Který Glock ???

Glock a spol.


Jokinen
Příspěvky: 41

Příspěvek#331 » stř 23. říj 2019, 09:55

Mě osobně připadá, že jak se tady řeší 19/17 je to úplně jedno...Srovnával jsem oba a ten rozíl je minimální. S dobrým pouzdrem a páskem jsu oba nositelní denně. Jen to chce zvyk a to hlavně v autě



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#332 » čtv 24. říj 2019, 15:48

Rozdil v noseni g17 a g19 minimalni? To muze rict fakt jenom nenosic. Pokud se nebavime o prenasecich, kteri si pletou prepravu nabite zbrane v tasce s nosenim.
images.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#333 » čtv 24. říj 2019, 19:02

Svojho casu som nosil G34. Nosil, nie prenasal! V sucastnosti nemam problem cely den nosit G17 alebo SP-01 Shadow, ked treba. Bez problemu aj v aute, cez celu republiku. To ze nieco nezvladnes neznamena ze to nezvladne nikto.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#334 » čtv 24. říj 2019, 21:46

vetsi postavy unosi g19 jako nic, g17 taky...

g19 vs g17 debata mi prijde na urovni "maminko, kdyz muzu g17, tak preci RPGcko pod hubertusem napsane na Ecko bude taky dobry a navic je to tak skladne - vyvazim se dalsima 2 strelama" (sarkasmus)

at kazdy nosi, co unosi a uzna za vhodne

pro ty paranoidni je "skladna" g17 a nekde v kabelce 2x zasobnik glock na 33 naboju snad dostatecny arzenal i na zombie apokalypsu :))))

osobne jsem se zasekl na miniature g43 + 1 rezervni zasobnik a vetsinou si pripadam nepatricne prezbrojen. ;)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#335 » pát 25. říj 2019, 09:24

Souhlasím s Radimem78. Zaplaťpánbu zatím u nás nepobíhají opálení chlapíci se samopaly nebo jinými stříkačkami na očkování dobra islámu a podobných ideologií. Takže miniatura - G43 nebo jiná (Kevin, LCP II, W PPS,...) v ideálním případě s náhradním zásobníkem k dispozici je na NO u nás dostačující pro 99,9% případů. Takže není důvod kvůli kapacitě s sebou nosit artilérii. Pokud chce někdo nosit a ještě si zastřílet na střelnici, pak si myslím, že G19 je kompromis. Ale sám bych doporučoval dvě zbraně. Mám to tak, cvičím s oběma a nosím vždy tu, na kterou mám náladu a vhodné oblečení... (G43 a SFP9).



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#336 » pát 25. říj 2019, 11:31

Dotaz - kolega z práce, chce prodat G19 3.generace, kupovaný nový předloni. Vystřeleno neví kolik, ale často střílet nechodí, stav se zdá i vizuálně zánovní. Ma k tomu svítilnu s laserem TRL6 a nějaké příslušenství, nikdy to nenosil. Kolik si za to má říct? Vím, že fotky by pomohly, ale není na tom moc co vidět, hlaveň má trošku sedřené hrany, jinak nic.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#337 » pát 25. říj 2019, 11:50

Téma zamknuto.. Je to stejně jen další tlacharna o tom jakou pistoli na nošení a teď už dokonce i poradní síň prodejni ceny pistole z druhé ruky..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti