Střelba na Proseku

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#1 » pon 26. srp 2019, 10:39

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pol ... u-40294309

Bydlím na Proseku kousek od toho místa. Zaznamenala jsem vrtulník, ještě jsem si říkala, že je snad nějaká mimořádná dopravní akce. No, zaplaťpánbůh, že tentokrát nešlo o legálně drženou zbraň :lol: .



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#2 » pon 26. srp 2019, 13:01

Pisou ze proverovali drzitele ZP v okoli. Proverovali te nebo tam taky nemas trvaly? :-D
Naposledy upravil(a) bitkar dne pon 26. srp 2019, 13:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#3 » pon 26. srp 2019, 13:11

Planej poplach. Nic se prý nenašlo.



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#4 » pon 26. srp 2019, 13:22

Dnes stačí, aby nějaký blázen zavolal na policii, že z dálky slyšel ránu a hned máte celou dědinu obšancovanou zátarasy, nad hlavou létá vrtulník a policejní komando dělá domovní prohídky u všech držitelů zbraní v širokém okolí. Dávejme si pozor na flašky s hnojivem, aby nám ve vedru nepraskly. Následky jsou fatální...

Cituji z článku:
"Policejní uzávěra byla následně ukončena. Doposud se nepodařilo prokázat, že by ke střelbě opravdu došlo. Podle dosavadních zjištění praskla na jedné ze zahrádek, vlivem tepla, sklenice s hnojivem. Případu se nicméně i nadále věnujeme,” doplnil mluvčí.

Na místo pak dorazili kriminalisté, kteří celou událost zadokumentovali."



tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#5 » pon 26. srp 2019, 16:02

bitkar píše:Pisou ze proverovali drzitele ZP v okoli. Proverovali te nebo tam taky nemas trvaly? :-D


Mě neprověřovali, i když tu mám trvalý pobyt, ale nevím, jak pojímají to "okolí". Bydlím cca 500 m od začátku Střížkovské směrem ze severu (měřeno podle mapy), ale Střížkovská je celkem dlouhá a nevím, kde to hnojivo vybuchlo. Asi jsem byla už za hranicí "okolí".

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2981

Příspěvek#6 » pon 26. srp 2019, 16:13

To by nevymyslel ani Mickey mouse takovouhle akci. Po 2 tis letech evoluce voláme státem určeného ochránce k neurčitému zdroji hluku připomínající výstřel, petardu, výbuch hoven pardon hnojiva, tlesknutí.

Můžu si mlasknout?

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#7 » pon 26. srp 2019, 17:08

ano protoze co kdyby... :D

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#8 » pon 26. srp 2019, 19:46

Takže bacha na fazolové hodokvasy!!! :lol: :roll: :?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#9 » úte 27. srp 2019, 07:26

II lidi jsou pitomé ofce. U nás ted cigáni se sbíječkou dělaj díru do silnice. Asik zavolám zásahovku. jen pro tu prdel. :(



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#10 » úte 27. srp 2019, 07:30

Čí p..el? :-) Se sbíječkou?



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#11 » čtv 29. srp 2019, 13:06

No písknout takhle nákladnou akci na základě neidentifikovatelné zvukového efektu a vystrašit při tom čás Prahy to zaslouží notnou dávku sebevědomí ....Za tokovéhle FAUX PAS se za ,,starých,,časů u jisté firmy skládali funkce a trhali výložky. ;) To budou takovéhle akce probíhat všude,kde vystřelí myslivec například v příměstské honitbě někde na kraji Prahy??? Nebo někomu ,,vystřelí výfuk u auta???No to snad nééé. :) Vím , že je nebezpečná doba a terorismus v Evropě je nebývale na vzestupu , ale sorry, co kdyby se něco opravdu závažného nedej bože stalo na druhém konci Prahy ;) 8-) :!:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů