Vtipy a srandičky



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#1906 » pát 17. kvě 2019, 08:55

Indian: Ano incest není sranda. V širší rodině (tj. vazby 6 generací zpět na různé pra-pra-pra, jedna vesnice) vznikly dvě skupiny - skupina co se opakovaně křížila v úrovní prabratranců-prasestřenic v rámci obce... po těch 160 letech mají potomci problém dokončit základní školu, případně se vyučit, vzájemná podonbost je pak zřejmá). Ti co potom opakovaně měli partnery mimo toto prostředí (jiné vesnice, nebo potomci přistěhovalců z větší dálky) potom většinou mají vzdělání od maturity výše a tomu odpovídajcí životní podmínky.

Ad Mark Cukrova hora, tak trochu autista... trochu víc.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#1907 » pát 17. kvě 2019, 10:06

Však lehčí formy autismu, Asperger a ADHD jsou v dnešní době poznávacím znakem těch největších influencerů. Dnes je pátek, čekám další kolo boje nedovzdělanců proti klimatu.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1908 » pát 17. kvě 2019, 10:51

No nevím, možná je venku dneska na boj s oteplováním moc velká zima...



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1909 » pát 17. kvě 2019, 11:05

Nojo, mamuti taky vyhynuli díky globálnímu oteplování, a to tak, že jim dokonce stihla zmrznout čerstvá tráva v hubě. Abychom náhodou za pár let nebo generací nevymýšleli, jak podíl CO2 v atmosféře zvednout, abychom zahnali dobu ledovou, která přijde po každým oteplení. Sladká voda z rozpuštěných ledovců zastaví Golfský proud a potom začne ten mazec. Ovšem když se to stalo naposled, tak nevím, jestli toho mamuti tolik naprděli (metan), nebo jestli měli Neadrtálci vyspělou civilizaci s rozvinutou průmyslovou výrobou... protože jinak se jedná jen a jen o cyklicky se opakující přírodní procesy, na které sice máme nějaký vliv, ale asi v měřítku takovém, jako byste do vlaku zatlačili palcem. Fyzikálně se dá vliv prokázat, ale jeho podíl na celém dění je veeeeeelmi mizivý.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#1910 » pát 17. kvě 2019, 11:11

Indian: Včera jsem četl článek, že cca roku 2021 poklesne sluneční aktivita na cca polovinu. Je to cyklický děj Slunce (předtím je pár let obvykle hodně teplo) a možná se bude bruslit na Temži...



GeorgeP
Příspěvky: 28

Příspěvek#1911 » pát 17. kvě 2019, 11:12

To je nějaký humor, který jsem nepochopil, nebo si fakt neuvědomujete, že ty Zuckerbergovy posty jsou fake?

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 221

Příspěvek#1912 » pát 17. kvě 2019, 11:21

Prosímvás, pánové, on to takhle nenapsal, to mu do "úst" vloží kdokoliv, kdo zná funkci "prozkoumat prvek" a trochu HTML :-) To je právě parodie na jeho prkennou naučenou řeč těla a jeho násilné ovládání, které je natolik v rozporu s tím, co říká, že to opravdu působí, jako by byl kyborg.

A abych nebyl úplně mimo téma, přidávám jeden trochu nevhodný vtip, kterému jsem se ale opravdu zasmál. Snad vás moc neurazí... Doporučuji zvětšit a projíždět po jednotlivých oknech...
EDIT: tak pardon, je to moc veliké. Takže jen odkaz

Kód: Vybrat vše

https://www.reddit.com/r/dark_humor/comments/84251r/very_useful/

(anglicky)

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#1913 » pát 17. kvě 2019, 21:29

P.V. píše:Indian: Včera jsem četl článek, že cca roku 2021 poklesne sluneční aktivita na cca polovinu. Je to cyklický děj Slunce (předtím je pár let obvykle hodně teplo) a možná se bude bruslit na Temži...

Ano o tomhle teplotním minimu jsem taky četl, mělo by trvat deset let a pak zas teploty vzrůstat a v padesátých by u nás mělo být jako v Řecku.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#1914 » pát 17. kvě 2019, 21:56

Kolem roku 1800 byla mala doba ledova a na temzi se skutecne bruslilo :-)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#1915 » úte 21. kvě 2019, 19:25

Evropská unie je super. Rekapitulacni článek výhod členství v EU. Aktuálně se hodí vědět a mít před očima ve volební místnosti.
https://pravyprostor.cz/evropska-unie-je-super/
Kdo je takový slaboch, že denně využívané výhody není schopen ani vyjmenovat, může si článek vytisknout a dát si ho doma na lednici.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 986

Příspěvek#1916 » úte 21. kvě 2019, 20:02

Nikdy bych nevěřil, že zažiji zázrak prozření - všechny ty body bych podepsal, nějak mi to nedocházelo, ale takto polopaticky sepsané a vysvětlené mi to otevřelo oči. Ono to opravdu chce pro nás, lidi s nižším IQ, správně podat a my to konečně pochopíme a vezmeme za své. Miluji EU, dnes půjdu poprvé spát s hřejivým vědomím, že jsem euroobčan. Hurá, hurá...



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#1917 » stř 22. kvě 2019, 06:53

Obrázek



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#1918 » stř 22. kvě 2019, 07:13

Paza: praveze kdyz milujes Brusel a radujes se z kazde smernice, tak podle vyzkumu ustavu, zabyvajicich se socialnimi studiemi, budes uvedomely prislusnik mlade, perspektivni generace, bydlici ve meste a tesici se nadprumernemu prijmu. Tito lide tvori 90 procent podporovane medialni a neziskove sfery a zbytek populace, coz je nejakych zbylych 10 000 000 lidi, jimi opovrhuje.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#1919 » čtv 23. kvě 2019, 11:35




Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#1920 » sob 25. kvě 2019, 01:12

evakuace.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host