Psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#61 » pát 30. lis 2012, 13:36

Tak jsem dnes absolvoval psychologické vyšetření. Paní doktorka mě proklepla velmi důkladně (cca 3hodiny testů...fotografie obličejů, Rorschachův test atd.) s výsledkem: "Z psychologického hledska je způsobilý k držení střelné zbraně sk.A, B, E."
Marně jsem se pokoušel vysvětlit, co znamená sk. zbraně a sk. zbrojního průkazu..... No doufám, že špatná definice nemůže způsobit nějaký potíže, ale předpokládám, že by něměla. Co si myslíte střelci?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#62 » pát 30. lis 2012, 14:24

Vzhledem k tomu, že žádná kategorie E neexistuje, je myslím každému zřejmé, že měla na mysli skupiny.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#63 » pát 30. lis 2012, 14:27

Díky...inu na každu robotu je nám treba odbornikov.... :)

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#64 » pát 30. lis 2012, 15:57

Měl ses zeptat na zdůvodnění, proč nejsi způsobilý držet zbraně kat. C a D :lol:

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#65 » pát 30. lis 2012, 16:04

No protože vzduchovka je narozíl od automatu velmi nebezpečná.... :)

Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 100

Příspěvek#66 » pát 30. lis 2012, 17:57

Jenom taková drobnost. Z jakého důvodu jsi na ty psychotesty šel? :ugeek: :ugeek:



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#67 » pát 30. lis 2012, 18:20

NuclearBlast a další: Lidi, neblbněte.
Ten posudek bych četl jednoznačně: způsobilý držet střelnou zbraň PRO SKUPINY ZP A, B, E.
Psychologové jsou zvyklí psát posudky na řidičáky, kde se také píše "schopen řídit motorové vozidlo sk. A, B, C" a nikoho zatím nenapadlo řešit rozdíl mezi skupinami ŘP a kategoriemi vozidel (L, M, N) :twisted:
Doktoři by to dělali úplně stejně, akorát ti mají ve vyhlášce předtisk :lol:

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#68 » sob 1. pro 2012, 11:08

@tuareg: Jeliož mě tam lékař poslal....



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#69 » sob 1. pro 2012, 21:20

Zdar. Tak se taky podělím o zkusenosti . Mě zdravotní dotazník vyplnila obvoďačka. Ale bratr, jelikož byl registrovanej u karatistů ,tak ho sportovní lékař poslal na psychologické vyšetření. A moc se divil, že já na to psychologické vyšetření nemusel.

Uživatelský avatar
Viki Cabadaj
Příspěvky: 41

Příspěvek#70 » sob 8. pro 2012, 21:27

To moje praktická doktorka je pečlivá, při prohlídce mě proklepla důkladně. Když už sem měl v ruce všechny papíry od ní vyplněný a už jsem odcházel, tak mě mezi futrama dveří zarazila a řekla mi, že kdybych chtěl, tak by mě mohla poslat na psychotesty, abych věděl že jsem v pořádku... :lol:
Tak jsem řekl, že si myslim že sem a bylo :mrgreen:



jici
Příspěvky: 12

Příspěvek#71 » úte 22. led 2013, 19:57

Je to nesmysl. Cítit se může normální každý. To však neznamená, že normální je. Nic méně se neposuzuje ta normalita chápána laicky. I zdánlivě normální člověk mže mít sklony k agresy, může být vznětlivý apod. Z odborného hlediska už to podle vyšetření může být známka toho, že by člověk mohl reagovat neadekvátně situaci.
Ale podívejme se do řad policie, armády apod., kde reagují příslušníci neadekvátně, násilně, ať již se zbraní, nebo bez. A prošli psychotesty povinně všichni. Je to o konkretní situaci a žádné psychotesty nemohou odhalit, jak se člověk zachová ve stresové situaci. V situaci, kdy člověka bude někdo záměrně provokovat byť pasivně. Mnozí neudrží nervy na uzdě a prošli psychotesty.

cortes píše:JiGSSaW..Napíšu to blbě.Pokud jsi normální ..tak se nemáš čeho bát.
Já bych to zavedl povinně pro všechny žadatele.
Nic ve zlém.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#72 » úte 22. led 2013, 20:08

Podle psycholožky u které jsem testy před vánoci dělal, je vyšetření, tak jak je nyní postaveno k prdu, jelikož zhodnotí více či méně tvůj aktuální psychický stav....a to mě důkladně proklepávala velkou spoustou testů a sama přiznala, že jeden a ten samý člověk, je jeden den udělá hravě a druhý den když se špatně vyspí, tak pohoří.....



jici
Příspěvky: 12

Příspěvek#73 » úte 22. led 2013, 20:29

Přesně tak. Mám příbuznou psychiatra, což je příbuzné. A sama říká, že psychotesty k policii apod., jsou spíšel alibismus státu, aby se neřeklo, že tam pustí kde koho.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#74 » pon 4. úno 2013, 13:07

Me by zajmalo jestli to po me bude doktorka chtit... jestli jo tak na ni seru a klidne budu pul roku hledat jineho doktora ktery mi to napise... jelikoz nebudu davat 2k za blbost kterou uz mam 2x jak kvuli profesaku od prosince tak od armady z minuleho roku.

PS: nekdo kdo chodi do mojiambulance ? jaky ma zkusenosti ?

dik

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#75 » pon 4. úno 2013, 13:22

Doktorka tě na psychologické vyšetření poslat může, má na to právu, na druhou stranu, pokud jí vysvětlíš, že na profesák a do Army ho máš, třeba tě nepošle, záleží na tom, jestli se s ní dá mluvit. Moje doktorka pošle všechny a vždycky. A co se týče novýho doktora?! pochybuju že když apochoduješ k doktorovi, kterej tě nezná a vybalíš na něj zbroják, že tě nepošle....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kolp a 10 hostů