Preventivní výměny dílů.

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#16 » stř 27. lis 2019, 12:39

Tak to jsem pěknej chuligán,na svém g17 jsem nic neměnil,ale mám nastřílené teprve něco přez 100t.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#17 » stř 27. lis 2019, 13:33

4mike
A staci preventivne menit len pruziny (cca 20 eur vsetky), a netreba menit aj capy? Ved aj tie obcas prasknu. A co udernik? A vytahovac? Vyhadzovac? Zachyt kohuta? Pocul som uz aj o pripade ked sa rozklepala dosticka udernika a ta ho brzdila. Tu netreba radsej tiez menit? Neni potom lepsie preventivne kazdy druhy rok kupit novu pistol? :-) Ako pise Lala, odyst moze aj novy diel, takze nieje ziadna zaruka ze po vymene vsetkych vymenitelnych dielov po 5 tisic ranach mas dalsich 5 tisic ran bez problemu.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#18 » stř 27. lis 2019, 13:42

Pokud vím, tak na té mojí ČZ P-07 se doporučuje jednou za čas výměna pružiny spouště, záchyt závěru a čep blokace úderníku. Potvrzeno ze střelnice, kde ty braně provozují v režimu zřetelně větší zátěže než já.

Mimochodem, předepsané intervaly údržby a preventivních výměn dílů má dnes každá kopírka, auto, o letadlech ani nemluvě. Tak proč to nemá pistole ??

Předpokládám, že napíšete dopis komisi o bezpečnosti letového provozu, že jeden motor u letadla stačí a že to Smartwings udělali dobře ...



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#19 » stř 27. lis 2019, 14:00

Ake diely sa preventivne menia na kopirke?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#20 » stř 27. lis 2019, 14:05

Třeba stírátka přebytečného toneru, a válce na zapékací peci, tam taky není neomezená životnost. Sice se ty intervaly hodně natáhly a na hodně zařízeních se to mění s funkčním celkem "válec", ale prostě to tak je.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#21 » stř 27. lis 2019, 14:14

to s čím pracuješ při prevenci je pravděpodobnost a předpoklad
pokud kolegové se stejným kverem potřebují na sezonu 1-2 náhr úderníky, můžu předpokládat že jich taky pár "sežeru" (a nemůžu předpokládat že jich bude násobně víc) pokud je budu měnit s nižším intervalem než obvykle odchází, pravděpodobně se mi překvápko vyhne
stejně i s čepy atd
takže po cca 15 sezonách můžu s klidem říct, že počet znulovaných stages pro technickou závadu zbraně = čistá NULA

a sorry pružinky od výrobce, který praskají už nový nekupuju
Naposledy upravil(a) 4mike dne stř 27. lis 2019, 14:16, celkem upraveno 1 x.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#22 » stř 27. lis 2019, 14:15

Pistol nabijam a na tlaciarni dolievam atramenty. Ak sa nieco pokazi, tak to riesim, na pistoli aj na tlaciarni. Zatial to funguje a nemienim to menit. Mam dost inych starosti, nebudem si este komplikovat zivot.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#23 » stř 27. lis 2019, 14:19

ono když selže tiskárna, tak to nemusí být problém :-)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#24 » stř 27. lis 2019, 15:17

MRBLUE píše:Pistol nabijam a na tlaciarni dolievam atramenty.
.....


Inkoustová tiskárna není kopírka na práškové tonery .....

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#25 » stř 27. lis 2019, 16:12

4mike píše:ono když selže tiskárna, tak to nemusí být problém :-)





To zkus vysvětlit na berňáku. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#26 » čtv 28. lis 2019, 07:30

Pirda,
a myslíš, že mají jen jedinej kus ? :-)

já tomu neservisování rozumím, což ale neznamená , že se to snažím pochopit.
Připomíná mi to nejbizarnější éru Ferrari ve F1, kterou ukončil až příchod Jeana Todta

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#27 » čtv 28. lis 2019, 09:57

O co šlo v F1?

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#28 » čtv 28. lis 2019, 13:44

taky vyměňovali díly až odešly, neřešili kontrolu jakosti, životnost,....
což v praxi znamenalo, že až příliš často šachovnici neviděli, potažmo to k nim ani dobrý piloty netáhlo,
až Todt je uvedl do 20. století, přitáhl Browna a posléze i Schumiho, následky jsou notoricky známé :-)

Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 39

Příspěvek#29 » čtv 28. lis 2019, 16:07

Jste úplně mimo s těma přirovnáníma :) ... Tiskárna, F1 :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů