Prima zboží až z daleké Číny!!!!

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#421 » pon 18. bře 2019, 09:42

Co to je a k čemu je to dobré?



cipis
Příspěvky: 2100

Příspěvek#422 » pon 18. bře 2019, 09:46

Kryt kolimátoru nebo optiky, primárně na airsoftku :)
Resp. tedy štít, aby to nerozbila kulička protihráče.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#423 » pon 18. bře 2019, 09:53

Koupit jsem led žárovky, tři kusy, všechny svítí, varianta Warm White e27 48 led 15 w, svítí jako Edison žárovka 50 w. Životnost uvidíme časem (zcela jiný typ minule vydržel pravidelně půl roku)
vyhody:
- žárovka i s vyšším watt má zastavbové rozměry jako Edison žárovka nebo menší.
- cena 1,5 USD
E14 LED Bulb 3W LED Candle E27 Corn Lamp 220V GU10 LED 9W Home Lights Bombillas 5W Lamparas 5730SMD 7W 12W 15W 18W 20W 25W
https://s.click.aliexpress.com/e/b0ipR3hP



Bakly
Příspěvky: 51

Příspěvek#424 » pon 18. bře 2019, 14:11

Také mám zkušenost s průměrnou životností kolem 1 roku. Některé se odporoučely ale už po měsíci.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#425 » stř 20. bře 2019, 15:15

Žárovky koupené jako prostá náhrada halogenek G6.,něco (prostě ty malé, nepamatuju si všechny ráže :-)) mi v galerce svítí už 3 roky.
Žárovky G9 údajně stmívatelné svítily dobře v normálním lustru, ale po nasazení stmívání (tyristorová regulace) odešly za 2 měsíce. Takže asi moc stmívatelné nebyly.
Žárovky E14 jsem ukroutil při odtahování do patice, protože byly z nějakého gelu - asi silikonu.

Když jsem to porovnal s no name žárovkami z OBI, tak mi ten Aliexpress tak moc dobře nevyšel. Třeba E14 3 W za podobnou cenu (už tehdy) a svítí už přes 4 roky.

Všechno srovnání jsou klasické LED (ne filament) denní bílá.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#426 » stř 20. bře 2019, 15:27

Možná by si to zasloužilo obecnější shrnutí.

Věci, které jsem si na Aliexpressu koupil na zkoušku jen proto, abych si v případě, že se mi budou líbit, časem koupil pořádné:
kolimátory, LED žárovky, kamera do auta... obecně spotřební elektronika, kde hrají roli jakostní třídy (ano, druhá fakt existuje :-)).

Věci, na kterých zas tolik nesejde a umím si je opravit - všechno na Arduino, jednoduché mechanické věci, svítilny.

Věci, které se vyplatí tak, jak jsou - plyšáci pro děti, polštáře, korálky a jiné cetky, některé montáže a jednoduché doplňky, propojovací kabely (jen některé), čisticí soupravy na zbraně, knoflíkové baterie, neorig. baterie do foťáku a mobilu, SD karty (ale to jsem měl možná štěstí).

Věci úplně k ničemu - laserové náboje, které jsou jak horší ukazovátko, některé LED žárovky.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#427 » sob 6. dub 2019, 09:29

Mel bych dotaz na ty, kteri si koupili tu kopii ACOGu (treba pro strelbu z nmalorazky), zda psali cinanovi, aby balicek nejak specificky popsal, aby se clovek vyhnul zadrzeni balicku na celnici a placeni vypalneho?

Dale by me zajimalo, jestli ma nekdo bral pres Ali boresnaky na dlouhe zbrane a po jejich vyzkouseni by je doporucil?

Dik

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#428 » sob 6. dub 2019, 09:35

Boresnake na brokovou ráží 12 a kulovou 7,62mm je naprosto stejný jako CZUB.

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#429 » sob 6. dub 2019, 10:47

Prosím vás poraďte, kdo a jaký, jste kupovali bipody u číňanů? Nedaří se mi najít nic bez kloubu na M-Lok. Něco lehkýho, nic monstrózního.
Zkoušel jsem hledat pod hesly jako: bipod, bipod legs, rifle bipod, rifle legs apod. ale našlo mi to jen adaptéry a asi 3 druhy napodobenin Harrise.
Líbí se mi styl co má Magpul Bipod nebo Caldwell Accumax či Featherweight Bipod.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#430 » sob 6. dub 2019, 11:50

Boresnake ráže 12, 9 mm, 5,56 v pohodě doporučuji

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#431 » sob 6. dub 2019, 12:54

mám problém s webovou stránkou aliexpress, když mám zobrazen nějaký produkt. Stejná situace s vypnutými blokovači reklam atd, jiný prohlížeč, na mobilu:
Pod tlačítkem BUY NOW chybí tlačítko ADD TO WISH LIST. Zmizelo to před několika měsíci.
Obrázek
Máte to tak tak a jak jste to vyřešili?

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#432 » sob 6. dub 2019, 13:07

Máš ho tam je to to tlačítko se srdíčkem a 2kou. (aktivní bude nejspíš až když vybereš konkrétní variantu zboží a budeš přihlášený)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#433 » sob 6. dub 2019, 13:17

máte pravdu pane doktore, je to to srdíčko.
Přesněji řečeno: vybraná verze produktu být nemusí (nebo musí **), srdíčko vypadá že není klikací, po kliku na něj se za pár vteřin zobrazí popup okno "bylo přidáno do wishlist".

**) několikrát se mi tehdy bůhvíproč zobrazilo toto popup okno, ale produkt nakonec do wishlist přidán nebyl. Tak asi musí být vybrána verze produktu. nevím.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#434 » sob 6. dub 2019, 13:30

Rádo se stalo :-)

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#435 » sob 6. dub 2019, 19:43


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů