13.04.2019 - Závod LOS: Coffee LOS cup - I.kolo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



q588615
Příspěvky: 5

Příspěvek#31 » pát 12. dub 2019, 08:56

Technická - zimní Žalany :
a) Podstatná část střelců nepřijela hlavně z důvodu (mírně řečeno) velmi problematické sjízdnosti komunikací. A toto beru jako zásah vyšší moci.
b) Ano, byla tam sice půlka závodníků, ale i tak se závod dost táhnul. Kdyby tenkrát přijelo 100% závodníků, střílí se do teď.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#32 » pát 12. dub 2019, 20:39

Na poslední, chvíli jsem se ještě přihlásil a na ještě poslednejsi se odhlásil. Místo ve sq. 2 tedy volné.



melvincz
Příspěvky: 8

Příspěvek#33 » sob 13. dub 2019, 08:23

Ahoj, je mi líto, ale ani Radek Plach nedorazí. Po cestě jsem zjistil, že nemám ani peníze, ani ŽP ani průkazy zbraní. Cesta domů a zpátky už nedává smysl, takže se uvidíme příště :(



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#34 » sob 13. dub 2019, 16:32

Díky všem za účast a výkony. Doufám, že drobné provozní problémy nebyly takovou vadou na kráse.
Rozhodčím díky za pomoc.

Pro zjednodušení příští kolo bude s úhradou převodem předem, abyste si nezapomínali vzít peníze a byla rychlejší a jednodušší registrace. :)
Příště budou opět ceny ve formě čerstvě pražené a mleté kávy a také tematicky pojaté medaile. ;)

Výsledky na webu.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#35 » sob 13. dub 2019, 17:31

Drobné ani jiné problémy jsem nezaznamenal, naopak situace byly fajn a celý závod byl příjemný. Takže díky všem, kdo se na něm podíleli ;)



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#36 » pon 15. dub 2019, 16:20

Závod byl vypečený... pohyb, jedna ruka, kovy, papíry, různé pozice střelby,... prostě pěkné. Na to, jak jsem to mrvil, ještě dobrá procenta, i když ... 4x miss na šestce jsem doteď nepochopil ani nevydýchal.
Viděl jsem pár lidí točit, nemohl by někdo vyvěsit odkaz na video? Díky předem!



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#37 » pon 15. dub 2019, 17:46

nepostrádá někdo teplé rukavice? Zbyly ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů