ARMA ZEKA

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#16 » sob 3. srp 2019, 06:31

Další video je zde: https://www.youtube.com/watch?v=cBZdq9Bd_Kk
Zajímavý je moment v čase 35 vteřin, kdy to vypadá na dvojvýstřel. Jinak to bohužel není recenze, ale jenom bum-bum-bum a krutopřísné pohledy střelců.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#17 » sob 3. srp 2019, 09:57

Dokonce 2x to tam vypada na dvojstrel

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » sob 3. srp 2019, 09:59

jj kulometí jim to..



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#19 » sob 3. srp 2019, 12:32

Tak hlavne co koukam na to posledni video tak to maka jako DAO ale pokud vim tak by ta pistole mela byt SA/DA



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#20 » sob 3. srp 2019, 20:33

Nemá to něco jako triple action, jako mělo Daewoo DP 51?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#21 » sob 3. srp 2019, 21:30

Treba Grand Power umoznoval,mozna jeste umoznuje, u modelu s decockerem strelbu dao. Mozna je tu neco podobneho. Ale vzhledem ke kulometeni bych to videl na pouhy smejd nez vlastnost :)

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#22 » ned 4. srp 2019, 15:04

Ahoj,
v popisu toho videa je anglicky info, že více HD videí a fotek je na jejich stránkách, ale já tam nic o této pistoli nemůžu najít :lol:

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » ned 4. srp 2019, 15:57


Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#24 » ned 4. srp 2019, 17:05

Doufejte, že ty zbraně nejsou stejně "kvalitní" jako popisky na jejich stránkách. Na dodržování jazykových pravidel nijak zásadně nelpím, ale co je moc, je příliš. On ostatně kulhá i obsah:
"signalizace vystřelení posledního náboje závěr zůstává otevřený střelecká pohotovost"
Dělá se dnes nějaká pistole, které by po vystřelení posledního náboje nezůstal závěr vzadu?
Ale i jinak to nebude žádný zázrak. 1165g na 5ti palcovou hlaveň mi nepřijde vzhledem ke kombinaci železa a hliníku zrovna lehounký.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » ned 4. srp 2019, 17:38

Chlapi.. Nikdo z vás to ještě neudržel v ruce a už to tu má fanklub haterů... :? Já ji viděl na IWA a zpracování, úchop a spoušť super. Samo víc nehodnotím. Asi to nebude na startu bez much, ale to v poslední době nic..



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#26 » ned 4. srp 2019, 22:30

Hate je pochopitelny kvuli premrstene cene. Ono je fajn ze to mozna ma na sucho dobry uchop, kdyz to parametry ani zpracovanim zdaleka nedosahuje na Shadow2 ktery je LEVNEJSI ...

jestlize chteji nabizet kver v cenovce nad 30k tak to chce trochu vic nez hlinikovy ram a vlastnosti bezne sluzebni zbrane ... chce to bud cenu odpovidajici kompromisnimu zpracovani nebo provedeni ktere si nastavenou cenu zaslouzi, ale momentalne si rikaji o cenovku sportovniho specialu zavedene zname znacky za prototypovou produkci s nepriliz presvedcivimy parametry ...

A to neberu v potaz to co ta krochna predvadi na vyse postovanem videu ... skace jim to tam v rukach jak splasena koza a k tomu ty dvoustrely ...

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#27 » pon 5. srp 2019, 10:24

Ahoj,
já měl na mysli tuto větu pod videem na youtube:
More details, videos and Hi-Def pictures at ...gundrak...
A tam jsem nic nenašel
Stránky výrobce jsem procházel již dříve

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#28 » pon 5. srp 2019, 11:31

Inu uvidíme. Ale taky mi prijde, že cenovkou jsou na urovni sportovnich speciálu, ale nijak prevratne a super inovativne (treba na rozdíl od Lauga) to nevypadá.

Docela by mě zajímala motivace "noveho" výrobce, vyrábet vlastní znacku/zbran, pokud nepřisel s necím fakt prevratným. Pokud je to jen kosmetika a uvnitr system co uz maji velke zbrojovky, tak je to ekonomicka sebevrazda. To si ev. koupi jen nejake sberatel co ma dost penez, aby si vylepsil sbirku.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#29 » pon 5. srp 2019, 11:33

"kvalitní mířidla LPA se světlovodními vláknami, stranově aj výškově stavitelné"

web dělal asi hotentot

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#30 » pon 5. srp 2019, 12:13

Toš vitaj na Moravě, synku :-)

Ale abych nebyl OT. Nejvíc bych se obával toho označení "First Edition", které ve mě nevzbuzuje důvěru a být za takovou raketu zkušebním králíkem, to mi nepřijde moc lákavé už proto, že za stejnou nebo podobnou cenu tu je Shadow.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů