Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

Sedmej

Příspěvek#4441 » pát 15. bře 2019, 12:11

ViralWinter: Je hezký, jak jediné čeho se na tom co jsi napsal někdo chytl je "zdroj oficiálně označený jako pro-ruský". A tím asi jako celý tvůj komentář je vyřízený. :-D

Letec 12. Nesmíš věřit všemu co tu pavelg napíše. Kde jsem prosím tě tvrdil, že jen oficiální média mají pravdu a všichni ostatní lžou. Nelžeš teď trošku ty? ;-) A s tím prvním máš nejspíš pravdu, nečtu tu každý komentář, tak to je možné.

paza: Možná, ale nemyslím si to. Spousta lidí neprochází takhle X webů, aby si vyzobala jen to co se jim hodí.

pavelg: Já vím, ty nedržíš informační dietu. :-) Nevím, jak ostatní kritici. Já ani nevěděl, že nějaký proslov měl.

ViralWinter

Příspěvek#4442 » pát 15. bře 2019, 12:29

@Sedmej: Já už to tu ani nečtu, od toho "buzeranta" jsem si uvědomil, že je čas na detox od místní žumpy, nebo riskuju, že tahle sorta vážně, až trvale, ovlivní můj pohled na ZP a zbraně. A ten vliv už na sobě pociťuju a není to dobré. Takže se poroučím. Klobouček... ;)

Golem

Příspěvek#4443 » pát 15. bře 2019, 12:41

Copak tvůj pohled na ZP a zbraně nikdo oficiálně nestanovuje? :D Jenom vtip. Ale odpověď na tuhle otázku mě zajímá naprosto vážně:

Golem píše:ViralWinter: "zdroj oficiálně označený jako pro-ruský" - co si pod tím pojmem představuješ? Kdo je ta autorita, která to oficiálně označuje?

Sedmej

Příspěvek#4444 » pát 15. bře 2019, 19:07

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_zaz

Hodne smutny, kam az muze vest nenavist.

rumburak18

Příspěvek#4445 » pát 15. bře 2019, 19:49

Debil vymaštěnej, kdyby se radši staral o sebe, pomoh by nám líp, ať shnije v pekle.

JardaB

Příspěvek#4446 » pát 15. bře 2019, 19:52

A co cekate, logicky zákon akce a reakce, vymastenci jsou na všech stranach. IMHO bude uz jen hur.

SansLogique

Příspěvek#4447 » pát 15. bře 2019, 20:01

Ano, to je zase překvapení. A další překvapení budou následující reakce: hon na "pravicový radikály", další cenzura netu pod záminkou "hate speech", jistě i něco dalšího se zbraněma na Zélandu atd. Jako obvykle. Výsledek budou jenom další a další podobný akce, a to čím dál častější.
A v roztodivných TV se budou jako na orloji střídat všelijací poblitologové a jiní ekšperti a budou děsně šokovaně mudrovat, jak je to jenom možný a co se to děje...

xor

Příspěvek#4448 » pát 15. bře 2019, 20:04

Sedmej souhlas. Jenomže když chcete nějaký problém vyřešit, je potřeba ho pochopit. A to vy neděláte. A když někdo nepříjemnou pravdu vyjeví:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_remy

tak je místo argumentace onálepkován. Doufám, že to byl ojedinělý magor a nikdo se nebude pokoušet držet tempo, nemůže vyhrát
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_I ... st_attacks

Sedmej

Příspěvek#4449 » pát 15. bře 2019, 20:35

xor: Nějak nechápu co já chci podle tebe vyřešit a co nedělám. Já sem dal jen odkaz a napsal, že mě přijde smutný kam až vede nenávist.
Mimochodem on přece uvedl co ho k tomu vedlo.

jezekif

Příspěvek#4450 » pát 15. bře 2019, 21:05

Tak teď nejspíš bude následovat hromadné vyjádření muslimských představitelů, že jde o ojedinělý exces duševně vyšinutého jedince, který byl ale jinak milý a hodný spoluobčan, zdravil sousedy a pomáhal slabším. Taky budou vyzývat k semknutí, hlásat že to nemá nic společného se skutečným (čím vlastně?) a pak se společně projdou při tryzně .... No a v neposlední řadě představitelé (čeho vlastně?) budou dělat jako že nic, maximálně vydají nicneříkající prohlášení.

JardaB

Příspěvek#4451 » pát 15. bře 2019, 21:14

Jo, no, klasicky manual by se mel pouzit :P A nasvitit nejak barevne mesity...

jezekif

Příspěvek#4452 » pát 15. bře 2019, 21:30

Není tohle nějaký fake news: https://kechlibar.net/2019/03/14/kluci-budou-jist-prvni/ ?
To už by pak mohli být pravdivé klidně i ty hatefree informace o "no go zonách" v té vyspělejší, liberálně demokratičtější části EU.

pavelg

Příspěvek#4453 » pát 15. bře 2019, 21:50

Sedmej píše:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/zeland-utocnik-tarrant-evropa-manifest.A190315_174549_zahranicni_zaz

Hodne smutny, kam az muze vest nenavist.

Takhle prostince ty to skutečně vidíš? Asi by tam potřebovali proškolit o pravdě a lásce, viď?

jezekif

Příspěvek#4454 » pát 15. bře 2019, 21:57

Počkej, možná měl na mysli nenávist (džihád) muslimů k jinověrcům a bezvěrcům. A kam až to pak vede.

xor

Příspěvek#4455 » pát 15. bře 2019, 21:58

Sedmej: neděláš analýzu. Ten článek je jen střípek, je to výtah pár posledních okamžiků ze života magora, ale ten problém s nekontrolovanou migrací trvá několik let, živí se jí mnoho organizací a pokud to nepochopí dostatek voličů, tak řešení nebude právní, ale válečné.

audis: proboha žádná taková oběť nestojí za to. Je to magor, který zabil nevinné lidi.Ti, kteří ten proces migrace řídí, se mu jen smějí a on vůbec netuší, kdo to je a proč. Je potřeba jít do hloubky a skládat mozaiku, i když se nám nelíbí.

Zpět na