CZ P-10C



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#2551 » úte 13. srp 2019, 14:18

Promiň, že jsem měl dotěrnou otázku. Mně totiž na 5500 ran připadá dost opotřebovaně. Já mám na HK SFP9 nastříleno 10 000 ks a pořád ten kvér vypadá tak jaksi skoro nově. Asi mi Heckler nasadil vysoko laťku svým zpracováním. I když zase cena je skoro o půlku vejš...



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2552 » úte 13. srp 2019, 15:07

V pohodě. Nic se neděje. Měl jsem i P-10 S a ta byla stejně ošoupana na pohyblivých častech už po 300 ranách. A to zbraně fakt poctivě mažu. No zitra dám Cčko na prodejnu, kde jsem ho kupoval a budu doufat, že nebudu čekat moc dlouho na vyřízení reklamace. Momentálně na nošení nic jiného nemám. :-(



RK
Příspěvky: 60

Příspěvek#2553 » úte 13. srp 2019, 16:04

Celkovo to je dosť odrene ako by tá vazelina nemazala.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2554 » úte 13. srp 2019, 16:32

OtravnyPomeranc píše:... bo jsi osel a vime o tom :-D


jediny kdo tu plyve osobni utoky jsi tu chlapecku jen ty... :lol:

ocividne ti nedochazi ze k opotrebeni zaveru by doslo pouze v pripade ze kontejner je z podobne tvrdeho materialu... kdyby to bylo "blato" jako dle tveho ocividne velmi "odborneho" nazoru (aneb clovek co tu uz nekolikrat nepodlozene po desitce plyval neskutecny kydy a tvrdi ze ji nema a nikdy mit nebude ...) tak neni sance ze by se zaveru cokoliv stalo...

Sam sem se Akvaka na zaver ptal ani ne 3 posty nad tvym, ale rozhodne by me benapadlo se na tohle ptat a zaroven plyvat nesmysly o kontejneru z "blata" ... bud a nebo vyber si...



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2555 » úte 13. srp 2019, 16:36

RK píše:Celkovo to je dosť odrene ako by tá vazelina nemazala.

Uvidi se co vyleze z reklamace, podle fota to fakt vypada nakrivo a i opotrebeni kontejneru je nerovnomerne

on to muze nakonec byt i vadny odlitek ramu. Nu coz od toho mame zaruku, jen doufejme ze ji Akvakovi uznaji (pokud to bude deformovany ram meli by, pokud to teda nedokazou hodit na "neodbornou instalaci pri vymene spouste"...)

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#2556 » úte 13. srp 2019, 17:23

Asghaad: Mi bavis :-D A ted uz laskave nevyrusuj, michas tady jablka s hruskama, jen abys vypadal dulezite. Davam ti 1. napomenuti ! Venuj se tamatu a snaz se o trochu korektnosti.
V chytani za slovicka a detinskym pristupem, te nemohu prekonat. Proto se vzdavam.

Do zapisnicku si pisu: Dalsi zavada u P10. A uz mame presne cca 10 zavaznych zavavad v prubehu teto zbrane. Uz vim, co to pismeno 10 znamena. :-D



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#2557 » úte 13. srp 2019, 18:51

OtravnyPomeranc: Jenže on má Asghaad pravdu. Měkký materiál nemůže odřít materiál, který je výrazně tvrdší. Buď jsou oba přibližně stejně tvrdé, nebo je jeden z bláta, ale pak nemůže ten druhý vážně poškodit.

Jinak na fotce mi připadá křivý celý rám.

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#2558 » úte 13. srp 2019, 21:33

Nez se do mne pustite, mozna by nebylo od veci, si precist jeste jednou to, co jsem psal (((Je to hold material blato a asi nemaji dobre vyresenou konstrukci, ze to dostava vetsi pohul, nez je planovane.)))
Ja celkove vychazim z toho, ze CZ nepouziva extra kvalitni material, at jde o kov tak o plast !
Takze kdyz me tady chcete napadat s tim, ze zaver bude kvalitnejsi atp. Tak to proste prekrucujete, nez to co jsem napsal ja :-*

At si tady kazdy obhajuje tuhle pistoli jak chce, ale kdyz se zamysli a projde si zpetne, kolik ruznych zavad uz je zaznamenanych a porad to roste... Tak asi jen zaslepeny blazen, muze stale takove zbrani bezmezne verit a porad ji obhajovat.

Je mi jasne, ze tady nemuzu byt oblibeny, protoze zde se resi jeden problem za druhym a ja jsem mezi tema, co na nej poukazujou.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2559 » úte 13. srp 2019, 21:41

OtravnyPomeranc- mám P10c, mám ji moc rád, skvělé padne do ruky, perfektní spoušť, super vzhled a moc dobře se z ní střílí. Nechám si ji dokud bude funkční, ale jinak co se týká kvality materiálů , tak když jsem pricuchnul k pistolim HK, uznávám že CZ je bída....ale zase za 12 tisíc co více chtít, na to nošení a střelnici 2x za měsíc to stačí...každopádně máš v několika věcech pravdu a tady si většina uživatelů nepřipustí tu pravdu. Jenže to ke všude stejné, na glock fóru všechno ostatní mimo glock není dobré, takže tak.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2560 » úte 13. srp 2019, 22:43

OtravnyPomeranc píše:Nez se do mne pustite, mozna by nebylo od veci, si precist jeste jednou to, co jsem psal (((Je to hold material blato a asi nemaji dobre vyresenou konstrukci, ze to dostava vetsi pohul, nez je planovane.)))
Ja celkove vychazim z toho, ze CZ nepouziva extra kvalitni material, at jde o kov tak o plast !
Takze kdyz me tady chcete napadat s tim, ze zaver bude kvalitnejsi atp. Tak to proste prekrucujete, nez to co jsem napsal ja :-*

At si tady kazdy obhajuje tuhle pistoli jak chce, ale kdyz se zamysli a projde si zpetne, kolik ruznych zavad uz je zaznamenanych a porad to roste... Tak asi jen zaslepeny blazen, muze stale takove zbrani bezmezne verit a porad ji obhajovat.

Je mi jasne, ze tady nemuzu byt oblibeny, protoze zde se resi jeden problem za druhym a ja jsem mezi tema, co na nej poukazujou.



jasne jasne jeto nepouzitelny bazmek vhodny tak do vytriny ... je zajimave ze od americanu kteri p-10tek maji stonasobne vic nez na vsechno nadavajici cechacci je ticho po pesine a muzou se po nich utlouct tak ze se zbrojovce vyplatilo otevrit tovarnu primo ve statech vice mene ciste pro produkci P-10 ...

nejak mi jen chybi ty davy amiku nadavajicich na nespolehlivost a poruchovost P-10ky ...

PS: ty tu NECHCES byt oblibeny, uz jen svym jmenem a avatarem davas jasne najevo ze jdes trollit a neustale se nadvazis do neceho s cim nemas absolutne zadnou osobni zkusenost a jen opakuses zvasty CZ hateru kteri jsou schopni hazet spinu i na Shadow2 jen proto ze to vyrabi zbrojovka. Jeden clovek ma reklamacni zavadu a okamzite je z toho halo jak kdyby mela kvuli tomu nastat treti svetova ...

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#2561 » úte 13. srp 2019, 23:30

SmrtihlavMagor: Ted jsi na to kapnul. HK je proste etanol kvality a kdo ho ma, tak ho to nuti srovnavat. Ano, CZ P10 je zajimava, ale zbrojovka ji primo popravila tim, ze pouziva nekvalitni materialy a nehlede na to, ze pustila do prodeje ze zacatku hodne nedotazenou pistoli. Je potom otazkou, jestli za ty penize stoji ? Me jen dokaze pobavit to, ze tady se opravdu objevuje hodne problemu tehle zbrane, at od kvality, zpracovani, tolerance...A stale tu jsou takovy patrioti, kteri veri, ze je ta zbran bezchybna.

Asghaad : Urcite mas v necem pravdu, ale to podstatne ti stale unika...

A ted se uz vratme k tomu problemu, opravdu bez nejakych narazek na CZ, by me vazne zajimalo. V cem je problem, ze ty kolejnice jsou KO ?!

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2562 » úte 13. srp 2019, 23:42

OtravnyPomeranc: Můžu se tě zeptat, kdo tu napsal, že P10 je dokonalá? Kdo si tu neuvědomuje některé její nedostatky? Co je to za hlášku, že jí zbrojovka popravila?
Tady se píše o problémech co lidi s tou zbraní mají, protože je nikdo netutlá Nemyslí si, že to je dokonalost sama a prostě problémy řeší. Jako v každém jiném vlákně. Ty tu všechno jen překrucuješ, abys mohl dokola psát o tom, jak je to špatná pistole. Ale špatná pistole to určitě není. Zvlášť za tu cenu.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2563 » úte 13. srp 2019, 23:57

podstatne je to ze nemas absolutne tucha z jakeho materialu ten kontejner skutecne je, stejne tak nemas absolutne tucha z jakeho materialu je vyrobene to "ultrasuperkruteprisnenejlepsi" H&K ...

ale budes tu naprosto presvedcene tvrdit ze CZ to dela z "blata" a H&K z mimozemske slitiny ktrerou nackum dali mimozemstani za druhe svetove ...


kdyz se vratime k te zavade, kdyz porovnam foto s tim co mam primo pred sebou, tak ta opotrebenejsi cast kontejneru nesedi v plastu natesno jak ma (tak jak je na protilehle strane, ale vizualne tam je mezera a vybouleni presne v miste kudy prochazi cep ktery kontejner drzi na miste. Ale muze jit jen o opticky klam z fotky ...

pro porovnani jedine muzu dat foto moji P-10 :
Obrázek



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2564 » stř 14. srp 2019, 06:04

Asghaad: ta vypadá dobře. Takhle vypadala moje s nastrelem 1000ks. Kolik máš vystříleno?

Jinak už to nebudeme řešit. Dneska to vezu do podnikovky v Praze a jak to dopadne po reklamaci dám vědět.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2565 » stř 14. srp 2019, 07:10

Rovnako ako Asghaadova vyzera spustovy kontajner aj na mojej. Model z roku 2017, este bez vsetkych uprav (napr. ozub na kolajnicke kvoli pruzine chyba). Striela skvelo, funguje skvelo. Najazd cca 8 000 ran.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů