CZ SHADOW 2 ORANGE



djgas
Příspěvky: 68

Příspěvek#16 » čtv 18. dub 2019, 10:16

Nevím no mám jak Shadow 2 ,tak TS Orange,obě museli projít laděním u puskaře,resp.u S2 byla nespolehlivá základní funkce a posléze u Orange se Puškař podivoval nad vulemi všude ,dle jeho slov “Za ty prachy by se měli více snažit “ člověk se pak cítí blbě když si má účtovat práci ,která je již jednou zaúčtováná v nákupní ceně ....



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#17 » čtv 18. dub 2019, 11:44

Letec 12 píše:Varianta ORANGE, na první pohled rozlišitelná díky nově designovaným hliníkovým střenkám oranžové barvy. Hlavní díly jsou ručně lícovány. Spoušťový mechanismus je ručně odladěn pro zcela hladký chod a má zkrácený reset. Hlaveň je leštěná. Ke zlepšení již tak vysoké přesnosti přispívá barrel bushing. Stejně jako u ostatních pistolí řady "Orange", dělají svou práci opravdu dobře.

Již v základu je pistole vybavena IPSC kohoutem a hliníkovým polohovatelným hmatníkem zádržky zásobníku. Zásobník má hliníkové dno, rozšířená levá pojistka přispívá ke spolehlivějšímu úchopu rukojeti. K tomuto modelu lze dokoupit také set plochých pojistek a plochého záchytu závěru.

Líbila se mi poznámka na jiném fóru:
"Je to věc každého, ale tyto dopasované a doladěné zbraně, byť oproti standardu za více peněz, se náročnějšímu majiteli vyplatí. U standardní produkce je riziko méně zdařilého kusu i nadále nemalé."


No je to otazka samozrejme. Nicmene vetsinu tech vyse zminovanych uprav ma i moje TS Konfigurator a to stala o 15k mene. Navic nevim, jaky bude mit tenhle Shadow Orange ram, ale pokud stejny jako standardni Shadow, tak za me velky spatny co se uchopu tyka. To uz radsi TS Orange, ktera bude i po zdrazeni na 42k levnejsi.

A ta hlinikova botka zasobniku sice vypada fakt pekne a efektne, ale je jak z papiru-staci pad na zem ci tuknuti a muze ji clovek vyhodit. A vzhledem k cene je to docela draha sranda si myslim



margolina
Příspěvky: 31

Příspěvek#18 » stř 26. čer 2019, 18:54

Zdravím,
tak jsem si jí dnes přinesl.
Zpracování bez výhrad. Závěr nemá žádný vakl ani v jedné ose. Slícování bez výhrad. Vzhledem k tomu jsem byl upozorněn na nutnost opravdu pečlivého mazání. Spoušť bez výhrad. Čitelná jasná, krátká. I zde posun proti Shadow 1. Výhradu mám ke klíči na povolení objímky hlavně. Je z oceli a poškodí lak, dříve nebo později. Uvolnění záchytu závěru je shodné s řadou CZ 75. Zásobníky mají ale Al botku, což zbytečně bude poškozeno při demontáži. Zbraň dodána ve velkém kufru, kde je olej, standardní zbytečnosti na čištění, sada všech důležitých pružin, 3 zásobníky v nerez provedení, všechny nutné imbusy, plastové bušingy hlavně. Pružinkama se dá vyladit na preferovanou laboraci, bušingy prý spotřební materiál.
Cena jasná, ke službám prodejce nemám výhrad, ještě jsem z ní nestřílel.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#19 » stř 26. čer 2019, 21:15

Cize v objimke hlavne su nejake plastove vlozky?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#20 » stř 26. čer 2019, 21:40

Nemá na mysli buffery ???



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#21 » stř 26. čer 2019, 21:46

Mna skor napadlo ci tam nieje v objimke alebo na hlavni nieco ako u HK USP Elite. Ale podla obrazkov co som doteraz videl CZ nic take nedeklarovala.



margolina
Příspěvky: 31

Příspěvek#22 » čtv 27. čer 2019, 21:51

Ano, buffery. O víkendu hodím fotku aby bylo jasné. Celý závěr zespodu.



Darghan
Příspěvky: 6

Příspěvek#23 » stř 3. črc 2019, 16:17

Je nekde navod co a jak moc u Shadowa mazat? Glocky to maji primo v dodavanem navodu, coz bohuzel neni pripad Shadova 2, natoz Orange verze.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#24 » stř 3. črc 2019, 19:10

Muzete mi prosim nekdo tict kolik stoji orange verze? Dle prispevku tohoto vlakna vidim ze uz ji nekdo ma,ale na webu cenu nevidim. Diky



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#25 » stř 3. črc 2019, 19:32

Stoji 49 990,-...



T.waroh
Příspěvky: 4

Příspěvek#26 » stř 3. črc 2019, 22:15

Reálně tuto specifikaci nemám,ale jak jinak toto "vylepšení nazvat,když nová zbraň to není.Proto nechápu nárust ceny oproti základnímu modelu sh2 o neuvěřitelných 70%.Může mi někdo z majitelů zbraně povědět,proč si o tolik připlatilů?Myslím si,že tu cenovku chlapci z CZUB hodně přestřelili.Ani angažování Erica Graufela ten gigantický nárust ceny nezachrání.Když přece stačí si základní model sh2 u puškaře poladit na úroveň sh2 orange,a z vlastní zkušenosti vím,že mě to nebude stát víc než 5k.Slícování bez vůlí,těsnější objímka,leštěnou hlaveň nepotřebuji,a bushing to bez vyaření hlavně nezachrání.Mě to stálo 3500 k.

Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 39

Příspěvek#27 » stř 3. črc 2019, 23:38

No nevím, ale CZ SHADOW 2 stojí kolem 29 000,- tak nechápu kde jsi vzal nárůst 70%, je to méně než o polovinu.
Cena je to ovšem přemrštěná i u základní verze, to souhlasím oproti cenám v USA...



djgas
Příspěvky: 68

Příspěvek#28 » čtv 4. črc 2019, 06:57

Souhlas mám S2 a i TS Orange a zdaleka to nebylo naladěno a slicovano jak by si zasloužilo,stejne obě šli k puskari-laser,dopasovani hlaven,závěr o spoušti nemluvě . Dle jeho slov ze se nestydí za to chtít takové peníze ale S2 byl extra shit...

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#29 » čtv 4. črc 2019, 08:49

Lala píše:No nevím, ale CZ SHADOW 2 stojí kolem 29 000,- tak nechápu kde jsi vzal nárůst 70%, je to méně než o polovinu.
Cena je to ovšem přemrštěná i u základní verze, to souhlasím oproti cenám v USA...


29.000 + 0,7*29.000 = 49.300



margolina
Příspěvky: 31

Příspěvek#30 » sob 6. črc 2019, 20:56

Zdravím
Vložil bych slíbené fotky závěru a hlavně, ale nejde mi to. Tam je asi nejvíc změn oproti SH2. Nárůst v ceně je hlavně tam. Jinak co mi říkali, tak jde hlavně o práci jejich zbrojíře. Proto je taky výrobní kapacita omezená.
Minulý víkend jsme z ní poprvé stříleli. Na 25 m to lezlo 1,5 záslepkou, na 50 m 2mi záslepkami (vedle sebe nalepenými) a neříkám, že mě, protože já to tolik neumím. Jedna výtka byla ke spoušťovému mechanismu, z hlediska délky a charakteru chodu spouště. Já to tak nepozoroval. Zdvih je nižší a střelba zpětný ráz výrazně ovladatelnější v porovnání s Sh 1. Úchop trochu jiný, pod bobřákem je tělo víc vybrané dopředu.
Nevím co je dodáváno s Sh2, tady je podle mne víc příslušenství. O kolik to zvyšuje cenu neumím posoudit.
O kolik zvyšuje cenu angažování Erica neumím posoudit.
Snad jsem odpověděl na vše.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů