CZ P-10C



RK
Příspěvky: 60

Příspěvek#2461 » stř 3. črc 2019, 18:56

Tu sa to už zavŕtava k osobným útokom..... Od začiatku nejde o cenu , je za tím niečo osobne?



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#2462 » stř 3. črc 2019, 19:26

@Knop: Ten příspěvek, a hlavně ta tučná část, je myšlen vážně?



Knop
Příspěvky: 184

Příspěvek#2463 » stř 3. črc 2019, 19:42

To je určitě myšleno vážně, mimochodem, že nějaká firma má jasného vlastníka - fyzickou osobu, je v současném světě naprosto vyjímečná a úžasná věc. Zbrojovce a panu Holečkovi přeju, aby se jim dařilo, ale současně si přece můžu myslet, že by mohl dělat něco jinak a lépe, ne? Není v tom ani náznak osobního útoku.

Ať chcete nebo nechcete, prodávat svým chudším dráž něž cizím bohatým je prostě špatné, a vždycky to bude způsobovat negativní reakce, stížnosti, a podobně. Problém neleží na straně těch, kteří si stěžují, ale jinde. Bylo by nejlepší, kdyby ten problém přestal existovat a zbrojovka nám prodávala věci za normální ceny, takové, za které prodává jiným.

Myslím, že teď už k tématu nemám co dodat, a doufám, že už nebude důvod, aby se tohle téma zase vrátilo.



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#2464 » stř 3. črc 2019, 20:11

Osobně přeji p. Holečkovi mnoho úspěchů a myslím, že by mohl tuto zbraň (o které by mělo být toto vlákno) zdražit o cca 2000,- protože tato zbraň je velice povedená a zcela jistě má i podobnou hodnotu. Ty co si ji koupili už to vědí a ti lidé co si jí nekoupí to neudělají i kdyby stála o 2000,- méně...

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2465 » stř 3. črc 2019, 20:31

Za me je cena P10C na nasem trhu nastavena docela dobre. Si porovnejte ceny jinych znacek v tehle kategorii.



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2466 » stř 3. črc 2019, 20:38

Me osobne prijde cena nastavena celkem dobre.
Kdyz to clovek srovna s G, tak je proste CZ o dost levnejsi a znam dost lidi, kteri se diky tomuto rozhodli pro CZ. Navic ma i lepsi ergonomii a uchop :)
Samozrejme, ze by bylo fajn, kdyby stala mene, ale nejak nevidim ty logicke argumenty.

Aby nedoslo k omylu, mam G17 a vybral jsem si ji, kdyz uz P10 na trhu byla. Dnes bych mel rozhodovani slozitejsi.

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#2467 » čtv 4. črc 2019, 08:41

Zpět k hlavnímu tématu

Jak otestovat pojistku zápalníku?
U jiných SF pistolí je to jednoduché, mají safety pin po jehož stlačení dojde k uvolnění blokace zápalníku a je viditelný hrot zápalníku.

Zkoušel jsem to u P-10, která nemá klasický safety pin ale jakousi páčku. Problém je v tom, že pokud chci vyzkoušet fuknkci blokace zápalníku a zatlačím na zápalník, pohne se mi dopředu nejen zápalník, ale celý "kontejner" včetně zabezpečovací části, viz fotky, snad na nich ten posun je vidět

Obrázek
Obrázek

Poraďte jak otestovat správnou funkci blokace zápalníku. Děkuji



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#2468 » čtv 4. črc 2019, 09:08

To je v pořádku. Posunutím celého kontejneru bicího ústrojí odblokuješ tu plastovou destičku na temeni závěru, která drží bicí ústrojí na místě.

Pokud chceš vyzkoušet správnou funkci blokace (ať je důvod jakýkoliv), jediná cesta je manuálně natáhnout úderník do jeho částečně předepnuté polohy a z této polohy jej vypustit na pojistku blokace.
Jen pro forma, to částečné předepnutí je cca 3mm od pojistky.
Rozhodně nepouštěj na pojistku plně naplnutý úderník! Riskuješ poškození pojistky.
Úderník se plně napne jen po stiknutí spouště, a v témže okamžiku je blokace vyřazena.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2469 » čtv 4. črc 2019, 15:35

Ja teda nevim jak vam, ale me pride 12k za P10c jako dobra castka...



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2470 » čtv 4. črc 2019, 16:20

12k se slevou na ozbrojene složky?

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2471 » čtv 4. črc 2019, 19:14

12k se slevou pro ozbrojené složky :lol:

Edit: ostrava a okolí. V případě zájmu nemám problém zajet s nějakým zájemcem nebo zájemci pro P10 s touto slevou. Jsem člen Avza tak nakupko a přihlášeni mě stojí 300,- kdyby se posbírala skupinka 3 lidí můžeme udělat vejlet do brodu, ještě ten den zbraň zaregistruji u nás v Karviný a zajemce jede dom s p10 za 12k + moje nakupko a přihlášeni



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2472 » čtv 4. črc 2019, 20:01

Bacha na to, neviem ci tam uz nie je nejaky mnozstevny limit max 2 zbrane za rok. Minimalne Glock to tak ma.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#2473 » pon 8. črc 2019, 11:04

Co ja vim tak slevu pro OS u czub lze uplatnit pouze jednou za rok.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2474 » pon 8. črc 2019, 13:16

V UB na každé nakupko psané...nemají tam žádný limit co vím já



Pbereta
Příspěvky: 37

Příspěvek#2475 » úte 9. črc 2019, 03:53

Kupoval jsem P10C v podnikovce v UB a prodavačem mi bylo řečeno, že z vyjmenovaných zbraní ve slevě pro OS mi dají slevu na každou zbraň z nabízených řad při jednom nákupu, ale ne na 2x P10 i když by jedna byla F a druhá S. Kdybych si např. vzal P07, P09, P10, EVO a Brena, tak by mi dali slevu na každou z řady po jednom kusu. Jestli by mi při dalším nákupu dali slevu na stejnou zbraň, na kterou jsem již uplatnil slevu jsem se ale neptal. Vedou si vlastní evidenci komu slevu poskytli, proto jsem dostal letáček s poučením o GDPR.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů