IDPA

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#61 » pon 21. led 2019, 10:34

No v případě že je startovní pozice s nábojem v komoře tak mají jeden náboj k dobru :? což skutečně není mnoho (v případě že situace obsahuje max. počet ran) . Na druhou stranu mají všichni rovné podmínky.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#62 » pon 21. led 2019, 11:08

no, já mám sice pro tyto případy zásobníků pět... ale pokud rozumím správně, tak pravidlo:
8.1.4. říká, že BUG-S startuje bez náboje v komoře
8.1.5. říká, že BUG-S startuje max se čtyřmi zásobníky (jeden ve zbrani a tři navíc), takže kapacita 24 (alternativně s pěti zásobníky po pěti = 25, ale do toho asi kvůli jednomu náboji dobrovolně nikdo nepůjde)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#63 » pon 21. led 2019, 11:25

No vida ;-) ... Tak to jsem přehlédl (protože jsem v jiné divizi tak jsem to nečetl celé)



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#64 » ned 5. led 2020, 18:56

Tak je to skoro rok, kdy se tady objevil poslední příspěvek. To je to tak s tím českým IDPA nahnutý, že nikoho nezajímá? Myslím, že je to škoda.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#65 » ned 5. led 2020, 21:05

IDPA má své vlastní diskusní fórum (ne, že by tam těch příspěvků bylo nějak výrazně více ;) )

no a jinak závody byly a budou... jen je to možná organizačně náročnější než LOS, taky je potřeba mít certifikované rozhodčí apod., takže zatím jsou to závody pro 70-100 střelců na Olešku



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#66 » ned 5. led 2020, 23:10

To je ok. Ale není mi jasné, proč počátkem ledna nejsou alespoň rámcově stanoveny termíny závodů. APSCR (dříve IPSC) má kalendář prakticky od podzimu, LOS to samé. Informace o tom, že závody na Olešku jsou pro cca 100 lidí, nemá pro mě momentálně žádnou informační hodnotu (a to jsem na tom Olešku byl nejméně 15x).

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#67 » pon 6. led 2020, 14:05

Protože to prostě dělá jen jedna parta lidí a asi se někde zadrhli, no.

IPSC a LOS má pořadatelů několik na více místech, IDPA dělají jen v Olešku ....

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » pon 17. úno 2020, 11:57

Zdravím pánové. Jak píše "kolombo", momentálně řešíme personální otázku (nový Safety Officeři), aby se IDPA mohlo více rozvíjet. Tento týden budeme vypisovat první letošní oficiální Classifiery, následovat budou termíny závodů.

Mezinárodního mistrovství se dočkáme až v roce 2021.

Stay frosty ;-)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#69 » ned 23. úno 2020, 19:20

Classifier HERE!

Sezona 2020 startuje! Přijďte si zastřílet Classifier Traditional (3 stage) & 5x5 (celkem 92 ran) a popovídat, co nás čeká v roce 2020. Další termíny závodů a classifierů zveřejníme, již brzy!

Registrace: https://idpa.cz/Event/Detail/1048

Střílíme 14. března od 9:00 na střelnici Sladovna Mýto (Holoubkov) (y)!

A nezapomeňte! Zpřísnily se normy pro jednotlivé výkonnostní třídy Classifierů a budou se tedy přepočítávat i vaše třídy, dle dosud dosažených výkonů z minula!



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#70 » pát 12. čer 2020, 16:28

Už jste setřásli koronu? :-)



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#71 » pon 8. úno 2021, 16:59

Tak jsem moc zvědavý jak se podaří opět nastartovat soutěže a classifiery. Pochopitelně až celospolečenská situace dovolí. Zatím to na letošní první polovinu roku nevypadá moc růžově.
No škoda, škoda.



Ardie
Příspěvky: 8

Příspěvek#72 » pát 12. úno 2021, 22:21

Ahoj, také doufáme! Chtěli jsme letos uspořádat mezinárodní MČR tematicky k datu osvobození republiky, což se vzhledem k Covidu letos nejspíše nepodaří, ale střelnice je nasmlouvaná, tak s trochou štěstí si zastřílíme! Tréninky a classifiery obnovíme, jak to bude možné. Sefa (b-rdy)



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#73 » sob 13. úno 2021, 13:00

Snad budou classifiery i o víkendech. Máme tam s kámošema zaplaceno startovné od loňského března a nějak se furt nic neděje...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#74 » pon 6. zář 2021, 18:56

Nemilé překvapení :? ... IDPA si teď strhlo z mého účtu 40 $. Když jsem volal do banky jaktože mi IDPA vzali peníze bez autorizace, bylo mi řečeno že jsem prostě zaklikl souhlas s nějakými podmínkami :roll: .... Samozřejmě je to moje blbost. Bohužel nevládnu Emerickým jazykem a obchodní podmínky jsem nečetl (asi jako většina lidí)...
Proč to tedy píšu ? No jako radu pro ostatní, kteří taky nevládnou jazyky, ti kteří loni (jako já) zaplatili 40 $ aby se mohli zúčastnit jednoho závodu.
Řešení: Na stránkách IDPA.com je třeba provést změnu v účtu a zrušit automatické obnovování členství. Které vzhledem k počtu pořádaných závodů v ČR (letos žádné) postrádá smyslu. Jinak vás čeká nemilé překvapení ;)



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#75 » pon 6. zář 2021, 19:06

Doufám, že to nebude bráno jako příliš OT, ale pro podobné účely se vyplatí mít účet u banky, která má jednorázové platební karty. Tzn. zaplatíš a okamžikem platby daná karta přestává existovat a systém ti vygeneruje novou. Účet a karty zdarma např. u Revolut.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host