Nechá mě někdo vystřelit si z Glocku? Ostrava

Co jinam nepatří...


costa
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » stř 12. zář 2012, 14:15

Zdravím,

zatím nevlastním ZP, zajímám se o zbraně a od září je také studuji, rád bych nezůstal jenom v teoretické rovině a taky si zastřílel.
Byl by někdo z vás ochotný se mnou zajít v Ostravě na střelnici a nechal by mě vystřelit? Nejlépe nějaký vlastník Glocku 17. Veškeré náklady samosebou platím já, odkoupil bych také odpovídající množství nábojů, přebíjených, jakýchkoliv. Od 17.9 můžu pondělí-středa v odpoledních hodinách, nebo čtvrtek celý den. Byl bych také rád za představení zbraně, rozborku, sborku, popovídání si o zbraních, atd.
Kdyžtak napište, jak byste si představovali vyrovnání za váš čas. Děkuji.

P.S. v životě jsem střílel jenom ze Slavie 620 :-)

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#2 » stř 12. zář 2012, 19:53

Možná by bylo dobré zajít si na tu střelnici, například Patriot nebo Corrado a tam o totéž požádat pod dohledem, problém to nebude, když si to chcete platit a fundované to jistě bude také.
Poněkud nerozumím na co potřebujete odkupovat náboje, ostatně to ani nemůžete!
Třeba jste myslel, že je zaplatíte, nebo si vezmete prázdné vystřelené nábojnice.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 12. zář 2012, 19:57

Myslím, že to myslel jednoduše tak, že svoji spotřebu nábojů na střelnici také zaplatí.



costa
Příspěvky: 5

Příspěvek#4 » čtv 13. zář 2012, 09:44

O možnosti střelby s instruktorem vím, nechávám ji ale až jako druhou možnost. Jelikož jdu na střelnici poprvé, rád bych s někým z vás.
Jinak k nábojům, aby nevzniklo nějaké nedorozumění, měl jsem samozřejmě na mysli, jak psal MarK, POUZE svoji spotřebu nábojů na střelnici.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#5 » čtv 13. zář 2012, 14:52

Tak já jsem s tou střelnicí naznačoval, že například v Corradu mají přehršel zbraní k zapůjčení a pochopitelně nabízejí střelbu pod dohledem, sice za nějakou tu kačku, ale není třeba čekat ;-)
JJ, já jsem to předpokládal, ale jeden nikdy neví, zda se nám tu nemotá agent provokatér ;-)

Uživatelský avatar
Daniel92
Příspěvky: 16

Příspěvek#6 » pon 12. srp 2013, 11:50

Myslím, že tazatel o Coradu ví, ale také možná slyšel, jak drahá ve skutečnosti je. Nevím na kolik by vyzkoušení několika zbraní mohlo vyjít, ale známý tam byl a za vyzkoušení tuším jedné zbraně s intruktorem dával 1400



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » pon 12. srp 2013, 16:40

Ceník Corrada: http://www.zbran.net/show_strelnice.php ... elnice=112

Stav 1 hod: 120,-
100 nábojů: 500 - 1000,- kč dle ráže
sluchátka, brýle: ?
Zbraň: 100 - 500,-
Instruktor: ?

Takže ta nahoře uvedena cena není nic tak přehnaného. Jsou i dražší koničci.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů