusenosti. Tak snad mi ten optimismus vydrzi. :)
S2 OR jsem vzal z rozumu, pac jsem pokukoval po "Vetrelci" :)

V JARu jsem kdysi pracoval - neskutecna zeme.
Pokud je nekdo navic blazen do lovu, tak je JAR asi povinna zastavka, nez zcepeni.
Neco jako vylet do Mekky. :)

Nektere zazitky si v apatice nekoupite...
Treba stat s Unem na ceste, z ktere nejde uhnout, a sedite v okne toho pidi auta a doslova head2head fotite na cca 3 metry 5 tunove monstrum, jak vystrizene z doby lovcu mamutu. No a to "kapesni zviratko" s kly az na zem se zhoupne a udela pul krok vzad... Nebudu si hrat na hrdinu - pul vteriny slusne nejistoty :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Toga a 15 hostů