9x19 - nejlevnější v Praze



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#31 » pon 13. srp 2012, 12:51

už jsem pář pytlíků taky poslal hlavní, žádný problém, ale tyhle fleky jse na tom neměl vůbec :D



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#32 » pon 13. srp 2012, 12:51

Beareka Praha,Alsa, balení po 500 ks v papírové krabici, všechny krásně čisté, cena 3,50 Kč.



camajda
Příspěvky: 7

Příspěvek#33 » pon 13. srp 2012, 13:01

Bohuliby píše:Beareka Praha,Alsa, balení po 500 ks v papírové krabici, všechny krásně čisté, cena 3,50 Kč.

...kupoval jsem je vloni, vypadaji paradne, strili pekne, ale hilzny letaji po cele strelnici, navic minuly tyden me sekla vyletnuta strepina (tenoulinky plisek tak 3x6mm, nemam predstavu z ceho to bylo) do predlokti ...



mlok
Příspěvky: 72

Příspěvek#34 » pon 13. srp 2012, 16:18

Vemte je někdo na sraz do Čekanic, porovnáme je s přebíjenkama od Limitu. Omlouvám se za OT.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#35 » stř 15. srp 2012, 22:01

Dnes jsem vystřílel pytlík (100 ks) těch "Marcinků", vše bez problémů, zaměřil jsem se na ty fleky, ale nic jsem tam neměl :D , tak to byla asi smůla nějaký série
:? :? :?
Jo, mám je taky z Beareky.
Když došly, tak jsem měl ještě jeden plnej zásobník továrních Vlašim 7,5g FMJ a tak jsem je dal taky a pocitově to byly větší silnější šlupky a taky víc kouřily :lol:



dr.know
Příspěvky: 19

Příspěvek#36 » stř 15. srp 2012, 22:15

Jak jsem psal, v dalších dvou pytlících bylo už těch špinavých minimum. Střelba naprosto bez problémů, čili asi pouze kosmetická vada...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#37 » stř 15. srp 2012, 23:29

vlno píše:...Vlašim 7,5g FMJ a tak jsem je dal taky a pocitově to byly větší silnější šlupky a taky víc kouřily :lol:
Taky mi to prijde, ale vysvetluji si to lehci strelou (alsapro 8gram) a papirove tyhle 7,5g FMJ maji nejvetsi energii podle SB. Nemeril to nekdo pres hradla, jestli alsapro jsou slabsi jen pocitove? Protoze jeste slabsi se zdaji v ruce SB subsonic 9gram.



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#38 » čtv 16. srp 2012, 13:10

Jj,souhlas pro Prahu se stačí mrknout na http://www.beareka.cz Jinak pro brňáky a okolí doporučuju navštívit BH Magun Club Brno. Je to fajnová tunelová střelnice,kde vám dají do boxu přebíjenky za 3,8 Kč a sebou kolik chceš. Jen při větším množství je potřeba nahlásit předem. http://www.bhmagnum.com A taky klasika zbrojní průkazy a vše co se zbraní týče. Tady jsem se připravoval na ZP,zkouška taky tady a střílím už jen tady. Prostě spokojenost. Taková menší reklama... :)



dr.know
Příspěvky: 19

Příspěvek#39 » pon 20. srp 2012, 09:33

Ahoj, kdyby někdo měl zájem, na foru mujglock.com v sekci střelivo,se dělá hromadná objednávka přebíjenek alzapro 9x19 luger (3,10 Kč/ks) a 7,62x39 (3kč/ks), odběr v Praze, musíte se ale zaregistrovat.
Pokud je tento příspěvek proti pravidlům, administrátorům se omlouvám a prosím o smazání.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » pon 20. srp 2012, 22:36

mlok píše:Vemte je někdo na sraz do Čekanic, porovnáme je s přebíjenkama od Limitu. Omlouvám se za OT.


Dozajista s sebou nejaky budu mit :)



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#41 » pát 31. srp 2012, 16:10

Jen pro doplneni jiz recenych informaci bych rad uvedl, ze jsem nedavno kupoval dva pytliky AlsaPro a jiz od pohledu se me strely zdaly mosazne a po ozkouseni pomoci magnetu jsem si overil, ze tento vyrobce skutecne presel na jine strely a nemagnetuji.
Na konkurencnim serveru, kde aktualne objednavaji je uvedeno, ze cena se kvuli tomu zvysuje z 3,1 Kc na 3,25 Kc v pripade odberu 10k kusu.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#42 » pát 31. srp 2012, 19:34

a co je za problém s tím co magnetuje, nějak to ničí zbraň, jsem spíš začátečník, tak se zeptám... :o



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#43 » pát 31. srp 2012, 20:54

Nevim, jestli probehly nekdy nejake testy, ale co mam vycteno a slyseno, tak to o neco snizuje zivotnost hlavne. Jenze to je jedna z nekonecnych diskuzi, kdy jedni rikaji, ze to je neznatelne, jini, ze to udela treba 20% snizeni zivotnosti. Usetreny penize za tu zivotnost hlavne "vydelaji" na dalsi dve zbrane, ale pro lepsi pocit jsem osobne take radsi, ze nemagnetuji :mrgreen:

I kdybych pocital zivotnost 20 000 vystrelu a cenovy rozdil mezi jiz nemagnetujici prebijenkou a tovarnim (ktere nekdy taky magnetuje!) je 1-1,5 Kc, tak vysledek si kazdy spocita. Spis jde o to, aby duse mela klid a kazdy at si strili tim, co uzna za vhodny ;)



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#44 » pon 3. úno 2014, 20:22

Pokusím se oživit tohle starší, ale zajímavé téma. Nějaké tipy na levné lugery v Praze? Já zatím skončil u tohoto - SB v Detexu za 4,8 Kč, SB NONTOX na Avimu za 5,5 Kč, Limity za 3,5 Kč v Bearece a Alsy tamtéž za 3,9 Kč (SB za 4,8 Kč tam mají také, ale mám to dost z ruky...).

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#45 » úte 4. úno 2014, 08:59

U Brymový - S&B 115gr za 4,85 Kč a Limity přebíjený za 3,20 Kč

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů

cron