04.05.2019 - Závod LOS: LOS - Memoriál Ondřeje Ryšánka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 17. lis 2018, 14:49

komentáře k závodu

04.05.2019
Olomouc - Černovír/Lazce

LOS - Memoriál Ondřeje Ryšánka

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1098/



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#2 » pon 6. kvě 2019, 06:20

Děkuji za zajímavý závod okořeněný vítězstvím v Pi. K výsledkům - jsem si téměř 100% jistý, že na situaci č.4 jsem neměl zásah v zóně Charlie, ale v zóně Delta. A.J. měl v celkovém součtu na této situaci lepší čas než já ( byly jsme spolu ve squadu ). Tento strašně mizerný zásah terče mě celého rozhodil natolik, že (jsem nejen totálně pokazil další situaci č.5) jsem si nezkontroloval scoresheet co na něm bylo zapsáno. Prosím tedy o případnou kontrolu mého scoresheetu a nebo svědectví dalších střelců/rozhodčích... Děkuji Pavel

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#3 » pon 6. kvě 2019, 15:17

Zdravím, i já děkuji za pěkný a povedený závod :thumbup:
Pěkně jsem si zastřílel. I stage byly nápadité. Zvlášť ta s tím WC na dvojce. Upřímně ikdyž nejsem fajnovka, sedat se mi tam zprvu moc nechtělo :lol: Ty kulisy byly nejrealističtější z kulis, co jsem kdy viděl :lol:
Zajímavá pro mne byla 5 stage se střelbou slabou rukou (pro mne levá) Je fajn si zas vyzkoušel slabou ruku :D
Na 4 stage jsem si ověřil, že i na 1 metr se lze v rychlosti minout. A to šlo jen o závod, ne realitu :D
Ještě jednou děkuji za hezký sobotní den. Děkuji všem, kteří se na něm organizačně podíleli :thumbup:
Už teď se těším na další závody ;)



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#4 » pon 6. kvě 2019, 17:04

Na LOS trochu moc bojovka, ale postřílení dobré :-).
Pro chromajzla dost velký tělocvik, v neděli jsem sotva chodil... Ale člověk si vyzkoušel pravou, levou, pohyb, kontakt i větší vzdálenost. Bylo to fajn.



alesproch
Příspěvky: 41

Příspěvek#5 » pon 6. kvě 2019, 18:50

To: Pajdalek
Bohužel lístky už nemám, když nebyly připomínky či protesty, tak už šly na smetiště dějin, jestli jsem se upsal, to vyloučit nemůžu, i když jsem si zapisy do tabulky kontroloval. Tak příště dám větší pozor. Mth



hmmfreshmeat
Příspěvky: 13

Příspěvek#6 » úte 7. kvě 2019, 00:58


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů