30.11.2019 - Závod LOS: Čekanický Pohár (12) - krátká+PDW+kolimátor

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 14. lis 2019, 14:49

komentáře k závodu

30.11.2019
Tábor – Čekanice

Čekanický Pohár (12) - krátká+PDW+kolimátor

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1267/

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#2 » úte 26. lis 2019, 12:22

Prubezne vysledky Cekanickeho Poharu 2019:
CELKEM.pdf


Pro jistotu komentar...
Poradi je podle zatim 5 nejlepsich. Po denninm a nocnim bude poradi serazene podle 7 nejlepsich.
V tabulce jsou zatim lidi, kteri maji odstrileno alespon 5 zavodu - tedy lide, kteri maji sanci dostrilet pohar.
Po poslednim zavode se bude hodnotit 8 nejlepsich zavodu z lidi, kteri maji odstrileno alespon 8 zavodu v dane divizi.
Tito lide budou zaraeni do Tomboly. Kdo krome kratke stihal odstrilet i PDW, bude v tombole 2x.

Pokud nekdo kratkou strilel sice 8x a vicekrat, ale ma to rozdelene do vice divizi, necht se ozve - bude pridan na prioritni seznam.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



hmmfreshmeat
Příspěvky: 13

Příspěvek#3 » pon 2. pro 2019, 02:32




Jiří Ivan
Příspěvky: 19

Příspěvek#4 » stř 4. pro 2019, 10:21

Nazdar závodníci, chtěl bych Vás poprosit o pomoc. Někdo mi nejspíš při odjezdu ze střelnice odřel auto (levý zadní blatník, prasklé světlo). Odjížděl jsem po noční části mezi posledními (parkoviště už bylo prázdné... Přes den vedle mě stálo bílé vozidlo a i ve šrámu je bílá barva, proto se moje pozornost ubírá tímto směrem. Nevíte někdo, kdo byl na závodě s bílým autem?



Pajdalek
Příspěvky: 69

Příspěvek#5 » pát 6. pro 2019, 22:48

Já tam byl s bílým autem (VW polo) a taky jsem odjížděl mezi posledními a určitě jsem nic nevorval. Stál jsem u nouzového východu zády k budově. Z jedné strany vedle mně stál ráno Míra Č. a z druhé Erich... O žádném dalším bílém autě nevím...Pavel

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 6 hostů