Kamera na zbrani

Co jinam nepatří...


Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#16 » úte 29. črc 2014, 11:26

dagobert píše:V rámci nutné obrany se doufám zneplatňuje trestnost i tohoto eventuelního překročení zákona, ne?


podivej se po netu najdeš spoustu info o tom jak se zloděj dohadoval s majitelem když ho natočil

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » úte 29. črc 2014, 19:53

Nad tím už jsem uvažoval buď dáš rf chip/magnet do pouzdra, pak při vytažení dojde ke spojení napájení.
Dokud nebude magnet poblíž kamery, tak nenatáčí, problém je s elektromagnetickou paměťovou vlastností většiny ocelových výrobků jako je hlaveň, závěr a u většiny pistolí také tělo. (nemám to nikde načteno, doměnka)
Takže asi RF chip, ale myslím, že prozatím bude stačit manuální přepínač na straně silné ruky v bezpečném držení zbraně prostě prstem zapneš/ přepneš, po skončení druhou rukou, asi ukazovakem vypneš.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » úte 29. črc 2014, 20:06

Nebo zároveň k doplňku dolazovat pouzdra a mít tam kontakty, které, prostě odepnou zem a na IO bude na digitalnim vstupu odpor proti TTL1 a po rozpojeni země hradlo zapne, s jednoduchým atmega8 za 60 korun a par odporu nebo jen kouknout jak takove tlačictko na usb kamere je zapojene a nebo úplně jednoduse trřba tranzistoren a 2mi odpory sepnul napajeni a po zasunuti vypl, kamerka vzdy ulozi.
při nej variantě tranzitoru(PNP/NPN) a děličky vstupu (zasunuto vysunuto) z trimru(naladit/zalít).....
tak jsme na nákladu + 10 korun + kontakty v pouzdřě cca 100 korun.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » úte 29. črc 2014, 20:31

No to snad ne, to se ti nevejde do pouzdra i kdybys byl Robin Hůd a nosil to na zádech, já spíš myslím nad něčím co +- pár metrů osvětlí http://www.ebay.com/itm/IR-Night-Vision ... 19eead6050
.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » úte 29. črc 2014, 20:45

todle použít jako držák, do původního místa na baterku a štelovatelneho lasera ta kamerka, jasně asi bude kousek koukat, ale je to rozhodně nejskladnější způsob, jen co budu mít GP P1(asi jsem se už rozhod), po zkouškách zoologie a trochu času , tak si to objednám, přepínadlo je za lučíkem, úplně elegantní manuální řešení.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » úte 29. črc 2014, 20:45




Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#22 » pon 4. lis 2019, 15:29

Narazil jsem na toto delší dobu skoro mrtvé téma, které mne zaujalo. Od roku 2014 se mohlo leccos změnit. Kamera na pistoli, nota bene třeba i společně se svítilnou by nemusela být nezajímavá. V případě oprávněné NO by mohla i pomoct? Pokud by tak ještě zaznamenala i zvuk...
Má s tím někdo zkušenosti?



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 4. lis 2019, 15:45




Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#24 » pon 4. lis 2019, 15:47

Hezký, ale u nás to bude asi tak za 20 - 30, když v USA to je za 600 koláčů... Pokud se to u nás vůbec někde prodává. A nebo v Číně?

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#25 » pon 4. lis 2019, 15:49

Tady je ke koupi https://nocompromise.house/viridian-x5l-cam

Viděl jsem z ní záběry a vůbec to není špatné
https://youtu.be/rntWvlV_kiQ



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#26 » pon 4. lis 2019, 15:53

Tak kdyby to bylo bez laseru, tak by mi to taky stačilo a třeba by to nebylo dražší než P30 (což teď asi je).

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#27 » pon 4. lis 2019, 15:55

Nebyla na tom předchozím odkazu o ždíbet levnější, cca 600$?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#28 » pon 4. lis 2019, 15:56

...občas se dá v US vidět kolem $450 (světlo+HDcam bez laseru za $300), ale člověk potřebuje někoho, kdo tam jezdí a přiveze to



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#29 » pon 4. lis 2019, 16:00

UF$ 300,- (koláčů) je podstatně unesitelnější cena za to, co bych s sebou tahal a potenciálně zničil nošením a střeleckými úlohami při tréninku. A co bych zahodil, kdybych si při NO obraně posléze po NO a před příjezdem PČR nebyl jistý, jestli to nebude důkaz proti mně... :-).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů