Zkoušky v Jihlavě

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 19. říj 2011, 16:23

lester555 píše:Zdravím,

EDIT: když už jsme u toho, nedělal někdo zkoušky v Jihlavě? kolik tam stojí "poplatek za střelnici, zbraně, střelivo "



V Jihlavě střelnice nejni tak bych tipnul že praktická by mohla být Třešť = krytá (dle mne nejpravděpodobnější verze), Dobroutov = venkovní, H. Brod = krytý střeliště.

Osobně jsem zbroják dělal v Brně, ale protože na Zbraních v Jihlavě jsou hodní a vstřícní tak bych se nebál jim tam zavolat a zeptat se.

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#2 » stř 19. říj 2011, 16:26

já právě čet, že se zkouška dělá na krajském ředitelství pčr v jihlavě, že je střelnice tam..

ale už jsem jim napsal mail :)



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 20. říj 2011, 13:17

V Jihlavě se teoretická část dělá na krajském ředitelství a praktická se před pár měsíci dělala na klubové střelnici v Batelově.

Uživatelský avatar
automobilista
Příspěvky: 16

Příspěvek#4 » čtv 20. říj 2011, 19:22

Zkoušky jsem dělal letos v březnu: Písemku a manipulaci na SNB-SZBM v Jihlavě ve Vrchlického ulici, střelby byly na střelnici v Třešti. Jednoduše, zkus zavolat do Třeště a tam Ti řeknou co a jak. Před zkouškou doporučuju do Třeště zajet a vyzkoušet si manipulaci. Zbraně měli na manipulaci pučené odsud. (ČZ vz 75 9mm, jednorannou malorážku a brokovnici, dvojku). Batelov je nekrytý, přes zimu tam zkoušky nedělají určitě......

Uživatelský avatar
automobilista
Příspěvky: 16

Příspěvek#5 » čtv 20. říj 2011, 19:26

Jo, abych nezapoměl 300 odměna zbrojnímu komisaři (platí se hned po napsání písemky) a 700 za střelby, platí se na baru bowlingu+střelnice v Třešti

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#6 » čtv 20. říj 2011, 19:52

no a ty zkoušky jsou předpokládám v jeden den, to teda je teorie a pak je sraz v Třešti?

Uživatelský avatar
automobilista
Příspěvky: 16

Příspěvek#7 » pát 21. říj 2011, 03:03

Sraz v Jihlavě byl tuším v 8:00, prezenčka, inkasování 300Kčsdph jako odměny zbrojnímu komisaři, písemka, čekání na výsledky písemky, pro ty šťastnější manipulace. Pak rozchod na oběd a sraz v Třešti ve 12:00. Cca ve 13:00 bys mohl mít odstřílíno a lejstro v ruce (odborná způsobilost). Záleží, jak ty střelby pudou rychle a kolik lidí nenapíše písemku (obvykle cca 50%). Takže teoreticky by se ještě ten den mohl stihnout doktor a podání žádosti o zbroják a nákupku.

Jak sem psal výše, zajeď do Třeště, vyzkoušej si manipulaci a zeptej se co a jak.



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#8 » pon 27. úno 2012, 19:59

ahoj,jdu dělat zp 7.3. v jihlavě.tak sem zvědavej.doufám,že tam není moc velká buzerace

Uživatelský avatar
AEndy
Příspěvky: 132

Příspěvek#9 » čtv 1. bře 2012, 09:30

To "kasrman"
Pak mi prosímtě napiš, jak to vypadalo a jak to dopadlo. Já mám "termín" o tejden dýl, tj. 14.3. tak jsem zvědavej.

Těch 50% neprošlejch na písemnejch...to je reálný číslo? :shock: Proč tam lezou? Já tady na ZK projíždím cca 3 neděle tréning otázek (před tím jsem si samozřejmě zběžně pročetl legislativu), každej den jsem si to dal celý dokola a není to problém dát maximálně s 1-3 chybama na těch 488 otázek ... a i ty chyby jsou spíš ze zbrklosti nebo nedočtení otázky. Jediný mi přijde možný zmatkování ze stresu...?



Mrsina
Příspěvky: 1

Příspěvek#10 » čtv 1. bře 2012, 11:05

Vcera jsem byl na zkousce v Jihlave. Melo prijit 29 lid prislo 21. Jeden clovek neudelal. A inspektora prekvapila tak vysoka uspesnost. Na bezpecne manipulaci byla malorazka, dvojka a cz75. Inspektor dopredu upozorni co nechce videt, takze jeho jednani je fer (i kdyz o nem tvrdili, ze je nejprsinejsi v celem kraji). Na strelbu se pak jelo do treste , kde se strilelo ze zbrani podle skupin. Ja mel A,B,E ale strilel jsem jen s CZ 75 shadow (je to velice presna zbran a tak jsem si to strileni uzival :) )

vysledek: z 21 lidi uspesnych 20

Uživatelský avatar
lester555
Příspěvky: 71

Příspěvek#11 » čtv 1. bře 2012, 14:37

AEndy: "Těch 50% neprošlejch na písemnejch...to je reálný číslo? Proč tam lezou?"

protože to jsou trubky a myslej si, že to nějak odtipujou - a ono lepší, u nás to právě takoví týpci neudělali, co je nebavilo se to učit, ale musim říct, že podle jejich chování by mě spíš děsilo, kdyby vůbec měli dostat zbraň do ruky



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#12 » čtv 1. bře 2012, 18:57

jasně,že dám vědět.doufám,že nebudu mezi těma co neudějí.to bych byl asi pěkně nasranej.ale vyloučit se nedá nic.testy cvičím každej den. 2krát sem byl střílet.docela to šlo.ale až pujde do tuhýho,tak to bude jiný.sem docela trémista.tak nevím,jestli to dám

Uživatelský avatar
AEndy
Příspěvky: 132

Příspěvek#13 » pát 2. bře 2012, 08:56

Trémovat u zkoušky je blbý. Já se osobně bojim, abych nad těma odpověďma nepřemejšlel moc. Teď při tréningu je čtu tak zběžně a dávám to v pohodě. Tam na to bude čtyřicet minut, budu si to pročítat znova a znova...abych neudělal nějakou blbost. Ale víc než jednu snad ne.
Jestli z 21 prošlo 20, tak to už mi přijdou připravenější. Přece jen 50% je zvěrstvo.
Já chtěl dělat závěrečky raději v Táboře, byl jsem tam na zaškolení (za něž p. jomekabi děkuji), ale bylo mi řečeno, že zkrátka Jihlava a potíže už při podávání přihlášky ke zkoušce jsem určitě dělat nechtěl...no uvidíme, snad v tom potíž nebude.
Jestli se střílí jen z CZ75, tak v pohodě, ale trochu mě to i mrzí :mrgreen: ta brokovnice mě v Čekanicích vcelku bavila. No nevadí, kdykoliv si tam snad můžu zajet a půjčit si jí.



Vsw
Příspěvky: 39

Příspěvek#14 » pát 2. bře 2012, 10:28

Jakych 40 minut, za 5 minut to vyskrtas a odevzdas :-) U nas to tomu poslednimu trvalo kolem 15 minut.

Uživatelský avatar
AEndy
Příspěvky: 132

Příspěvek#15 » pát 2. bře 2012, 10:51

Doufám, že nám to nenechaj 40minut :-D co já si pamatuju u ŘP nám nedovolili to odevzdat, dokud nezazvoní kuchyňská minutka. Jak ve školce. Ono sedět 30 minut nad vyplněným papírem a nepřemejšlet nad tím...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů