Eurovolby 24. - 25. května 2019

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#181 » sob 18. kvě 2019, 07:00

Nemám rád Brusel a ze stejného důvodu i Bureše je ovšem logické uvažování vyžadující jistý myšlenkový pochod. U stoupenců ANOfertu s vysokou pravděpodobností velmi nepravděpodobné, tam lze očekávat spíše doublethink.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#182 » sob 18. kvě 2019, 09:28

Stoupenci ANOfertu nemaj rádi Brusel, viz. Andrejovo rádoby antibruselská rétorika (že to jsou jenom kecy je jiná věc).
Já nechápu vlezdobruselisty, choděj demonstrovat proti Andrejovi s vlajkama Uhnije a přitom Babiš je normální zplozenec Brusele, se vší svojí řepkou, zemedělskejma dotacema a celým ANOfertem.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#183 » sob 18. kvě 2019, 10:39

Protože většina voličů volí emocionálně = iracionálně. Těch "pár" racionálně uvažujících to nevytrhne. Je však naděje tak od boku X - Y generací cílené výchovy k tvorbě rozumně uvažujících občanů. Jenomže kam by ten konzum takto došel, že áno? To by sportovci, úředníci, zástupci, dozorci, umělci, kreativci, humanisti a jim podobní neměli co žrát a svět by přece zašel. Krom toho, kdo má pořád řešit dilema, koupit či nekoupit, když to sice zas tak moc nepotřebuji, ale mohu, mám na to, chci to... Konec ironie. Tohle se zkrátka nezlepší, dokud nezlepšíme sami sebe.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#184 » sob 18. kvě 2019, 12:57

A na tom aby to tak vydrželo, pro změnu usilovně a na plný úvazek pracuje MŠMT :D. Proto je třeba volit ty, kteří chtějí do života občanů zasahovat co nejméně. (Nejlépe vůbec).

Uživatelský avatar
Simona
Příspěvky: 50

Příspěvek#185 » sob 18. kvě 2019, 14:41

Už se zkoušelo kde co, nevolit, volit stranu která projde na %, proti, menší zlo apod. Což navrhnout pár stran "dobrým směrem", udělat los. Zkousnout v sobě individuální námitky a za ovlivňování svého okolí pro tuto myšlenku, to tam společně vylosované hodit. Můžeme na tom něco v dnešní situaci ztratit ? Alespoň vyzkoušíme sílu, které tady určitě je, jen v ten pravý okamžik to vrozená individualita podělá..na rozdíl od opačného spektra.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#186 » sob 18. kvě 2019, 14:44

Simona: Ja jsem pro. Navrhnete nejakou rozumnou stranu, jinak to nejspis asi hodim SPD.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#187 » sob 18. kvě 2019, 17:07

"Rozumná" strana je jedna věc, frakce věc druhá. To aby to nebylo tak jednoduché...



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#188 » sob 18. kvě 2019, 17:49

Vážení, prosím, přečtěte si informace od LEX k volbám. Snad si tam vybereme.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#189 » sob 18. kvě 2019, 17:50

Já hodím SPD. Popř. Se nechám přesvědčit na SNČR Matějka.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#190 » sob 18. kvě 2019, 17:54

To jako hodláš podporovat Okamurovu továrnu na politické peníze? Protože o to a jen o to získání peněz za volby mu jde.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#191 » sob 18. kvě 2019, 18:13

Do cizích peněz mi nic není.
Dále za poslední dva roky v parlamentu hlasovali proti novelam některých zákonů (doprava, ještě něco), na rozdíl od jiných hloupých nebo prodejných zmetku. To je muj rozhodovací volant - zkušenost.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#192 » sob 18. kvě 2019, 18:22

Lex zveřejnil odpovědi stran na zbranovou otázku. Přečetl jsem to, všichni proti směrnici buď trošku nebo hodně. Krásně vidět když ptáčka lapaji, pěkně mu zpívají. Úplně jsem si vzpomněl když se hlasovalo o novele ústavy držet zbraň, jak větší půlka byla proti nebo schválně se zdrzela hlasování. Ty dnešní odpovědi ty lidi a strany mě doslova urazily. . Dnes lhali polovina z nich (KDU čsl, ano, ČSSD, jistě najdu další) . Kdyby se ptal rybářský svaz že chce lovit menší ryby, taky by to taky všichni podporovali.
Doporučuji lexu zvážit, tyto průzkumy přestat dělat, protože to nemá cenu.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#193 » sob 18. kvě 2019, 18:32

Audis: naprosty souhlas, nakecaj co kdo chce slyset a nazory meni rychleji nez se meni pocasi...
CzechJoker: viz hospoda a diskuze tech "kandidatu" na predsedu komise, ten nas blbec tam mluvil jako jedinej nejak rozumne. Ale je za ods a polde toho v jake je frakci ANO, tak tim padem ANO neprichazi v uvahu.

No a nakonec Dita nam taky hlasovala zajimave pri tech pravech africanku...

Indian: Koho podle tebe teda volit?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#194 » sob 18. kvě 2019, 20:39

Indiáne, mohl bys nám prozradit, která politická partaj na zeměkouli není akorát firma na peníze, vliv a moc (což je totéž)? Jsem fakt moc zvědavej.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#195 » sob 18. kvě 2019, 21:26

Všechny. Ale jen Okamura zakládá strany o 5 členech a sám vycucne všechny prachy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů