Řidič v OC Forum (Ústí nad Labem)

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#91 » stř 28. srp 2019, 15:24

Blacky:
Právník dobře poradí ...
Morálka a úcta k zákonu je v řiti ...
Vymahatelnost práva je výsměch ...
Selský rozum chybí ...

To jsou ty důsledky bezbřehé liberalizace. Vždyť on tu zbraň schoval jenom proto, že byl upozorněn na kamerový záznam. Bůh ví co by vyváděl bez té kamery. Já bych mu zabavil ZP a nechal ho na chvíli vychladnout. Tak nějak pro výstrahu, aby i ostatní pochopili, že takto ne.
PS: V té Plzni to byl služební zákrok. A to je tedy podstatný rozdíl. Ale těch dvou policajtů se tímto nezastávám, byli to stejné paka jako ten civil v Ústí.

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#92 » čtv 29. srp 2019, 21:48

Blacky píše:........a jak sel z auta "poradit druhemu ridici, kudy nejlepe na Prahu", tak ji bezpecne zandal do pouzdra, tak asik nebude co řešit. :)

To fakt myslíš vážně??
Takže jsme vlasně viděli ukázkový příklad skrytého nošení :shock:

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#93 » čtv 29. srp 2019, 21:54

A já to celou dobu dělám blbě. Jeden jí schovává jak blbej a přitom stačí bezpečně jí schovat do pouzdra... :-D

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#94 » pát 30. srp 2019, 06:56

staM: ano zcela Vážně. Záleží co budou vypovídat svědci a možná faky fakt, že zijeme v hysterické dobe, takze mu bude chtit státní zastupce víc nalozit. Na videu, ale vidíme pouze, že leze z auta v ruce zbran, miri k zemi a dáva do pouzdra.

Nezastávám se ho je to zrejme magor, ale prostě na videu je něco jiného, než novináři píšou. Na nikoho nemíří. Nevyndava zbran z opasku, ale zandava ji a pak už je "skrytá". Neni videt co delal kdyz sel za autem, tam mohl vytahovat (asik jo.)

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#95 » pát 30. srp 2019, 15:48

Blacky píše:Na videu, ale vidíme pouze, že leze z auta v ruce zbran, miri k zemi a dáva do pouzdra.

staM píše:Takže jsme vlasně viděli ukázkový příklad skrytého nošení :shock:

Oprostěme se od novinářských výlevů,dedukcí co bylo "před" či povídaček o tom kudy nejlépe do Prahy.
Nezbývá než se zeptat znovu..
To co jsme viděli na videu je skryté nošení nebo to neni skryté nošení???

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#96 » pát 30. srp 2019, 19:44

Já ale o skrytém nošení nemluvil. Já napsal, že se šikovnym právníkem a kupou neověřitelných lží se z toho může vykroutit.

Ok uspokojíme tvé EGO. Vytrhneme-li z kontextu tuhle část, tak to NENI skryté nošení. A to je přestupek. Tak mu policajti udělají TYTYTY. :(

A pořád to myslím vážně.

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#97 » sob 31. srp 2019, 01:00

Co tě vede k závěru že potřebuji uspokojit nějaké ego?
Blacky píše:Já ale o skrytém nošení nemluvil.

Blacky píše:tak ji bezpecne zandal do pouzdra, tak asik nebude co řešit. :)

Proč bychom měli z toho vytrhávat tu část která nejde okecat a která je podle videa evidentní neskryté nošení.Pravděpodobně bude k řešení jako přestupek a ne že nebude asi co řešit.
Proto jsem napsal:
staM píše:Takže jsme vlasně viděli ukázkový příklad skrytého nošení :shock:

Na tuti nějaký menší flastřík bez diskuse za neskryté + to co se nepovede vokecat

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host