Tlaky v brokovnici aneb vyvracení blábolů z Aeronetu

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#31 » stř 20. bře 2019, 07:17

audis: Jsem zvědavej, kdy si přiznáš, že jsi Aeronetu naletěl.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#32 » stř 20. bře 2019, 07:24

K těm nábojnicím: https://m.youtube.com/watch?v=R-IVw8OKjvQ
Prostě lítají rychle a pokud se to správně trefí do snímkovací frekvence kamery (nízká kvalita tomu pomůže), tak se ta nábojnice prostě objeví o kus dál, misto aby plynule letěla.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#33 » stř 20. bře 2019, 09:02

Promiň, ale zaplést do toho stroboskopický jev, to je snad další konspirační teorie... :-D

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#34 » stř 20. bře 2019, 09:15

No bohuzel neni, ale tady bych to spis prikladal kde klasice bitrate/codec



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#35 » stř 20. bře 2019, 09:47

Golem píše:Promiň, ale zaplést do toho stroboskopický jev, to je snad další konspirační teorie... :-D

Není, ty nabojnice nutně nemizí, jen se prostě mezi snímkama posunou tolik, že to vypadá, že mizí...



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#36 » stř 20. bře 2019, 10:16

Že nemizí jsem myslím napsal dost jasně o něco výš, ale tohle opravdu není stroboskopický jev. To je všechno, co jsem chtěl říct.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#37 » stř 20. bře 2019, 10:48

Sedmej: Přiznávám, že z videí, ohledně čelního skla jsem se mýlil a prve jsem chybně věřil, že čelní sklo je divadlo. Teď si myslím, že čelní sklo je real událost.
Protože aeronet není autor videa, není logické naletet aeronet. Potvrzuji, že informací o fake čelním sklu jsem nacerpal poprvé z něj. Připomínám, že jsem potkal dnes na Googlu i zahraniční anglicky mluvena komentovaná videa a články tvrdici obecně to samé (o celé akci nový Zéland) jako aeronet.
Protože jsme na střeleckém fóru, chtěl jsem napsat, že máš u mě jeden náboj. Ale to by s vysokou mírou rizika následků i pravděpodobnosti výskytu mohlo být špatně pochopeno. takže máš u mě jedno pivo. :-)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#38 » stř 20. bře 2019, 10:55

audis: OKá, beru obojí. Myslím, že se někdy určitě potkáme.
Jinak, on Aeronet vytváří celou tu kampaň o tom, že je to fake. Ať je to sklo, málo krve, lidi chovající se iracionálně, je to všechno dokola to samé.



maciz
Příspěvky: 71

Příspěvek#39 » stř 20. bře 2019, 11:17

Aeronet a další ruské dezinformační weby dělají profíci, ostatně sám kágébák Putin s tím má bohaté zkušenosti. Zaráží mě jenom, že u nás kde máme 40 let zkušeností s ruskou propagandou je tolik lidí schopno tomu naletět.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#40 » stř 20. bře 2019, 11:37

Lidi, jestli nedáte pokoj, tak to tady modi zamknou. Dejte si říct.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#41 » stř 20. bře 2019, 12:33

Vetsina tech fabulaci ohledne videa je kvuli/diky spatne kvalite videa. Napr. nabojnice mizici do komprese atd. Zajimalo by me, jestli to tam takle pisou schvalne nebo jsou tak vymlety. Bylo prvne, co jsem se tam podival. Fakt sila. Taky jsem tam napsal komentar, ale jaksi ho tam uz nenachazim.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#42 » stř 20. bře 2019, 13:05

Golem píše:Že nemizí jsem myslím napsal dost jasně o něco výš, ale tohle opravdu není stroboskopický jev. To je všechno, co jsem chtěl říct.

Aha, sorry, jednu zprávu od tebe jsem přehlédl. :oops:



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#43 » stř 20. bře 2019, 13:13

Já třeba jsem rád, že se tahle debata vedla, protože jsem se dozvěděl dvě nové věci:
- boční a čelní okno v autě se chovají při průstřelu jinak
- čelní okno prostřelené brokovnicí zblízka má jen dírku
intuitivně jsem čekal něco jiného



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#44 » stř 20. bře 2019, 13:26

Problém je, že většina lidí, včetně některých střelců, je naočkovaná informacema z filmů a her. Když jsem lidem, které jsem bral střílet, vysvětloval, konstrukci nábojů do brokovnice, tak byli strašně překvapení jak je to jednoduché, ale logické, a jak špatné o tom maji informace. Ve většině her, což je nejčastější médium, odkud mají mladí informace o zbraních, mají brokovnice na 5m rozptyl, jaký nedosáhnu s mojí brokovnicí na 25m, i když použiju maličké 2,5mm broky...

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#45 » úte 26. bře 2019, 06:24

maciz píše:Aeronet a další ruské dezinformační weby dělají profíci, ostatně sám kágébák Putin s tím má bohaté zkušenosti. Zaráží mě jenom, že u nás kde máme 40 let zkušeností s ruskou propagandou je tolik lidí schopno tomu naletět.

Jasně že za to může Putin jako že i za loňská sucha a mám silné podezření že i za plevel v trávníku vedle zídky kde nikdy žádný nerostl až teprve od doby kdy bylo slyšet v noci vrtulníky označené ruskou hvězdou a sv.Jiřskou stuhou ve znaku které rozhazovali osivo plevelů vyvinutých na příkaz Putina v chemických laboratořích FSB Buďme ve střehu přátelé -už jdou :shock:







Pozor- cenzor tu bdí

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů