Vejce pro Paroubka

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu


maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#16 » úte 13. bře 2012, 07:15

Zdražili by střelivo :)

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » úte 13. bře 2012, 18:55

A co sádrový podkladky? Tím by se házelo.
Patronů je pro takovou verbež škoda.
Teď na to koukám v televizi. Na ministrstvu práce a soc. věcí se rozdávájí milionové odměny za běžné plnění prac. povinností.

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#18 » úte 13. bře 2012, 19:24

Toto má pouze jediné řesení... zdražej nám náboje! ;)



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#19 » ned 18. bře 2012, 22:28

Zdrazeni vajec je jen trest za vasi nesobestatcnost ,tak jako v Norsku 1/2 kila masla stalo pry 500$ klasicky trest na obyvatelstvo EU-byrokraty co povazuji lidi v risi za ubohou luzu se kterou si mohou delat co chteji ,tak jako vyhladoveni cele jizni Evropy ....lidi se stali zavisli na strane vlade a rezimu a ted budou trpet ......Jeste ze ty patrony se pry nechaji az 20x prebit ,nevim ja videl jen 2x prebite ,ale ti prebijeci mi to tvrdili a nepotrebujete nejakou drahou mechaniku staci kladivko, jemne vahy ,prkenko na maso,objimky nevim jak se to ted jmenuje ,prebijeni patronu je rychlosti asi 5 kusu za hodinu......jinak jestli budete dale nesamostatni jeste se budete v budoucnu divit na jakou kravinu prijdou EU -byrokrati ......nudi se vymysleji blbosti ,berou velke penize a jsou to komunisti......

Uživatelský avatar
AEndy
Příspěvky: 132

Příspěvek#20 » pon 19. bře 2012, 09:57

5 ks za hodinu? To je dle mojí tarifní mzdy asi nejdražší střelivo na světě :lol:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#21 » pon 19. bře 2012, 17:31

Kdybys pouzival kladivko a prkenko na maso, asi by Ti to o moc rychleji taky neslo. Nemluve o kvalite vyslednych naboju. :lol:

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#22 » pon 19. bře 2012, 19:40

Včera jsem slyšel dobrej hlod od tchána. Na co si prej stěžujem? Ukaž mi zemi kde si koupíš za pět vajec litr benzínu :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů