[25-26.8.2012] Sraz 2012- info

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » sob 7. led 2012, 17:32

Nafukovací sice není, ale střelišť má poměrně hodně (navíc na puškových střelištích je možné díky tunelu dojít a vyměnit terče bez zastavení palby), hospůdku příjemnou a za dobrého počasí se dá posedět i před ní (za špatného je dost prostoru v zastřešeném prostoru mezi střelišti a hlavní budovou).

Vzhledem k tomu, že se zde konají např. LOS závody pro desítky střelců (obvykle do 80, viz kalendář), není zatím nutno nad početním omezením přemýšlet. Loni se nás sešlo něco přes třicet plus obsluha střelnice a hospůdky.

(vyloučit početní omezení samozřejmě nemůžeme, ale nepředpokládáme to - byť by nás tak ohromný zájem bezpochyby potěšil :mrgreen: vše bude jasnější až se bude akce blížit a lidé potvrdí svou účast)

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#32 » sob 7. led 2012, 18:01

Děkuji za informace.Už jsem o tom říkal i kamarádovi a doufám, že to časově vyjde.Jako začátečník bych se rád dostal mezi velký počet odborníků "pod jednou střechou" a vyslechl si každou dobrou radu. ;)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#33 » sob 7. led 2012, 18:24

Tojo, hlavně večír tam bude chytrejch :D

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#34 » sob 7. led 2012, 18:44

Já myslel rady rozdané přes den a ve stavu střízlivém :lol: U nás nemám moc možností, jak se s někým zkušeným sejít a všechno podrobně probrat.Už se na to moc těším, tak snad to časově klapne.Ještě že je to až v srpnu.To už tam snad nepojedu jako úplná lama.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#35 » sob 7. led 2012, 23:29

jomekabi píše:Ano, pocitam s tim od patku.
Hospodu ted vede Stengan (jidlo i obsluha 1A+), v nedeli ho uvidim a reknu mu o tom.


Tak mu vyrid, at se kouka poradne naucit svickovou :lol:



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#36 » ned 8. led 2012, 01:22

Pokud bude svíčková a povede se, tak ať si udělá větší zásobu knedlíků - posledně jsem zvládnul 16. Brusinky a šlehačku beru jako samozřejmost. ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#37 » ned 8. led 2012, 01:55

Svickovou dela, sice jinou, nez pi Vlcakova, ale taky dobrou. Navic Blanka umi uplne suprovou Znojemskou, vzdy se jenom oblizuju. A co se knedliku tyce, Blanka dela domaci, tech 16 tezko zvladne i takovy hromotluk, jako Ty! :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » ned 8. led 2012, 02:36

Šmarja, ještě víc jak půl roku daleko a vy už se tady rozplýváte nad jídlem! :lol:

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#39 » ned 8. led 2012, 18:37

No jídlo je hodně důležité néé.Co budeme letos testovat?

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » ned 8. led 2012, 18:55

Tenhle by ti vysvětlil, jak se pleteš: http://www.novinky.cz/zena/zdravi/25480 ... ejedl.html :lol:

Já bych taky rád dorazil i letos. Na nějaké závaznější vyjádření je ale moc brzo.

Uživatelský avatar
erfas
Příspěvky: 41

Příspěvek#41 » ned 8. led 2012, 20:20

že by se testovali knedlíky?nebo kdo jich víc sní :lol: Jídlo je důležité, nesmíme zapomenout na pitný režim, při takovém náročném střílení ;)

Uživatelský avatar
Tilia
Příspěvky: 51

Příspěvek#42 » pon 9. led 2012, 22:13

No paráda! Už se těším a znamenám si datum :)



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » úte 17. led 2012, 23:31

no a trochu z jiného soudku :-)

jako nový hospodsný /HOKr ... hovado k ruce pro vše co nikdo nechce dělat .. třeba úklid :-)

svíčková ano bohužel nejsem zastáncem svíčkové z pytlíku alá macro, tudíž dělám klasiku a pak je poznat že je jiná :-) vid PaFe brusinky a šlehačka samozdřejmností i s domácím knedlíčkem.

gulášek případné maso do udírny není problém je mi to musíte říci předem.

během střílení birell + nealko-sortiment od fa: Kofola, včetně točené kofoly a žluté komunistické limo:-)
večer : pivo Kozel 11, plzeň 12, birell vše točené. + chytrá voda a medovina :-)

a teď něco málo ke střílení
snažím se tam rozpustit ten starý komunistický spolek:-) tím nemyslím pepíka, ale přežitky a trochu budujem abychom byli trochu s dobou..
takže popper aréna do té doby bude,
4x el.pojezdy na 25m již úspěšně buduju,
když dobře dopadne jednání s balistikem v tomto týdnu bude i vrhačka na holuby prozatím jen růčo natahování, ale i stím se dá vyblbnout.
full je na střelnici povoleno jen nejsou zatím k dispozici zbraně páč jsou ....... ,ale pokud někdo obětuje své full pro ostatní místo a povolení tam je.
v případě dotazů atd..prosím využít tel: 723 109 042 nebo mail: j.kotek@mujmail.cz



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#44 » stř 18. led 2012, 00:04

:thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » stř 18. led 2012, 07:13

pokud by klapli ty holubi tak bych řek, že je potřeba ohlásit že STOPSTAV bude na max 80-100 hlavách ;)

edit 18.1 14:37 SEČ

opraveno neb jsem si neuvědomil co jsem si o tomto psal s Pepíkem ;) - každopádně pokud k tomuto krizovému scénáři bude muset být přistoupeno budou všich včas a zřetelně upozorněni. Howg ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 6 hostů