Canik TP9 (SF, SFx, SF Elite, V2, ...)

Glock a spol.
Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#76 » pon 25. bře 2019, 21:38

Díky Tobě i kolegům za předváděčku Hawku! :thumbup:

Nejsem sportovní střelec (mám moc jiných aktivit), ale i sportovní modely se mi líbily. Šel jsem tam hlavně kvůli V2 - v deser barvě se mi i hodně líbí a sedla mi skvěle. Oproti mé P30 super krátký reset a spoušť super - i po roční pauze (to je tak, když jdete k doktorovi, že vás bolí trochu ruka a skončíte s rozřízlou a sešroubovanou rukou a zákazem s ní víceméně cokoli dělat - námaha, vibrace...) vše končilo docela blízko u sebe.

Turci prostě bodují!

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » úte 26. bře 2019, 19:07

Díky P.V. za feedback! :-) Přidávám malou koláž ze včera! CANIKy včera ozkoušelo takřka 40 střelců :-).
Obrázek



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#78 » stř 27. bře 2019, 14:50




Kiwi
Příspěvky: 5

Příspěvek#79 » sob 6. dub 2019, 11:43

Zdravím, mám dotaz. Mám model TP9 SF. Střely mi vůči středu terče lítají doleva. Potřebuji tedy stranově upravit mířidla. Zadní jsou uchycena na imbus, tak předpokládám, že s nimi moc nepohnu. Přední jsem zkoušel upravit poklepáním ale ani se nehnou. Tak nevím, zda to nejde, nebo musím použít víc síly. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#80 » sob 6. dub 2019, 13:38

Nejdriv bych se ujistil, ze to neni rukama. Nekomu to pujc.

Kdyz budes chtit stelovat, tak nesahej na pusku, ale pohni hledim. Odtahni cervik a poklepem pohni. Chce to klepat pres neco mekciho, nez jsou miridla.
Sroub potom zalep Locktite.



Mena250
Příspěvky: 1

Příspěvek#81 » čtv 11. dub 2019, 19:44

Tak jsem si udělal radost s Elite vystřeleno 200 nábojů a maximální spokojenost a překvapila mě přesnost na 25 metrů do černého



Ivan1
Příspěvky: 11

Příspěvek#82 » ned 14. dub 2019, 17:31

KIWI - Jak radí BORN_TO_GRILL nejdřív se podívej na grafické znázornění střeleckých chyb -
http://www.mujglock.com/vyhodnoceni-spa ... -terc.html
a pak totéž předvádí v praxi na videu A. Procházka: https://www.youtube.com/watch?v=ke2LyslEU5o

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#83 » čtv 16. kvě 2019, 18:02

Tak Sub Elity už jsou tady! A jsou boží! Dvouřadák, 12 ran, montáž na nízkoprofilový SMS od Shieldu, kydex v základním příbalu! Dorazily také nové druhé generace modelu SFx v černé a FDE barvě!

Celá fotogalerka: https://www.facebook.com/canikarms.cz/p ... 7831569154

Do měsíce budeme mít za sebou nové focení a všechny modely, včetně Combatu budou na webu canikarms.cz

Obrázek



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#84 » čtv 16. kvě 2019, 18:08

Tyyyyy jo. Jsem mrkl na ten odkaz... vypadá to super. A cena? Plus nějaká TTD jako rozměry, hmotnosti, kapacita zásobníku? Ta tritia jsou asi příplatková?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#85 » čtv 16. kvě 2019, 20:58

cena byla v odkazu (15k+3k tritia)
základní data zde: https://www.canikarms.com/en/series/tp- ... -sub-elite
(naneštěstí se nevejde do kategorií MPi ani BUG-S)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#86 » pát 17. kvě 2019, 10:59

Podle obrázků se zdá, že spoušť má přinejmenším lepší tvar než G43 třeba, tedy že nebude tak dřít prst jako G43. Ale váha je o 100 g víc než G43, tloušťka taky blíž ke G26 než ke G43.
Váhově se to blíží SFP9 SK. Kapacita zásobníku je lepší. Ale pokud budu kupovat "tlustý" subkompakt, tak nehledě na cenu budu tuhle pistolku srovnávat s SFP9 SK. Nedávno jsem řešil v jiném vlákně, jestli a čím nahradit G43 co mám, protože je to mrcha kousavá a brní mě z ní ukazováček. A budu si muset kromě SFP9 SK vyzkoušet i tenhle Sub Elit. Škoda že si není jak vyzkoušet nošení předem, alespoň na pár hodin, aby člověk měl představu, jak by se to v praxi osvědčilo. Ten mrcha G43 je totiž extrémně dobře nositelný a skrytelný ve srovnání s mnoha zbraněmi.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#87 » pát 17. kvě 2019, 11:33

Jen tak ze zvědavosti, proč to furt srovnáváte s kde čím, jenom ne s PPQ, když ty pistole jsou úplně normální PPQ, jenom s trochu jinýma tvarama? Celej vnitřek je úplně stejnej a vsadil bych si na to, že i kompletně zaměnitelnej.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#88 » pát 17. kvě 2019, 11:39

Protože o PPQ neuvažuju, že bych si ho koupil. Tak proto. Taky nebudu srovnávat Opla s Renaultem, když si budu chtít koupit Škodovku.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#89 » stř 12. čer 2019, 19:52

Tak jsem si dnes pořídil Tp9sf. Docela spokojenost, esefko mi vyhovuje tvarem a po výměně hřbetu je to ještě lepší. A reakce chlapa, co mi dělal průkaz zbraně byla ještě lepší, prej zase Canik, to jste šestej. Nákup v Nocompromise byl taky super... Ale pánové, přehazoval jste někdo vypouštění zásobníku na druhou stranu? Já jsem myslel, že u toho zešílím, i po shlédnutí několika návodů na YouTube jsem nad tím strávil hezkou chvíli a dvakrát ten kvér skoro sežral vzteky.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#90 » pát 21. čer 2019, 14:46

Jsem rád, že jste kluci s kvérama spokojeni :-). Nejenom současní / budoucí majitele snad potěší, že nám vedení LOSu schválilo výjimku pro TP9 Sub Elite do divize Malá pistole :-). Původně se nevešla o 1,5 mm na délce hlavně. :-)

Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů