Puskari recenze



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#1 » stř 30. říj 2019, 01:32

Máte někdo zkušenosti s Čížek - Plzeň a Boček- Třebechovice pod Orebem ?

Diky

Opraveno město. Peggy



djgas
Příspěvky: 72

Příspěvek#2 » stř 30. říj 2019, 08:29

Mám zkušenosti s Bočkem-výborně naladí obě moje pistole Shadow 2 a TS Orange,který nestal z výroby za moc...nyní slicovano nádherně,laserem dovařovany materiál ....za mě doporučuji



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#3 » stř 30. říj 2019, 18:05

Diky za postřeh, to tady na fóru chybí. Renceze puskaru. Co vy NATO Moderátoři? Třeba s Novotnym mám zkušenosti šílené. Ani vzduchovku do ruky!!!!



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#4 » úte 12. lis 2019, 10:54

Uveďte, prosím, konkrétně, co udělal pan Novotný špatně. A zejména, kdo opravu prováděl, zda starší pan Novotný nebo jeho syn. Mně prováděl X oprav a úprav "mladý" pan Novotný a vždy výborně. Vždy ale jen krátké zbraně. Např. u sportovní pistole ERMA ESP 85A mi vyrobil nový úderník a kdo jste viděli ten úderník in natura, tak víte, že to asi není nic jednoduchého, u sportovní pistole Hammerli X ESSE mi náboj REX 22 LR (nestřílím jimi, ale vyhrál jsem krabičku na závodech, tak jsem chybně dal Rexe do zbraně neuzamčené) vystřelil tak, že dno uletělo, vyrazilo zásobník a ohnulo vytahovač. Pan Novotný vytahovač srovnal a zakalil a funguje výborně. Opravil mi Walthera PP. revolver Smith Wesson 38 Sp, vyladil Tanfoglio Custom 1911, Taurus PT 1911 atd. atd.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#5 » úte 12. lis 2019, 15:12

tak to jste asi první co slyším, že byl spokojený....



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#6 » úte 12. lis 2019, 22:03

Takže, co konkrétně udělal pan Novotný špatně a který z nich?

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#7 » stř 13. lis 2019, 08:29

Já měl na SA 58 západlý čep jistící kompenzátor a druhý nebo třetí den hotovo jen s drobnou nadávkou, že to byla pěkná srajda.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#8 » čtv 26. pro 2019, 10:33

Úprava spoustoveho mechanizmu.... dopadlo to jak u TT33 krump. No a co se tyče ceny a čekací doby tak hrůza. 3 měsíce a 4.000kc



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#9 » stř 1. led 2020, 13:47

Já jsem si přivezl od Novotných před vánocemi opravenou pistoli SIG Hammerli 240 v ráži 38 Sp. typ nábojů Wad Cutter. Při posledních závodech před opravou se mi každý náboj sekl před nabitím do komory, takže jsem složitě dostřílel po jednom náboji, protože i tak nešel náboj do komory a musel jsem "vekslovat" závěrem, abych jej tam dostal. Pan Novotný mladší již při přejímaní do opravy konstatoval, že kromě uvedené závady je ještě prasklý úderník, což jsem ani nevěděl, protože zbraň odpalovala, ale ukázal mi jak běhá přední a zadní část úderníku. Měl jsem obavy, zda to vůbec půjde opravit, protože tato špičková zbraň je dnes skoro nesehnatelná, o zásobnících, či náhradních dílech ani nemluvím. Oprava byla hotova za cca měsíc. Pan Novotný vyrobil nový úderník, vratnou pružinu a zbraň celou vyladil, navíc jsem z "luxusu" si nechal vyrobit na míru 3 šroubky do pažby (kdo tuto zbraň zná, ví, že je to naprosto specifická záležitost, šroubky musí být atypické a zcela přesné), což opravu zdražilo o cca 300 Kč, ale na to jsem byl předem upozorněn. Oprava stála něco málo přes 2.000 Kč a mám na ni 6 měsíců záruku. Zbraň funguje bezvadně, už zase s ní střílím na nekrytě ležící figuru při závodech VP 5+20 za 8 minut z 200 možných 200. Jsem maximálně spokojen, cena mi připadá na to, že mám nový úderník, vratnou pružinu, 3 šroubky pažby, nejen přiměřená, ale mírná. Ještě k té ceně. Vždycky u Novotných na zakázkový list uvedou přibližnou cenu již při zadání do opravy. Jednou měla být cena trochu více překročena a pan Novotný předem telefonoval, jestli s tím souhlasím, ale nevím, jestli to dělají vždycky. Každopádně vždy na zakázkový list napíšou, co se bude opravovat, kolik to bude stát a kdy to bude zhruba hotové.

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#10 » stř 1. led 2020, 17:31

Slavetin - plně s tebou souhlasím a máš naprostou pravdu, k Novotnému už chodím na opavy hromadu let a vždy vše perfektně opravil a sladil.
Navíc jak tu někteří píšou že hrozná čekací doba a 4000 oprava --- beru to jako spíše pomluvu protože jak píšeš vždy dopředu řekne cenu a zhruba i čas do kdy a pokud se vyskytne problém hned volá. To že trvá něco dlouho je zdůvodu velkého zavalení objednávkami a tak nestíhá, protože je to opravdu dobrý puškař a jestli mu dá někdo do opravy starý krumpl který koupil za 2000 nesmí se divit že oprava stála pak 4000 Kč. Ono nejvíc vždy kritizuje ten co má 2 - 3 roky ZP a myslísi jaký není profík .........
Takže za mě pan Novotný je velmi dobrý puškař který má za desítky let hromadu zkušeností a zbraň vždy dobře sladí.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#11 » stř 1. led 2020, 18:42

Děkuju pane PROTLAKU :D :D :D První neslužební zbraň koupena v roce 1979, HP 35 takže ty roky jsou trošku mimo :) Pač to ještě ZP neexistoval a bylo to výsadní právo příslušníku ozbrojených sborů. Jinak byl to SIG 230 a bylo to před dvěma lety :) Potom co jste plácal ohledně "starých nábojů" tak bych to dál nerozváděl :) Toto vlákno je k recenzovaní a doporučení a né nějaké plácaní :)



Ondřej Brno
Příspěvky: 10

Příspěvek#12 » pon 4. kvě 2020, 16:19

Zdravím,

máte někdo představu, jak dlouho trvá průměrně úprava zbrani?

Ptám se, protože jsem předal zbraň nejmenovanému puškaři k úpravě v prosinci 2019, a stále není hotovo. Pravda, týden byly svátky, pár týdnů byl nouzový stav, ale přesto jsou to celé měsíce...

Nešlo o nic závratného, pouze zkrácení hlavně a pažby, slovy samotného puškaře "to je za hodinu hotové" (touto dobou cca 3500 hodin a stále nic).

Co hůř, komunikace vázne, žádná odpověď na maily, ani telefonáty.



Střelec
Příspěvky: 1666

Příspěvek#13 » pon 4. kvě 2020, 16:23

ČOI?

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#14 » pon 4. kvě 2020, 16:39

Jak dlouho to trvá je jedno, vždy by ti to ale zhruba měl říct, a když se to jakkoliv změní, tak dát vědět.
Mě pan Novotný volal, že je to dříve, takže to jde i tak.

Bylo by vhodné úvést o koho jde.



Ondřej Brno
Příspěvky: 10

Příspěvek#15 » čtv 4. čer 2020, 18:15

Jde o paní Leišovou ze střelnice LERO Praha/Příbram.

"Zhruba" to mělo být nejpozději v únoru, tedy tři měsíce od předání. Teď už je to za tři dny přesně 6 měsíců, co má mou zbraň, a stále nic.

Dávala vědět, ale vždy až na moje výzvy a telefonáty. Poprvé trvalo deset dní, než odpověděla, jindy se ozvala druhý den, a jindy jsou to týdny a měsíce, odpověď byla stejná - "pracuji na tom, nebojte".

Má asi holt moc práce, jinak ale vyšla velmi vstříc a na předání jsme se dohodli při cestě v Brně, poslala foto, když jsem potřeboval pro domluvení truhláře, takže to není jen zlé. Jen to zkrátka trvá. Přece jen šlo na krácení flinty na "luparu", tak to asi visí na zkušebně a je kolem toho papírování.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů