Armed.cz



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#16 » úte 20. srp 2019, 16:56

Potvrzuji, několikrát osobně, vícekrát přes net (mám to daleko) a vždy OK. Ale nikdy jsem tam nekupoval zbraň, jen příslušenství apod .



tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#17 » úte 20. srp 2019, 20:50

Taky jsem tam kupovala svou první zbraň a můžu jen potvrdit, co tu psala Scathach. Naprosto bezproblémová dohoda, velká ochota. Pan prodávající tomu bez problému věnoval tolik času, kolik bylo potřeba, všechno podrobně vysvětlil. Ochotně mi odpověděl i na všechno, na co jsem se zeptala, choval se velmi přátelsky a nedělal ze mě hlupáka. To oceňuji, bylo to příjemné jednání. Mám to nejblíž, kupuji tam i střelivo. Kupovala jsem tam i pár jiných věcí bez souvislosti se zbraněmi. Jednání vždycky přátelské, ochota a dobrá domluva. Velkým plus je i možnost zaparkování před prodejnou.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#18 » stř 21. srp 2019, 07:23

:) mnoo já "u nich" kupoval W Q5match, od CB. Mají spolu frontchaft. :) vse v poho, takže taky jen chvála. Ale měli bysme taky něco pohanit, aby to nevypadalo divne v tyhle negativisticky dobe.

Tak třeba: Mají tolik super věcí, že na to nemám dost peněz. :) Joo a kolem prostředního stojanu se blbě prochází.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#19 » stř 21. srp 2019, 08:20

tapuz píše:...a nedělal ze mě hlupáka...


To je přesně to co se mi jinde moc často nestalo a proč jsem si Armed velmi oblíbil.
Kupoval jsem zde první novou zbraň, něco málo střeliva a pár dalších věcí. Vždy vše bez problému k mojí plné spokojenosti.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#20 » stř 21. srp 2019, 08:47

kurvajz píše:Může někdo potvrdit, že pro členy LEXu je skutečně sleva na celý sortiment, a to včetně zbraní?

Potvrzuji spokojenost s tímto obchodem.
Sleva Pro členy sdružení LEX sleva ve výši 5% je na vše (včetně zbraní, střeliva a balistických ochran).
Pokud se registrujete na jejich eshopu a zadáte do poznámky číslo LEX průkazu, budou se vám ceny na eshopu zobrazovat už přímo po slevě. Mě jen podpora napsala, zda bych jim neposlal mailem fotku průkazky a obratem slevu aktivovali.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#21 » stř 21. srp 2019, 09:25

Jo ještě sleva, to je další +. I když s mym množstvím nákupů to je celkem jedno.
Glock 43 jsem měl o cca 820 Kč levnější a 9mm Luger STV kupuju za 4,76 Kč kus.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#22 » stř 21. srp 2019, 10:47

Armed ma fajn pristup k zakaznikum. Neni to ale taky nejlevnejsi armyshop, ale aspon fungujou.



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » stř 21. srp 2019, 11:53

Nákup super, můžu jen chválit. Uvidíme, jak teď proběhne reklamace.......



JMX
Příspěvky: 47

Příspěvek#24 » ned 10. lis 2019, 19:17

prosím Vás, pro nákup GLOGa co se týká zkušenosti a profesionality servisování, výměny mířidel atd, je výhodnější a odbornější ARMED Brno nebo ALFA-proj Brno? A má Alfa také slevu pro LEX? Díky za zkušenosti.

A ta chvála, která zde je, platí i pro Brno?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#25 » ned 10. lis 2019, 20:10

je úplně jedno kde si to koupíš. zkušenost obchodu ti lepší výsledky v terči dělat nebude, profesionalita servisování neexistuje (při poruše reklamace nebo tvůj místní puškař). Zase klid proboha. Nekupujete rohlíky nebo rádoby bio jablka. Kupuje sériový výrobek, který byl vyroben mimo ten ochod. V jiném obchodě mají úplně ten samý. V případě poruchy reklamace. Při větších než drobných poruchách to stejně pošlou do prahy (MPi), nebo do Rakouska. Pravděpodobnost poruchy velmi malá (jako jiné pistole).

Kup tam kde mají dobrou cenu (resp. něco něco navíc), dostupnost a nechovají se jako blbci a nedělají z člověka blbce. Třeba super nákup je-li bez prpoblémů je tam, kde to mám za rohem pár metrů od domu.

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#26 » ned 10. lis 2019, 20:22

Nakupuju u nich pravidelně. Pravda, zbraně zatím ne. Většinou hadry, boty, nějaký doplňky. Vždy bez problémů.
Několikrát jsem řešil výměnu velikostí a vždy ochotně a bez problémů.



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#27 » pon 11. lis 2019, 07:04

Brno je za mě OK, kupoval jsem u nich P-10 a nechával si měnit mířidla. Vše bez problému.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 285

Příspěvek#28 » pon 11. lis 2019, 12:08

Za mě super. Nakupuju tam jen zálepky na terče, protože je jinde nemají. Terče ne, ty mají předražený jako i vše ostatní. Ale za mě super, pro ty záslepky si tam rád dojdu. Navíc mi vysvětlili, jak mají báječně udělaný systém slev. Skoro dokonalé. (jen já jsem přízemní a zajímá mne jen konečná cena k platbě a záplava slev mne spíše rozptyluje pozornost).

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#29 » pon 11. lis 2019, 12:38

Pravidelně nakupuji v Brně, předtím jsem si to nechal poslat z Prahy do zásilkovny. Sortiment je takový, jaký je - se slevou je to fajn, někde jinde je to možná o nějakou korunu levnější, ale zase si pro to zajdu osobně a leccos si můžu prohlédnout a ochmatat. Preferuji podporu místního obchodu, pokud to jde.
Reklamaci jsem už řešil, proběhla výměna kus za kus a bez problémů.
Železo jsem tam zatím nekupoval, chtěl jsem, ale komunikace s jejich zbrojířem v Praze se zasekla a ani po několika týdnech se to neposunulo nějak výrazně kupředu. Nakonec jsem koupil na inzerát.
Srovnání Armed a Afla-proj pro JMX: cena Glocku bude asi na pultě všude stejná, slevu na Lex dávají oba prodejci. Jinak je to jako jinde - něco je levnější, něco dražší. S technickými problémy chodím do A-P.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#30 » pon 11. lis 2019, 12:44

Já z dražšího kupoval v Armed kolimátor a včetně těch jejich slev a nakonec včetně poštovného zdarma + nějaké jejich akce, mě to vyšlo circa o tisícovku méně než u konkurence... Ale jak obecně mají nastavené ceny nevím, zajímalo mě hlavně toto.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů