Dvojka vs. Kozlice



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#31 » pát 29. bře 2019, 14:00

Laikova otázka - co to je "tuplují"?



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#32 » pát 29. bře 2019, 14:10

A co třeba Baikal IŽ? http://zbranetobiasek.cz/zbrane/3062-ba ... 12x76.html
Někde jsem na ně četl doporučení, na takové to domácí holubaření.



skagerak
Příspěvky: 1002

Příspěvek#33 » pát 29. bře 2019, 14:17

@indian, udela vic vystrelu nez strelec chce
(U dvojhlavnove brokny dva misto jednoho)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#34 » pát 29. bře 2019, 14:25

Ale vážně - stačila by ta koza co odkázal Zulda na takové to "domácí střílení"? Myslím tím občas párkrát asi 10x do roka si odprásknout pár kol trapu nebo skeetu. Ne profi nebo velké sportovní střílení. Máte někdo zkušenosti? Ta koza za 14 litrů není špatná cena, se mi zdá.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#35 » pát 29. bře 2019, 14:31

Pítrs: No to asi i dá, jenže otázka je co vydrží? Není převážně lovecká i když je ocelová? Když je třeba 12/76? Moje požadavky jsou 12tka, kozlice, jednospoušť, pokud možno nějak stavitelná pažba, minimum zdobení (to levný ala jedna čára stejně vypadá nic moc) vyměnitelný choky, žádná automatická pojistka, asi vyhazovače.Plus moc se mi nelíbí ten Browningůw systém. Rusáci už prý nic moc.
Ve výběru zůstává ATA Sporting - sic Turek ale docela povedenej. Betinsolli. A nebo to načoudit a koupit na bazaru jetou Berettu 686, či nějakýho Browninga.
Bohužel můj tajný typ Fracnchi kteří mají 7 letou záruku se v ČR moc nevidí.



Pítrs
Příspěvky: 27

Příspěvek#36 » pon 6. kvě 2019, 08:28

Rusák vůbec! Nový určitě ne! Osobní zkušenost. Nová IŽ-27EM. Tři návštěvy střelnice, tři reklamace. Poprvé jeden z vyhazováků vyhodil, cca po deseti ranách, kromě nábojnice i sám sebe. Reklamace. Druhá návštěva byla trošku delší. Po první rundě(25 terčů) přestala spouštět spodní hlaveň. Reklamace. Po opravě udělala totéž i horní hlaveň. Reklamace. Pocit beznaděje, vztek, smůla, špatný kus? Vrácení peněz a Rus už do baráku nesmí. NIKDY.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti