Řidič v OC Forum (Ústí nad Labem)

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#31 » stř 14. srp 2019, 22:25

pavelg: a co se stalo v Plzni? :O



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#32 » stř 14. srp 2019, 22:32


Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#33 » čtv 15. srp 2019, 05:26

Lol. Ale proc ten druhej lezl z auta? To nedava smysl. Jestlize na tom vyjezdu ten prvni stal dele nez je obvykle a druhej kratce zatriubi ok. Ale proc bych lezl z auta? Jestlipak se chlapci neskorpili uz driv.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#34 » čtv 15. srp 2019, 05:32

Pavelg: sry ja si z tebe delam jenom prdel... a ten clanek je hrozna sracka...

Blacky: vzdycky je vtom vic... ja na nej jenom zatroubil, Je uz takova pekna vymluva, ale tu delaj kluci ze severo-zapadu casto, i tady u nas v Plzni...



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#35 » čtv 15. srp 2019, 06:57

To bylo první co vyskočilo při googlování klíčových slov.

Ale k věci:
V Plzni chlap vylezl, vytáhl zbraň, suverénně nakráčel k druhému, zařval na něj "kurva ty kundo" a namířil na něj. Víme také co předcházelo.
V Ústí chlapi vylezli oba, jeden vytáhl a hned schoval (nenamířil) a nevíme ani co si řekli ani co předcházelo.

Plzeň byla vyhodnocena jako OK, u Ústí uvidíme-třeba bude zajímavá i ta předehra.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#36 » čtv 15. srp 2019, 09:20

Pavelg: Nelzi na nikoho nenamiril... ano prave ze vime co predchazelo... to je prave to nejdulezitejsi, to co tomu predchazelo...

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#37 » čtv 15. srp 2019, 09:29

Neřešte "Plzeň" - zde nadále pouze k události v OC Forum (Ústí nad Labem)

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#38 » čtv 15. srp 2019, 09:36

To je opravdu jako v americkém filmu o gangsterech, kdy vytahují zbraň, aby ukázali, že ji mají.
Napadá mne, že od takových občany ochrání jedině úplné ozbrojení nebo úplné odzbrojení.

Je už někde profil toho útočníka, jaké má vzdělání, zaměstnání, majetek?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#39 » čtv 15. srp 2019, 09:44

Klíčové pro pochopení podle mě je to, co předcházelo. Bez toho se to blbě posuzuje. Že neměl tahat železo na světlo (a asi ani vystupovat) je jasné, ale neznáme kontext a příčinné souvislosti.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#40 » čtv 15. srp 2019, 11:23

tomasek píše:To je opravdu jako v americkém filmu o gangsterech, kdy vytahují zbraň, aby ukázali, že ji mají.
Napadá mne, že od takových občany ochrání jedině úplné ozbrojení nebo úplné odzbrojení.

Je už někde profil toho útočníka, jaké má vzdělání, zaměstnání, majetek?

On nějak "profil" souvisí s oprávněním ke zbrani?



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#41 » čtv 15. srp 2019, 11:43

Nesouvisí, zatím. Dost možná se i tento pán postaral o to, aby byly snahy v budoucnu něco takového u žadatelů o ZP sledovat.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#42 » čtv 15. srp 2019, 12:10

Oba dva projevili hrubou neúctu k zákonům a oba dva by zasloužili oštráfovat, až by se z toho... Ten první porušil paragraf o použití zvukového výstražného znamení a ten druhý o skrytém nošení. Jinak proti nám má dům lehkoživka - typický produkt dnešní doby a většina členů jeho rodiny a známých při příjezdu před jeho dům troubí. Že by neměl na zvonek? Serou mě, ale ukazovat kvůli tomu kvér by mě v životě nenapadlo, čím méně lidí v ulici ví že ho mám, tím lépe.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#43 » čtv 15. srp 2019, 14:45

Můžeš mi říci, co jde porušit na tomhle ustanovení:

Kód: Vybrat vše

Je-li to nutné k odvrácení hrozícího nebezpečí, dává řidič zvukové výstražné znamení. Mimo obec může řidič dávat zvukové výstražné znamení i tehdy, je-li to nutné k upozornění řidiče předjížděného vozidla.


Zatroubení fakt není na tahání zbraně ....

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 280

Příspěvek#44 » čtv 15. srp 2019, 14:53

Myslím že ani zvednutý prostředníček. Pán si zvednutím trika jen posílil svoje ego. Při jeho figuře nemusel, ale kdoví jestli nepřišel o vyšší IQ.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#45 » čtv 15. srp 2019, 14:54

Klakson neslouzi jako "nadavatko"! Taky bych takovy obcas strilel (obrazne receno).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů