Výplň kufrů na zbraně

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#1 » čtv 8. bře 2012, 19:56

Chtěl bych si předělat obyčejný kufřík na "zbraňový" a tak se chci zeptat kde se dá sehnat ta výplň co je běžně v takových kufříkách (jako na obrázku).
Obrázek

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#2 » čtv 8. bře 2012, 20:50




negr
Příspěvky: 18

Příspěvek#3 » čtv 8. bře 2012, 21:11


Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 8. bře 2012, 21:33

Zrovna to taky řeším, protože krám, kde to ve Zlíně mívali je zrušený: z e-shopů se mi jeví cenově výhodný tento:
http://www.holoubekprotect.cz/eshop/pry ... -sedy.html
Na rozdíl od autohifistů tomu nepřisuzuje zázračné vlastnosti ani karbonová vlákna.



hájenka
Příspěvky: 3

Příspěvek#5 » pon 23. dub 2012, 17:49

Kufřík zakoupen na bleším trhu za 5,- Kč (koupeny 2ks),
výplň zde:
http://www.moliten.cz/akusticka-izolace ... 0x7cm.html
... a po zavření se obsah ani nehne a krásně drží na místě.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#6 » pon 23. dub 2012, 19:10

Omlouvám se za OT, ale jak může někdo prodávat kus molitanu jako "Akustickou izolaci do studia" a ještě přidat slovo "profesionalni". Teda sorry, tam bych si nekoupil ani špendlík. I když na druhou stranu jako výplň do kufru by to mohlo být OK. Ale proč je ta popiska tak zcestná?! Nejsou to trhovci ze Sapy?

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » úte 24. dub 2012, 12:42

Z e-shopu, který uvádím v předchozím příspěvku, jsem nakoupil, poslali obratem, cena příznivá (asi proto, že žádné zázračné vlastnosti neslibují), takže mohu doporučit.



hájenka
Příspěvky: 3

Příspěvek#8 » úte 24. dub 2012, 14:58

... jsem včera opomněl přiložit foto toho mého výrobku... Tak až teď...
SNC00363.jpg


Jinak profi nebo amatérská izolace je mi šumák... Já jsem potřeboval prostě "takový ten hřebenatý molitan". A tento jsem měl bez poštovného, odběr přímo na prodejně, rozhodující byl rozměr - hlavně ta výška 4,5cm. (Ta firma se věnuje obecně molitanům, matrace na míru apod... jesli píšou na netu blábol nebo ne, netuším....)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#9 » úte 24. dub 2012, 16:11

Nic ve zlem, do kufru je to asi dobre, pokud se to nebude drolit a nezadela to mechanismus. Ale mne nadzvedl ze zidle ten popisek na eshopu. Protoze tohle opravdu s akustikou nema nic spolecneho, mozna jen zdani ze to vypada stejne. Akusticky molitan "plamafon" nebo podobne maji jednak "trochu" vyssi cenu, a hlavne prodejci u nich uvadeji tabulky nebo grafy s frekvencni charakteristikou. No nic, zpet ke kufrum :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#10 » čtv 10. kvě 2012, 19:37

Mám několik kufříků na zbraně a molitanová výplň je naprosto nejhorší. Vypadá to pěkně, když to tam máš 10 let, začne se to drolit, vypadá to hrozně a zasírá to mastnou zbraň !!! U jedné zbraně mám od výrobce použit silný tmavý filc, z obou stran, to je podstatně nejlepší, i pro mastnou zbraň. Řada výrobců používá plastový výlisek, i pro zásobník a otvor pro vytěrák. Moje zkušenosti říkají, molitan, ať je jakýkoliv, ne !

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#11 » čtv 10. kvě 2012, 19:41

No hlavně, jestli je zbran tak mastná že se na ní lepí bordel tak je něco špatně ;)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#12 » čtv 10. kvě 2012, 20:08

Není třeba to zlehčovat, ten hrbolatý filc se prostě po létech drolí na malinký prach. Na nějakou dobu jsem to zkoušel otočit a molitan se v namáhaných místech proděravěl skrz !!!
Moje zkušenost po létech radí - konopný filc, pokud zná někdo něco lepšího určitě to rád vyzkouším.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#13 » pát 11. kvě 2012, 06:40

no molitan se po letech drolí, no a to vadí = po LETECH to prostě vyměním.

Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 22

Příspěvek#14 » pát 11. kvě 2012, 22:17

Já používám nařezanou (a vyřezávanou) karimatku a naprosto bez problému 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » ned 13. kvě 2012, 17:38

To se mi docela líbí, a stálost tohohle řešení? Nepouští karimatka časem taky nějakej bordel? Jinak v tom kufříku to vypadá docela prakticky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti