Zkušenosti s náboji ZVS 9 mm Browning Short 380 Automatic

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 16. úno 2013, 10:19

Ahoj chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s těmito nábojema , protože jsem úplný nováček tak nevím. Cena u Brymové 5,50 mě přijde lepší než 6,90 SB. Chtěl bych si koupit větší množství třeba 300 ks abych tam nemusel pořád jezdit nebo si mám koupit třeba krabičku od každého druhu a nejdřív vyzkoušet co bude nejlepší a potom teprve koupit větší množství ?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » sob 16. úno 2013, 10:42

Někde tu jsou zkušenosti s nábojema 7,65Br od téže firmy a resultát byl "nikdy více".

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 16. úno 2013, 12:41

Proto se ptám nechci si jich nakoupit mraky a pak co s nimi :D
Myslíte že i za těch 5,50 jsou drahý :lol:



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#4 » sob 16. úno 2013, 15:59

Možná to není k tématu, ale ZVS 9 luger byly úplně v pohodě. Na tvým místě bych vyzkoušel víc druhů a pak se rozhodl co dál ;-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » sob 16. úno 2013, 16:39

Asi to bude nejlepší postup každopádně díky za tip.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#6 » pon 25. úno 2013, 00:14

Já řeším stejný problém a to 9 Br. ZVS. Byl jsem u Bryma osobně a obsluha mně řekla, když jsem si chtěl koupit 7,65, do čeho že to mám, že ve staré vyběhané CZ 50 je to špatné, prý má příliš tvrdou zápalku !
Dal jsem na radu a koupil za stejné peníze staré československé.
Ty 9 Br by mě také fakt zajímaly, pokud jste je někdo střílel, prosím o zkušenost, za 5,50, je to dost zajímavý.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 25. úno 2013, 01:24

Já je určitě zkusím ale až tak příští měsíc až mě vydají ZP a NP (dal jsem žádost o oboje najednou) tak hned jedu k Brymové pro zbraň a vezmu i nějaké náboje na zkoušku. Pak dám hned vědět pokud sem někdo nenapíše nějaký poznatek dřív :-)



mar00
Příspěvky: 101

Příspěvek#8 » pon 25. úno 2013, 22:40

Také jsem slyšel, že je to tvrdou zápalkou. Ale vzhledem k tomu, že to nefungovalo ani ve Škorpionu, tak nevím pro jakou zbraň by to mělo být dobré.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#9 » úte 26. úno 2013, 01:23

V tom případě bych uplatnil reklamaci a vrátil bych je.
U 9 L to bylo prý OK, proto jsem zvědav, jestli to taky bude OK u 9 Br. ?

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#10 » čtv 28. úno 2013, 02:38

Zdravim, minulou sobotu jsme konecne otestovali nove temer nepouzite PPK Ulm 1971 co dostala pritelkyne pod stromek. Sto kusu ZVS 7,65 mm Browning. Z toho sedm nevystrelilo vubec (zpocatku zkouseno petkrat, pak trikrat a pak uz jenom dvakrat zmacknout) a jeden nahodou vystrelil napodruhe, zadny nastesti nevyletel se zpozdenim (kazdy jsme cekali cca minutu a pul pro jistotu).
8 % zmetku po 4 Kc kus?
Zarazeno do kategorie TOTAL SHIT spolu s Limitama a vickrat to nekoupim ani omylem.
Otom, ze jsou slabe jak caj uz ani radeji nemluve.
V lednu to dokonce nosila v PPK sebou, nez jsem sehnal nove S&B, kdyby nahodou ten gver potrebovala, tak mela dost velkou pravdepodobnost, ze to vubec nevystreli :-(.
(V jedne serii z tech 100 kusu chytla dva selhace na 1 sedmiranny zasobnik).
Loni nebo predloni jsem vystrelil bud 100 nebo 200 (uz se nepamatuju) devitek Lugeru od ZVS z HK P30LS a ty tehdy vyletely vsechny. Kolega rikal, ze se mu zdaji divne zapalky na tech vadnych ZVS 7,65 mm Browning, nejake moc utopene ci co. Ja se zapomel ted podivat. Mam nabojnice z tech co vystrelily, ale ty vadne samozrejme nemam.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » čtv 28. úno 2013, 11:17

No o těch 7,65 Brouwning od ZVS jsem právě slyšel že jsou na prd ale zase o 9 mm Luger od ZVS byla prý v pohodě. Je sice divné že stejný výrobce má různou kvalitu nábojů ale asi je to tak. Právě chci vědět co ty 9 mm Brouwning ale zřejmě bude záležet i na zbrani ze které se to střílí.



Astrick
Příspěvky: 27

Příspěvek#12 » pon 4. bře 2013, 23:45

.380 Auto od ZVS mám otestované v Tarusu TCP. Vystříleno cca 500 bez závady. Jediná vada na kráse jsou magnetující střely :( no co by jste chtěli za 5,50 že :)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » úte 5. bře 2013, 00:13

No tak to je super zpráva. A to že jsou magnetující střely znamená co ? To jako že se k nim nesmí přiblížit třeba platební karta aby se nezmagnetizovala a tím poškodila nebo něco jiného ?
Moc děkuju za odpověď jsem nováček tak sbírám všechny informace. :D



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#14 » úte 5. bře 2013, 00:25

Magnetující střela znamená že je z oceli, a tudíž ocel na ocel je něco jiného, než mosaz ( měď, olovo ) na ocel, tedy na vývrt. Na kartu by mohl být dobrý neodymový magnet, tam by to mohlo "NEFUNGOVAT"

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » úte 5. bře 2013, 00:30

Aha tak to tedy znamená že se těmi střelami víc opotřebovává vývrt v hlavni ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů