Šílený střelec zabil v Německu tři lidi

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#16 » stř 19. srp 2009, 12:40

Já jsem četl, že mohou mít jenom lovecké zbraně. Tak to není až zase tak hrozné jak jsem si myslel, ono se lze totiž efektivně bránit i s kulovnicí či brokovnicí.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » stř 19. srp 2009, 12:56

Jo, ovšem chlap, co zastřelil zloděje, co mu v noci vlezl do domu, šel do basy. Když po půlce trestu při rozhodování o propuštění řekl, že stále považuje za normální bránit se před útočníkem, který se v noci objeví v předsíni, zůstal v báni i na zbytek trestu. :roll:



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#18 » stř 19. srp 2009, 18:08

Já si dodnes pamatuju tu kauzu, jak se nějaký zloděj k někomu vloupal do bytu a omylem tam převrhl terárium s hadem a ten jej vzápěti uštkl a ten zloděj si z toho bytu tak tak zavolal záchranku a oni mu na poslední chvíli dali protijed. No a následně majitele toho bytu ten zloděj žaloval. Sice nevím jak to dopadlo, ale jedno je jasné: zákony u nás jsou padlé na hlavu.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#19 » pát 21. srp 2009, 10:15

Podobny pripad se stal i s nejakou garazi. Zlodej se tam vloupal ale diky necemu uz se nemohl dostat ven a nasly ho dehydratovaneho ve zubozenym stavu. Podal na majitele garaze zalobu, ze tam nemel nejaky unikovy vychod nebo neco.

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#20 » pát 21. srp 2009, 12:23

Terrence Dickson z Bristolu, Pennsylvanie, opouštěl přes garáž dům, který právě vykradl. Nepodařilo se mu ale otevřít dveře garáže, protože vypovědělo automatické otevírání. Zpátky do domu se taky vrátit nemohl, protože si zaklapl spojovací dveře z garáže do bytu. Majitelé domu byli na dovolené a tak zůstal p. Dickson uvězněn v garáži 8 dní a přežil jen díky zásobě Pepsi a velkému pytli psích granulí.
Od vlastníka domu pak vysoudil náhradu za duševní újmu ve výši $500,000. Svet se v pr..l obrací.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#21 » pát 21. srp 2009, 14:06

Jo, to je ono :-)



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#22 » ned 22. lis 2009, 04:07

Tady si zase nemuzeme volne koupit kulomety . Musi se zaplatit kolek 250$ a dat to na schvaleni mizernemu ATF a tem to trva nekolik mesicu ,nebot oni umyslne cele zpozduji a potom se z kazdeho kulometu musi platit dan co je asi 50$ za dva roky .

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » ned 22. lis 2009, 04:26

Hledam souvislost a selhavam :D



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#24 » ned 22. lis 2009, 05:28

Chyba na moji strane- zase jsem si precetl pouze tu prvni stranku priste si dam vetsi pozor !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů