Pád pistole - odřený rám - oprava?



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#16 » úte 21. kvě 2019, 14:38

SansLogique: nech si tu břitkou ironii od cesty, mám rád, když věci dobře slouží a k tomu dobře vypadají, to je celé. Taky nekomentuju (a teď se s naprostou lehkostí popřu), že Glock se musí ošmirglovat, aby se dobře držel.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#17 » úte 21. kvě 2019, 15:01

Nezlob se na mě, ale řešíš naprostou krávovinu a divíš se, že si z Tebe někdo dělá prču? Chápal bych, kdyby jsi založil vlákno kvůli obavě z poškození rámu a obav z bezpečnosti zbraně, ale odřeninu? Jak psali jiní - neřeš a střílej. Pokud máš alergii na poškozené věci, tak kup novou - oprava stejně bude vidět.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#18 » úte 21. kvě 2019, 15:03

SmrtihlavMAGOR píše:Mě by to neskutečně štvalo, zbraň není jen kus železa a rozhodně to není nějaká levná záležitost. Zbraň je jak dítě, člověk si vybuduje k ní vztah, mazli se s ní, nosí ji,čistí ji, dá ji napapat a tráví s ní krásné chvíle na střelnici. S tou vadou už to nebude nikdy jako dřív. Prodej ji a běz do nové!

Kdyz tohle ctu, tak si rikam, ze jsem na tom jeste dobre. btw...kdyz si dite odre koleno, taky se proda a poridi se nove:-D?

Jinak abych nebyl OT, zkusil bych se s tim stavit v podnikovce Brodu a pripadne si overil u par firem moznost cerakote upravy



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#19 » úte 21. kvě 2019, 15:06

Máš špatné přirovnání. Dítě si odřelo koleno, ale kolega z toho dělá, jako by mu někdo utrhl hlavu. A naznej, že s utrhlou hlavou toho už moc nenaděláš. Koleno ošetříš přesně, jak jsme mu radili, vyčistit, zatřít a nechat být. Toho ještě bude a dalších jiných jizev.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#20 » úte 21. kvě 2019, 15:10

To bylo zamerne, abych demonstroval absurditu prirovnani zbrane k diteti...

EDIT: pokud to neni moc masivni poskozeni, zkusil bych tu fixu a nebo mozna jen poptat se nejakeho puskare



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#21 » úte 21. kvě 2019, 16:06

Mikymoto: Taky se na mě nezlob, ale opravdu jsem nikoho nežádal, aby hodnotil, jestli řeším kravinu, nebo zkázu světa. A ještě jednou děkuju za příspěvky k věci.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#22 » úte 21. kvě 2019, 17:02

To už je problém internetového fóra - každej kdo má do zadele díru se může do diskuze zapojit a přidat svůj názor na věc bez ohledu na to, zda se to tazateli líbí nebo ne (mimochodem jsi sám v úvodním příspěvku předem děkoval za názory). Někdo si nechá poradit (i když původně přišel s jiným názorem), jinej se vytrvale drží svého a podrážděně reaguje na jakoukoliv kritiku jeho směru uvažování. Zkus se sám zařadit kam asi patříš.

Pokud dobře počítám, tak Ti už 5 účastníků napsalo, že to nemáš řešit (max. zaretušovat). Dva s upozorněním, že je to drahý Tě odkázali na fabriku. Jeden s nadsázkou zmínil koupi nové a druhej to s vlastním komentářem o dítěti dovedl k dokonalosti (extrému). No a jeden si z Tebe udělal prču, což evidentně padlo na úrodnou půdu.

Pokud chceš pistoli jak z fabriky, tak musíš koupit novou a netahat ji z trezoru - jinak časem získá patinu a šrámy, jako každá používaná věc. Jakákoliv komerční oprava (s výjimkou domácí kutilské) je ekonomickej nesmysl v porovnání se získanou hodnotou. Ta pistole není unikát - je to standardní služební kopyto (bez urážky). U nějaké limitované edice s hodnotou násobků ceny této uváděné bych to chápal, ale tady je to fakt mimo mísu.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#23 » úte 21. kvě 2019, 17:04

Takže máš v zásadě tři možnosti.
1.použiješ čerňení na hliník
2.použiješ opravnou fixu na bázi laku který odřeninu i částečně vyplní.
3. necháš v CZUB udělat novou povrchovku
Lihová fixa je nesmysl!
První dvě možnosti jsou levnější ale oprava bude vidět. Nenech se vytočit místními borci kteří si za každou trefenou desítku dělají zářez pilníkem do závěru nebo různě šmirglem upravují povrchovku k obrazu svému. :lol: Mám to stejně jako ty (možná ještě hůř :lol:) takže je vždy důležité mít správné opravné prostředky. ;)

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#24 » úte 21. kvě 2019, 17:13

Dej sem foto ať víme jak závažné je poškození.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#25 » úte 21. kvě 2019, 18:49

Jsem pro foto. Už to tu řešíme na dvou stranách , tak ať víme, jak vážné to je. Pokud ses už rozhodl, tak nám aspoň napiš jak a jak výsledek dopadl.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#26 » úte 21. kvě 2019, 20:53

Kluci, už to neřešte :-) Poradím si; sám bych to nijak nerozpitvával, ale někteří "analytici" se chytnou každé příležitosti. Dobře mi tak :-)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#27 » úte 21. kvě 2019, 20:59

My chceme fotku, my chceme fotku!
:D

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#28 » úte 21. kvě 2019, 22:37

mě foto by také zajímalo (byl jsem první reagující). děkuji. komentovat nebudu. zajímá mě jak myslí i jiní lidé než já.

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#29 » stř 22. kvě 2019, 09:48

+1 foto!
Mam podobnou úchylku jako OP. :D
Mj. za sebe bych asi zkusil lak a pak rozleštit. Přijde mi, že pokud to není světlá rejha přes celej závěr, tak to zbraním sluší.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů