střelnice - Ostrava



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#46 » pát 1. úno 2013, 14:18

Geraltek:
O jaky SSK jde? Pokud mas vice info, tak se podel.



Geraltek
Příspěvky: 9

Příspěvek#47 » pát 1. úno 2013, 14:26

No oficiálně SSK Policie ČR, ale jak moc mají společného s policií ČR nevím. Znám dva správce a občas tam chodím, ale nikdy jsem tam PČR neviděl.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#48 » pát 1. úno 2013, 14:54

Diky za info.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#49 » pát 1. úno 2013, 16:10

Tak nevím, jako normální stav mi to nepřipadá a ruinu to rozhodně připomíná (bohužel), netvrdím, že vše ruina je. http://goo.gl/maps/rW0A5 ; no vnitřek se zdá lepší: http://goo.gl/maps/DxTSv
odkaz: http://sskp-ostrava.webnode.cz/
Ovšem ta "maskovací cedule je něco: SPORTOVNÍ STŘELECKÝ KLUB NOVÁ HUŤ OSTRAVA

Polemika na téma nejsou peníze, patří to SSK Policie a provoz je náročný, no nevím to bude někde jinde.



Geraltek
Příspěvky: 9

Příspěvek#50 » pát 1. úno 2013, 19:28

Ta cedule SSK Nová Huť je někdy z dřívějška. A to že je to SSK PČR neznamená, že na chod střelnice PČR dává peníze. O střelnici se stará vedení klubu spolu se samotnými členy svépomocí!!! Někteří z nich už jsou v důchodovém věku a nemůžou již intenzivně na opravách pracovat. Střelnici nepřispívá ani lokalita, kde se pohybují bezdomovci a kradou vše co se dá prodat. Bohužel na střelnici není nikdo pravidelně. Psal jsem, že její stav není ideální a potřebovala by hodně oprav, ale ruina to rozhodně není. A to že někde odpadává omítka a potřebovala by nahodit nová je také fakt, viz. předchozí příspěvek a fotky na Googlu. A opravdu nepolemizujte nad tím, že patří SSK PČR a že se o ní PČR stará. Nestará se vůbec. Další věcí, proč není veřejná může být i fakt, že samotní členové možná ani nechtějí, aby byla veřejná. Psal jsem, že se o chod střelnice v podstatě starají důchodci a nedovedu si představit, že by v dnešní době šli do toho, že by střelnici provozovali jako veřejnou. Veřejná střelnice je spojena s mnoha věcmi a provoz takové střelnice opravdu není v dnešní době asi jednoduchý. To vám zcelka jistě potvrdí i jiní majitelé střelnic.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#51 » pát 1. úno 2013, 19:40

Geraltek:
Tak Ostravaci vi, ze tam chatra uz radu let. Sberna druhotnych surovin pres cetu taky stavu neprospiva. Takze se nediv, ze dle vnejsiho plaste budov(y) a povsechne znalosti lokality, usuzujeme na znacnou miru degradace a "rozebrani" arealu. To, ze tam pramalo vidam zaparkovana auta, pred (snad) hlavnim vstupem, to veci take neprida. Snad by pomohl nabor novych clenu, kteri by prinesli penize, aktivitu pri udrzbe, povedomost ? Muzes podat vice informaci? Kontakty?
Strelnic neni nikdy dost.
Tomik



Geraltek
Příspěvky: 9

Příspěvek#52 » pát 1. úno 2013, 21:07

Tak kontakty jsou na tom webu výše. Osobně znám pana Sýkoru, ale jinak z vedení klubu nikoho. Více informací vám spíš podá vedení klubu.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#53 » pát 1. úno 2013, 21:55

Omlouvam se, odkaz KITtbx jsem prehledl.



kopeos
Příspěvky: 17

Příspěvek#54 » sob 9. úno 2013, 12:58

Zdravím, příští týden dělám na patriotu zkoušky a tak bych se chtěl zeptat jestli by se nenašla jedna nebo 2vě dobré duše co mají Glock 17 ( nejlíp gen 4 ) a CZ 75 SP-01 Phantom a chodi na Patriot ( nebo klidně na jinou ostravskou střelnici ) a nechali mě si z nich vystřelit ( samozřejmě, část dráhy terč a střelivo bych zaplatil ). Uvažuju nad těmito dvěmi ale potřeboval bych si je reálně ohmatat. Díky

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#55 » úte 9. dub 2013, 07:20

Také jsem měl tu čest a navštívil v těchto zimních dnech střelnice Patriot a Corrado.
Patriot je velmi příjemná, dobře osvětlená, odsávaná a uklizená střelnice. Za cenu 100kč/hod. jsem byl max. spokojený. Klidné klubové prostředí mně vyhovuje. Popředchozí domluvě lze zapůjčit pár zbraní.
Corrado je opravdu velmi komerční. Na druhou stranu se nedivím s upadajícím zájmem o střelecký sport. Cena 180kč/hod je standart. Není v tom nic jiného. Terč, sluchátka, brýle, zádlepky, vše zpoplatněno 10kč. Já mám vše svoje, včetně terčů, takže žádný kšeft:(. Jo a chtěli vidět moje malorážkové náboje. No proč ne. Mají na to právo, je to jejich střelnice a není jim jedno čím tam lidi střílí. Střelnice samotná je špinavá, neuklizená, špatně nasvětlené délky 15,20,25m. Odsávání nefungovalo. Po 10 ranách z malorajdy jsem musel foukat do střeliště a rozfoukat dým. Držáky na terče jedním slovem, tragické.
Jinak hodně zbraní na půjčení. Pistole za 250kč, revolvery 300kč a revolverS&W.50 za 600kč.
Náboje jsou trochu dražší, než v NJ. Pokud bude předváděčka Sigu, Berrtely, nebo HK přijedu. Jinak pro mne je to trochu z ruky a ceny nejsou pro mne přijatelné za poskytnutý (ne)komfort.
Toť mé postřehy z krytých v Ově.



Ivan1919
Příspěvky: 20

Příspěvek#56 » úte 27. srp 2013, 17:04

Zdravím, možná je to trochu OT, ale potřeboval bych vědět, kolik lidí bez ZP s sebou mohu vzít na střelnici.
Někde jsem slyšel že jenom jednoho, ale pokud by se při střelbě střídali tak by neměl být problém vzít dva ne?
V zákoně jsem to nikde nenašel.
Děkuji za odpověď



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#57 » úte 27. srp 2013, 19:41

Pokud vím, tak zákon to neomezuje. Čili záleží spíš na provozním řádu konkrétní střelnice.



Bax
Příspěvky: 42

Příspěvek#58 » sob 30. srp 2014, 16:21

Chtěli bychom si s přítelkyní zastřílet - ani jeden nemáme ZP. Věk kolem 20. Která střelnice v okolí Ostrava/Opava je ideální?

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#59 » sob 30. srp 2014, 16:30

V Opavě Svatá Anna, ale chce to někoho se ZP. Ale pokud nevíte co s penězi, tak Bois, hehehehe...

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 24

Příspěvek#60 » úte 2. zář 2014, 11:39

V Ostravě např. http://strelnicepatriot.cz/

Nebo Corrado, slyšel jsem ale nepříliš pozitivní info o jejich cenové politice. Jinak všude, kde nabízejí střelbu s dohledem instruktora (placená služba).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů