Zbrojni prukaz a trvale bydliste



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#31 » stř 5. čer 2019, 16:27

Předpokládám, že kontroly ti chodí kvůli tomu, že máš výjimku na zbraně kategorie A. To většině z nás "nehrozí".
Mám za to, že mi žádný zákon nenařizuje skladovat zbraně v místě trvalého bydliště, koneckonců, kolik lidí reálně bydlí úplně jinde, než jsou přihlášeni k trvalému pobytu. Takže jsou na tom vlastně stejně jako ten přihlášený na úřadu.
Na ztrátu spolehlivosti je potřeba pravomocně uznaný přestupek, ne něčí pochyby.
Nevím co by asi tak mohli dělat bez prokázání, že skladuji mimo meze zákona a nevím, jak by zkontrolovali kde a jak skladuji, pokud se nestane nějaký průšvih...



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#32 » stř 5. čer 2019, 16:29

Mám hodně zbraní a dost jich je samočinných na sk.A A že nikomu u Vás kontrole nepřišla je zvláštní u nás neznám nikoho kam by nešli.

GOLEM . Jo v tom to máš asi pravdu, já zde jen prezentoval to co mi dnes řekly a přít se nechci a za těch 30 let mám zkušenosti že co služebna PČR to jiní lidé a jiné chování ;) ;) ;)



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#33 » stř 5. čer 2019, 16:43

Většina z nás zbraně kategorie A nemá, chceš říct že u vás chodí kontrola i lidem, kteří mají jenom zbraně kategorie B a C?

Jo, lidové tvořivosti dokáží v menších věcech dost, ale sáhnout na papíry už je poměrně velký zásah do práv, tam myslím, že by si rozmysleli nemít oporu v zákonu.



kosatka444
Příspěvky: 161

Příspěvek#34 » stř 5. čer 2019, 16:49

NN jen co mají sk A. Mám svou vlastní střelnici a je tu u nás pár lidí co mají fullauto , takže k nim chodí. Většinou jsme to samý starý vysloužilci z řad PČR a ČSLA



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#35 » stř 5. čer 2019, 19:56

Tak to jo, to je jiná.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#36 » stř 5. čer 2019, 21:16

Acka jsou jina liga, to se myslim vetsiny uvedenych pripadu netyka...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sandmancze a 10 hostů