Eurovolby 24. - 25. května 2019

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#346 » pát 24. kvě 2019, 21:57

tuton: Napsal jsem to hlavně díky reakci co napsal expres o jednotě a překvapení. A zlomyslnost v tom není. Mě by zajímal totiž výsledek referenda o vystoupení z EU, proto jsem zvědavej na výsledky stran, které lidi volí z cílem ukázat, že v EU být nechtějí.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#347 » sob 25. kvě 2019, 01:11

K videu, které potopilo Stracheho, se přihlásil vídeňský právník Ramin Mirfakhrai. Napsal to v pátek v tiskové zprávě zaslané rakouským médiím. Šlo mu prý o demokracii.
Právník s íránskými kořeny také zdůrazňuje, že postupoval podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a zohlednil jak demokraticko-politické tak právní aspekty svého jednání.
Strache v dnešním videoprohlášení připouští, že se za své chování a výroky stydí. Zdůraznil však, že video, z něhož byla zveřejněna sedmiminutová sekvence, neodráží celý kontext sedmihodinové schůzky.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/50581 ... avnik.html



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#348 » sob 25. kvě 2019, 04:16

Sedmej:
Iluze si rozhodne nedelam. Tipuju, ze cast to nahazi osbedcenym Telickum a falesnym ANOnistum, masovi protestnici pak Okamurovi.
Na plavbu Titaniku ten salonek nema vliv. Pod kotlem je nalozeno a strojnici poslouchaji sileneho kapitana, ktery na led neveri.
Na zmeny byvaji potreba otresy, a ty jsou trochu patrnejsi ve vedlejsich kajutach.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#349 » sob 25. kvě 2019, 06:03

pavelg: Podle me se pletes. Ale cas ukaze.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#350 » sob 25. kvě 2019, 08:14

Celé volby jsou jen šaškárna. Člen volební komise vážně zvažoval, že pustí volit babičku na průkaz zdravotní pojišťovny. Když jsem neodešel z volební místnosti a nahlas řekl ženě, že tohle mě zajímá, počkáme na řešení, tak ho honem kolegyně usměrnila, že babička si musí donést obcanku... Takže si neudělám iluze o průběhu voleb.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#351 » sob 25. kvě 2019, 08:49

glock69: pokud to fakt byla očividně "babička" asi bych ji stejně jako člen komise nepodezíral, že půjde volit "podle počtu průkazů" :)
Jasně bylo to empatické ale nelegální, ale rozhodně bych na tom obavy o průběh voleb nestavěl. Myslím, že u nás to není až tak zlé, skutečné problémy nastávají až s korespondenčním nebo digitálním hlasováním.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#352 » sob 25. kvě 2019, 09:28

Sedmej: No v referendu by byla jasna otazka, tady lidi volej strany i podle jinych preferenci nez jen vystoupit nebo nevystoupit.
glock69: Hele ja ani nebyl za plentou a je mi to ukradene, nikdo nikde, "komise" na druhem konci velke mistnosti. A taky kde to bylo, jeslti jsi na vesnici jak ja tak se tam lidi znaj. Hlavne cely EU parlament je saskarna, vzhledem k tomu ze nemuzou ani podavat svoje navrhy a jen kyvou nebo krouti hlavou na to co komise...

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#353 » sob 25. kvě 2019, 09:30

Glock 69: Volební systém v ČR je podle mnoha ukazatelů jeden z nejtransparentnějších a nejméně náchylných k "manipulaci" v Evropě , možná na světě. Ale je dražší. Jinak členové volební komise jsou normální lidi , které nominuje strana nebo si jen chtějí přivydělat nějakou kačku a občas je to trošku obtížně vzdělatelný "materiál". Hodnotit to jako "šaškárnu" na základě pochybení jednoho člena komise z více než 70 000, který to navíc evidentně neudělal za účelem podvodu ale z ohleduplnosti,je poněkud dětinské.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#354 » sob 25. kvě 2019, 09:52

Jak to tak vypadá, v Holandsku zřejmě zvítězil příkladný neomarxista Frans "komisař pro lepší regulaci" Timmermans. :roll:



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#355 » sob 25. kvě 2019, 10:06

Holandsko - tak závod o titul o nedebilnější národ na zeměkouli nabírá na obrátkách, to je zcela zjevný.
Jinak já když jsem byl u voleb, musel jsem jako vždycky ukázat obchcanku, přestože volím v díře s 200 lidma, všechny ty ženský v tý komisi mě znaj a jedna z nich je moje matka.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#356 » sob 25. kvě 2019, 10:17

Prokázat totožnost voliče před provedením volby je povinnost ze zákona pro Tebe i pro volební komisi.
Nemá to nic dělat s tím, kdo koho zná apod.



fangli69
Příspěvky: 64

Příspěvek#357 » sob 25. kvě 2019, 10:31

Tak dneska odvoleno. S manželkou 2x dvojka.Nedělam si iluze ,ale pocit dobrej .



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#358 » sob 25. kvě 2019, 10:33

rumburak18 píše:Prokázat totožnost voliče před provedením volby je povinnost ze zákona pro Tebe i pro volební komisi.
Nemá to nic dělat s tím, kdo koho zná apod.


Jo jo, jak říkával na vojně náš velitel roty, ve službě neznám bratra a v posteli sestru.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#359 » sob 25. kvě 2019, 10:46

kk: Ja vim. Ale nic blizsiho nez tohle tu realne nemame. A pokud by nekdy bylo referendum. Budou to take ovlivnovat strany a spousta argumentu pro a proti. Nikdy to nebude ciste jedna otazka na kterou si clovek bude muset odpovedet.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#360 » sob 25. kvě 2019, 10:50

Sedmej: hlavne z Eu fondu pujdou miliardy na propagac jak to je v te EU skvele a na proti nepujde nic nebo minimum, referendum neni a podivej se kolem sama propagace EU... az mi to uz leze krkem. Podle tech reklam na EU by si jeden pomalu myslel, ze by se tu nedalo zit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: spike-cz, trup a 8 hostů