střelnice Zdice

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#1 » čtv 21. kvě 2020, 13:30

Nikde jsem to tady nenašel, tak se ptám. Nevíte někdo, jak to tam funguje? Stránky se mi za boha nedaří najít. Ani jakékoliv jiné zmínky, že by existovala. Nemůžu najít ani telefon nebo email. Nechodíte tam náhodou někdo? Budu tam muset jinak někdy zkusit zajít na blind - jestli tam vůbec někdo bude.

Znovu-otevření střelnice v Jáchymově je v nedohlednu, tak hledám nějakou důstojnou náhradu. Za jakékoliv informace budu vděčný.

https://mapy.cz/s/nebacafaju

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#2 » čtv 21. kvě 2020, 13:39

Jáchymov je zřejmě totálně v čoudu. Do Zdic se musíš objednat aby tam byl přítomen správce. Vlezné je prý 300,- Kč. Bez záruky. Je to venkovní padesátka. Tlf 602320861. Snad to pořád platí. Já tam nebyl tak 5 let. Zkus popřemýšlet o střelnici v Mýtě u Rokycan. Objednat se musíš také. Poplatek je 160,- Kč za hodinu. Krytá padesátka. Jediné, co mi tam vadí, jsou světelné podmínky. Na netu ji určitě najdeš. Střelnice Sladovna Mýto.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#3 » čtv 21. kvě 2020, 18:48

Jak říká marinakus - musíš se domluvit se správcem. Telefon sedí. Platilo se 200,- Kč za hodinu, ale minimálně na dvě hodiny, na hodinu tam nepůjde. Je tam 25m a 50m. Když si domluvíš 50m střelnici a přijedou tam zrovna modeláři s letadly, máš smůlu a na 50m můžeš zapomenout ( opakovaná osobní zkušenost ). Střelnice fajn, ale správce je takovej... divnej.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#4 » čtv 21. kvě 2020, 19:13

Hribek : Líp bych to neřekl.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#5 » pát 22. kvě 2020, 18:51

Díky chlapi. Zkusím to Mýto.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#6 » pát 22. kvě 2020, 19:30

Sud : V podobné dojezdové vzdálenosti od Berouna jsou střelníce Třebotov, Kladno - halda, Příbram - Kovohutě a Lero a Velcí u Jinec. Domluvit se ale budeš muset všude a bližší podmínky zjistit na netu nebo také telefonem. Beroun je prostě v pr....

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#7 » pát 22. kvě 2020, 19:51

jj, ty znám. Sem tam na ně po různu zajdu. Vypadá to, že Zdice jsou z nich asi nejhorší možnost.
Jinak všechny uvedené jsou celkem v pohodě. Ale pořád to není to, co bylo v Jáchymově :-(



coddy
Příspěvky: 28

Příspěvek#8 » pon 25. kvě 2020, 13:55

Zdice jsou modelarsky klub, jako strelnice nema web. Ja tam chodim nekolik let a nemam si na co stezovat. Lepsi spravce snad ani neexistuje. Ma to na hrbu sam, tak je treba se domluvit predem. Samozrejne nema rad nove nebo nahodne lidi a kovbojicky protoze netusi co muze cekat ale slusne, zodpovedne a ohleduplne lidi ma urcite rad. Chce 400 na 2 hodiny (pozemek neni jeho) ale to je tak vsechno, da se rict ze je to za navstevu, klidne tam bude o neco dele protoze si take rad odpocine od manzelky. Bydli doslova za rohem tak pokud jako duchodce noma zrovna neco dulezitejsiho, urcite Vas prijme.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#9 » pon 25. kvě 2020, 14:23

coddy : Neuč mě toho pána znát. Dá se s ním ale je náladový jaxvině. A modelářský klub to původně nebyl ale střelnice fungující pod Svazarmem a pak pod AVZO. Pod kým funguje teď ani netuším.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů