Sig Sauer P365

Glock a spol.


Commando.tn
Příspěvky: 96

Příspěvek#181 » pon 14. říj 2019, 16:01

Dnes mi přišel zásobník na 12 ran z Brownells. Podavač (plastový vršek zásobníku) v podstatě nejde v prázdném stavu zasunout do těla zásobníku a musí se mu pomoct prsty (rovnat ho). Když pak začnu plnit náboji, tak cestou dolů v těle dře. 10. a 11. náboj se nabil jen s použitím velké síly a 12. náboj byl o zlomení palce. Možnost zasunutí plného zásobníku do těla zbraně je nereálná (12+1). Je to normální kvalita Sig Sauer USA? Máte někdo podobnou zkušenost nebo jde o zmetek? Chápu, že pružina se časem unaví, ale aby podavač nešel do těla a drhnul?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#182 » pon 14. říj 2019, 16:26

jo, jde to blbě, láduju to obyčejným "rychlonabíječem", pak to je snazší... ale ty 10r. jsou IMHO lepší

problém je dvojí - plastový podavač dře, amíci si ho vyměňují za kovový; a pak je to prostě konstrukční kurvítko, kdy je tělo ohnuté dovnitř, asi aby sis ho nemohl sám snadno prodloužit

Uživatelský avatar
jon_da
Příspěvky: 16

Příspěvek#183 » pon 14. říj 2019, 17:43

Mně šly těžko ládovat všechny 10r i 12r, tak jsem koupil uplulu, kterou to jde docela v pohodě. Do zbraně jde samozřejmě při plném nabití hůř, ale to asi u každé zbraně.



Dakota
Příspěvky: 22

Příspěvek#184 » pon 14. říj 2019, 18:45

Ahoj, mi se zdá kvalita 12 r zásobníku plně srovnatelná s dodávaným 10r... popisovaný problém s podavačem jsem neměl.
Ládovat šly všechny blbě, teď už tam i ten poslední jde, ztuha, ale jde. Plně nabitý 12r zásobník mi do zbraně s nábojem v komoře (12+1) jde zasunout, ale musím poměrně silně zatlačit. To ale při úplně plném zásobníku musím i u jiných pistolí.
U 12r zásobníku musím vyzdvihnout zvýšení komfortu úchopu o 100%!! I oproti 10r zásobníku s botkou!

Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk



vava
Příspěvky: 56

Příspěvek#185 » úte 15. říj 2019, 06:55

Neví někdo kde Sig365 koupit? Díky za radu



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#186 » úte 15. říj 2019, 06:55

Google ví...



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#187 » úte 15. říj 2019, 10:02

jojo, bez ty upluly bych tu pistoli mel spis na hazeni nez na strileni :)
zkusil sem, co doporucovali dobri lide, nechavat zasobniky plne nabity a po naky dobe to trochu povoli, ale stejne nic moc...
Co je taky blby, ze natahnout pistoli s plne naladovanym zasobnikem je taky obcas celkem problem, takze bud nosim 11+0, protoze s 11 naboji to de natahnout no problem (i de lip zasunout zasobnik) a nebo s nabojem v komore

Co se tyce nakupu, pokud to chces hned, tak staci kouknout na net, vomrknout, kde je maj skladem a bud je kontaktovat a nebo tam rovnou skocit... Tady vidim, ze maj treba 5ks skladem

http://www.beareka.cz/pistole/pistole-s ... r-p365.htm



vava
Příspěvky: 56

Příspěvek#188 » úte 15. říj 2019, 15:19

Supoer díky - před týdnem je ještě neměli ...

Uživatelský avatar
jon_da
Příspěvky: 16

Příspěvek#189 » pát 18. říj 2019, 09:51

to Dakota:
jak říkáš, při full zásobníku jde závěr ztuha, což je taky normální. Takže nosím v hlavni a při pořádném pouzdru (nejlíp kydex) není problém - přeci jen je to bouchačka na obranu, tak tam není čas ztrácet čas.



Dakota
Příspěvky: 22

Příspěvek#190 » pát 18. říj 2019, 12:22

Souhlasím, má idea nošení je stejná. Závěr jde taky při plném zásobníku natáhnout ztuha, já myslel zasunutí plného zásobníku do zbraně. Musí se celkem silou zarazit.
P.S. zatím vystříleno 285 ran bez jakýchkoliv závad (není moc čas), prozatím 100% spokojenost s koupí.

Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#191 » sob 9. lis 2019, 14:32

Docela vážně o této pistoli uvažuju. Koukal jsem na jutubu na rozborku, je tam hezky vidět jak je to tělo zbraně fakticky skořepina okolo zásobníku - ale ok, asi to mají vymakaný a funguje to. Co mě ale fakt překvapilo, je to že vratná pružina není natažená na hlavni ale je pod ní. Je to tak u více zbraní? Připadá mi, že vratná pružina obepínající hlaveň je tak logické řešení, že mi jakékoliv jiné připadá podivné.... ...pletu se?
A navíc mi ta pružina připadá fórová (v ruce jsem to neměl, je to jen dojem z videa).
Budu vděčný za komentáře znalých této zbraně.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#192 » sob 9. lis 2019, 14:40

ad pružina: ano, má to spousta zbraní. Prakticky většina, protože většina má princip Browning uzamykání hlavně do výhozního okénka (namátkou 1911, glock, HS, spousta Walther s tímto systémem, ČZUB. Toto není parametr výběru. To je mylné dojmy.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#193 » ned 10. lis 2019, 12:02

Daleko: kolik jsi vlastně viděl zbraní v reálu rozebraných? Těch co nemají vratnou pružinu "namotanou" okolo hlavně je většina. A fungují dobře.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#194 » pon 11. lis 2019, 11:27

Hele, funguje to (vetsinou) :) Taky mi dycky u tedlech pistoli prislo divny, ze hlaven neni pevna, ale nak to funguje...
Jesi k tomu nemas duveru, tak holt vzit neco s pevnou hlavni - jako treba Walther CCP M2....
Vodhaduju, ze kazdej z tech systemu ma svy vyhody a nevyhody, ale nevyznam se v tom a vosobne mi to je jedno - hlavni je, ze to funguje... :)



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#195 » pon 11. lis 2019, 11:59

Pružina navlečená na hlavni se používá zbraní s dynamickým závěrem, které mají většinou pevnou hlaveň (do ráže cca 9x18), u Lugeru musíš mít uzamčený závěr, hlaveň se uzamyká, u P365, do vyhozního okýnka, tak logicky vratná pružina bude pod hlavní. V čem je vlastně problém?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: TomasL a 11 hostů