CZ P10S (subcompact)

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#91 » stř 10. dub 2019, 08:46

Pánové, všechno vedle. Správné označení je CZ P-10 S, CZ P-10 S 9×19 NATO, CZ P-10 SC atd. Kontrolní otázka. Jestli pak víte, jaký je rozdíl mezi tankem T-28 a T28? No já vím, už mlčím :-).

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#92 » stř 10. dub 2019, 10:21

Mno, T28 byl stíhač USA
T-28 sovětský tank



conflikt
Příspěvky: 3

Příspěvek#93 » ned 14. dub 2019, 16:48

Zdravím tak dnes vystříleno 250 naboju SaB a zbran v dobrých rukou střílela fakt přesně na subcompact... shazovaní závěru se zlepšilo zastřílením, ale jednu vadu fakt má jak psali ostatní zasobník jak s botkou tak bez, mě kousal do prstu(malíčku) i kolegu který má větší ruce než já. Asi to pro příště vyřeším náplastí na malíček :D

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#94 » ned 14. dub 2019, 21:09

Taky mě to neskutečně štve na p10c...proto uvažuji o rozšíření dna Magwell
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



conflikt
Příspěvky: 3

Příspěvek#95 » ned 14. dub 2019, 21:41

zajímavé :) kde to prodavají? Jestli to koupíte tak dejte vědět jaké to je :)

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#96 » pon 15. dub 2019, 10:20

Rozšíření je to moc pěkné, ale potom ztrácí výhody compactu



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#97 » pon 15. dub 2019, 17:50

A hlavne s tou sachtou bude peklo ji schovat coz zrovna u compaktu a subcompaktu kdy JEDINY smysl te zbrane je skryte noseni je tal trochu problem ...

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#98 » pon 15. dub 2019, 17:57

Vlastním P10c a na nošení to není,takže mi tahle úprava nevadí. Vadí mi tloušťka P10...a Sko je stejný tlustoch, takže kdybych si jej někdy pořizoval asi bych jej nenosil, ale to sem nepatří... ale jinak P10 jsou celkem pěkné a troufám si říct že i přesné a spolehlivé zbraně. Zdrsneni jsem vyřešil smyrkem ale to kousání do malíčku to je maras. Víc jak 150 střel když dám tak tu zbraň proklinam a to mám "C".



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#99 » pon 15. dub 2019, 18:34

P10C nosim v lete pod trikem a jde to v pohode, pokud predpokladas ze 15ti ranna pistole bude pri noseni neviditelna ... tak jedine reseni bude nejaka singlestack v 9mm Br s max 6tirannou kapacitou..., jinak cokoliv vetsiho bude pri noseni "videt"... to ze si toho absolutne nikdo nevsimne protoze se v beznem "provoze" o to nikdo nezajima... lidi co nenosi zijou v utopii kde zbrane neexistuji i kdyz statisticky u nas cca jeden z 20 nosi ...

Takze prohlasovat ze compact na noseni neni je s prominutim hovadina... zvlast kdyz je to jediny ucel ke kteremu je navrzena ... sluzebni je Fko ne compact ...



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#100 » úte 16. dub 2019, 03:25

Tak tak, Ccko ide v pohode nosit, takisto ako Glock 19, MP 2 ci Walther PPQ a dalsie kompakty.

Zasadnou vecou je riadny pevny opasok, riadne apendixove kydexove puzdro a najst si vhodnu polohu zbrane. Uz posun o 1 cm urobi velky rozdiel.

A netreba chodit s paranojou ze vsetci na mna pozeraju co to tam mam, v 99,5 % je to nebadat a ak nahodou vietor alebo batoh na chrbte pritlaci oblecenie k zbrani, tak to trosku zaprintuje - toho si nikto neznaly nevsimne a ak, nenapadne mu ze je to kver. Ludia su nevnimavi.

Garantujem ze keby som si dal cierne tricko a gate a na popruh dopredu AR-15 tak sa mozem prechadzat po ulici a vsimne si to mozno 1 clovek z 50.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#101 » stř 15. kvě 2019, 20:22

Chtěl jsem se zeptat, jestli jste někdo už měnil spoušť za tu hliníkovou z topstřel nebo od Zendla?
Píšou, že nemusí pasovat přesně na "S", co je zaproblém a hlavně jaký je rozdíl proti té originální, vyplatí se to za ty prachy? Zajímá mě reálná zkušenost. Díky předem za info.



FullHaDes
Příspěvky: 5

Příspěvek#102 » stř 22. kvě 2019, 12:48

Nevíte někdo, kde se dá v Praze koupit? Kde jí mají skladem?



FullHaDes
Příspěvky: 5

Příspěvek#103 » stř 22. kvě 2019, 15:33

Tak už jsem sehnal, mají jí ve více obchodech, musí se k tomu ale člověk proklikat. Google nic nenajde.



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#104 » úte 4. čer 2019, 21:26

Tak P-10S je doma, jsem moc spokojený, paradoxně mi na mou tlapu víc pasoval Mkový hřbet než Lkový...on se ten hřbet totiž rozšiřuje spíš dole v oblasti prostředníčku a prsteníčku (malíčku), na ukazovák jako takový a jeho polohu na spoušti to má vliv minimální (spíš žádný).

A teď dotaz. Jaké pouzdro na zásobníky? Nejlépe něco jako dvojitý fobus s pádlem, jaký jsem používal na svou CZ75 B. Nicméně nevím jaká šířka bude OK a taky jestli krátké dvanáctiranné zásobníky dovnitř moc nezapadnou. Takže třeba stejný jako pro G26?

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#105 » čtv 6. čer 2019, 14:13

Tak vyzkoušeno, ale mám malé "gynekologické ruce", takže sice subcompact, ale pořád dvouřaďák a na mě moc tlustý a nesedla ... :(

Doolittle píše:Ahoj všem, opravdu se uvažuje o subcompactu P10S s jednořadým zásobníkem? Ten by se mi asi líbil víc, ale popravě jsem to nikde neslyšel... Děkuji za info.
Na prodejně ČZ v Praze jsem dostal info, že bude, ale až příští rok a bude to Micro.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů